Armotyzatory do VS 750

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
mr_simon

Armotyzatory do VS 750

Post autor: mr_simon »

Mam okazję kupić nowe amortyzatory, ale są one do VS 1400, czy będą one pasowały do VS 750? Muszę koniecznie zmienić bo jaździ sie jak na sztywnym, tyle.
mirek

Post autor: mirek »

wejdz na stronę otomoto.pl wpisz suzuki intruder i wyszukaj gościa z bielska białej ma do sprzedania vs 800 na czesci
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

witaj. Mam ten sam problem. Po kilkunastu kilometrach dupsko boli .Na allegro sa wystawione takie amorki od 1400 ale dowiadywałem sie i są troche wyzsze o kilka cm. mocowania takie same.Poszukaj na EBAY de. widziałem tam takie regulowane gwintem ok 100euro za komplet.
XJR 1300 na ohlinsah
mr_simon

Post autor: mr_simon »

OK, dzięki za odpowiedź w temacie.

Kumpel zaoferował mi, że może niewielkim kosztem zregenerować amortyzatory, czy ma to sens? Czy lepiej zainwestować w nowe?
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

Tylko w tym problem ,że są nierozbieralne
XJR 1300 na ohlinsah
mr_simon

Post autor: mr_simon »

Czyli zainwestować w nowe :P

A czy z przednimi teleskopami można coś zrobić, żeby nie inwestować w nowe części, czy da się je zregenerować? Czy ma to sens?

Pozdrófka!
Darek
Śmigający inaczej...
Posty: 309
Rejestracja: wt, 15 lut 2005, 13:29
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Grimstad

Post autor: Darek »

Przednie to zupełnie coś innego.Wymień olej na 15W to powinno troche usztywnić całość ,no i najlepszą czynnością do wykonania jak dobija jest dodanie tulejek dystansowych nad sprężyne.Ja dałem podkładki gróbości 2cm.Efekt murowany .
XJR 1300 na ohlinsah
mr_simon

Post autor: mr_simon »

No już coś! Thx.
A co sądzicie o sprężynach progresywnych czy rzeczywiście daje to bezpieczeństwo wygodę i komfort podróżowania?
ODPOWIEDZ