coś tak smutno u nas ...

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 24
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Może to być 23 styczeń 2005 - Czestochowa -KFC godziny popołudniowe ?
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam - mnie osobiscie pasuje więc ogłaszam ze sie stawie. (nie W stawie) :twisted: pytanko która godzina - jesli o mnie chodzi to dowolne od 6 rano w górę.
pozdrawiam
Alucard

Post autor: Alucard »

Można było by sie spotakć i obgadać :> ale jeszcze dużo czasu.. :> Pozdr.
Gość

Post autor: Gość »

Witam. To może bliżej wiosny ? Bo narazie doliczyłem się nas trzech. Może bracia ze Sląska zapadli w sen zimowy .Pozdrowienia dla tych co niespią i dla tych co się obudzą,
Lelo

Post autor: Lelo »

Nie spia, nie spia, tylko maszyny pucuja. A jak nie pucuja, to stoja w oknie i wiosny wygladaja. Po sobotniej jezdzie do Kudowy obiecalem sobie, ze nie wyjade juz przy -3 stopniach. Najpierw co zalodzona kaluza, to serce robi taf taf taf, jak miawial kolega Mohamed z Maroka, a na autostradzie zamarzla mi reka i sprzeglo nie chodzilo. Tym niemniej pozdrawiam. A co do Zaglebia, chociaz urodzilem sie w Chorzowie, uwazam, ze jak dobrze poszukac, to i tam znajdzie sie fajnych ludzi.
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Taki to juz jest ten NASZ Śląsk. Kiedyś wszystko było prostsze.
Śląsk, Zagłębie, Częstochowa, góry. A teraz wszystko w jednym garze.
Pomieszanie z poplątaniem. Tym bardziej trzeba się "brać do kupy", bo łatwo się rozminąć i nie trafić na fajnych ludzi.
Lelo!! Kaski z głów za tą Kudowę. Pozdrówka for all!!!!!
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Gość

Post autor: Gość »

No cóż Swieta Bożego Narodzenia zawsze nastrajały mnie b.pozytywnie a pisze to w wigilię. Nie ma sniegu pada deszcz ale i tak pójdziemy na pasterkę .Myslę sobie ,że jak już będzie nowy rok to będzie bliżej do wiosny i jak to trafnie ujął LECHUL - wiosną trzeba się skręcić " do kupy" jakos przezimujemy.Wszystkim Braciom bogatego dzieciątka i szampańskiego Sylwestra.
Gość

Post autor: Gość »

[quote="Anonymous"]No cóż Swieta Bożego Narodzenia zawsze nastrajały mnie b.pozytywnie a pisze to w wigilię. Nie ma sniegu pada deszcz ale i tak pójdziemy na pasterkę .Myslę sobie ,że jak już będzie nowy rok to będzie bliżej do wiosny i jak to trafnie ujął LECHUL - wiosną trzeba się skręcić " do kupy" jakos przezimujemy.Wszystkim Braciom bogatego dzieciątka i szampańskiego Sylwestra.Snajper
Gość

Post autor: Gość »

[quote="Anonymous][quote="Anonymous]No cóż Swieta Bożego Narodzenia zawsze nastrajały mnie b.pozytywnie a pisze to w wigilię. Nie ma sniegu pada deszcz ale i tak pójdziemy na pasterkę .Myslę sobie ,że jak już będzie nowy rok to będzie bliżej do wiosny i jak to trafnie ujął LECHUL - wiosną trzeba się skręcić " do kupy" jakos przezimujemy.Wszystkim Braciom bogatego dzieciątka i szampańskiego Sylwestra.Snajper[/quote]
Gość

Post autor: Gość »

Anonymous pisze:Witam. To może bliżej wiosny ? Bo narazie doliczyłem się nas trzech. Może bracia ze Sląska zapadli w sen zimowy .Pozdrowienia dla tych co niespią i dla tych co się obudzą,snajper
Gość

Post autor: Gość »

sorry nie zalogowałem się Shoya pomocy[/b]
ODPOWIEDZ