GSX 600f GUMA

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
woodzz

GSX 600f GUMA

Post autor: woodzz »

Pytanko!!! Czy GSX 600f da się postawić na gumkę :?: ! Motocykl to popularny więc napewno ktoś próbował! Słyszałem że są z tym spore problemy bo środek ciężkości ma za bardzo przesunięty do przodu :cry: ale może... kotoś... jakoś... kiedyś... :D
Pozdrawiam!
Franz

Post autor: Franz »

Da sie, wszystko sie da :) od motorynki poczynajac a na Valkiri konczac.

pozdro.
woodzz

600f GUMA

Post autor: woodzz »

Jedno ustalone DA SIĘ :D ale kwestia jest taka czy da się to zrobić nie katując zbytnio sprzętu <strzał ze sprzęgła> chodzą też słuchy że GSX600f jest bardzo niestabilny podczas takiej jazdy! Chodzi mi o konkrety czy ktoś próbował i jak się motorek zachowuje!

Pozdrawiam
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam :D
Otóż jak wiemy da się :D
śmigam GSXf`ką od roku i szczerze mówiąc (oczywiście moja opinia) choć sprzęt naprawde super to akurat guma sprawia mu pewne problemy. Niestety z moich doświadczeń wynika że najpewniejszym sposobem jest katowanie sprzęgła :?
z gazu pójdzie ale po pierwsze - nie utrzymasz go długo// po drugie - szczególnie wysoko go nie poderwiesz.Jeśli chodzi o stawianie z gazu to nie gaś go zupełnie - niech na gazie zostanie troche (minimalnie) luzu i dopiero ciągnij. No i co do stabilności to niestety chyba dobrze słyszałeś - odradzam stawania na podnozkach w czasie szybszej jazdy na gumie - a jak juz to robisz to nie przechyl sie tak jak ja :D :D bolało naprawde
no ale wiadomo wszem i wobec że jest to maszyna do jazdy "rozsądnej" :twisted: - pozdro i bezpiecznych prób
woodzz

GUMA

Post autor: woodzz »

Wielkie THX!!! Wonder
Ja swoją Suzą pomykam<pomykałem - chłodno się zrobiło :( > już trzeci sezon. Na gumę "stawiałem" ją tylko z gazu i wyglądało to tak jak w Twoim opisie <mało efektownie :( > Ze sprzęgła nie strzelalałem bo nie wiedziałem jak zareaguje, a pozatym to katownia sprzętu! Obecnie noszę się z zamiarem sprzedaży mojego Cudeńka, ale zobaczymy może w przyszłym sezonie stanie jeszcze na GUMCE! :twisted:

Pozdrawiam!
Wonder

Post autor: Wonder »

Hell`o
Zimno jest i mokro :? (fuj) ale w przyszłym roku damy rade i przydało by się spotkac na drodze Woodzz`u :D jak da rade to zanim sprzedasz - w kupie na miejscu łatwiej coś wymyślić niż samemu :twisted:
pozdro i do miłego :D :D
woodzz

Post autor: woodzz »

Witam!
Tak przyszły sezon - fajnie brzmi :D szkoda tyko że wchodzimy właśnie w okres hibernacji :( i mój motorek zapadł w garażu w sen zimowy otulony cieplutkim pokrowcem :( Ale znajomi górale przepowiedzieli 20kilka stopni w styczniu wię może nie będzie tak źle :D
ps. może faktycznie przyjdzie się spotkać! było by miło! :moto:

Oj pochulało by się pochulało!!!

Pozdrawiam z "gorącego" Podkarpacia!
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam :D
zime przetrwamy (hmm jakoś :twisted: ) a na nowy sezon melduje się na podkarpaciu - (aha no i potem zapraszam do czestochowy :D ) na forum wszystko sie ustali a zabawa bedzie przednia :twisted:
pozdro :D
woodzz

Post autor: woodzz »

Tak! NOWY SEZON pięknie brzmi!
A narazie musiało nastąpić nieuniknione - zmiana środka lokomocji :auto: ale co konserwa to konserwa :(
Do Rzeszowa zapraszam!!! a co do wypadu do Częstochowy to fajnie brzmi!!! W sumie nie za daleko a dawno mnie tam mnie widzieli i nie słyszeli <4w1 pięknie brzmi> :twisted:
A na forum to i inne ciekawe wyprawy można zaplanować <otwarcie seronu itp. :D Ale to jeszcze kuuuuuupa czasu, ale zleci zleci byle szybko!

Pozdro!!!
Wonder

Post autor: Wonder »

Ha ! Widze że nie tylko masz ten sam sprzęt woodzz`u ale i podobnie jak ja 4w1 :D - zajepięknie brzmi :twisted: jak jeszcze masz komin remusa to juz ogólnie jesteśmy w domu ( jak nie to też ale wtedy nie ma telewizora :D )
pozdro i do zobaczenia na drodze i dobrym browarze - ja stawiam :)
ODPOWIEDZ