CZytajcie, Czytajcie, Czytajcie

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

Yaro

CZytajcie, Czytajcie, Czytajcie

Post autor: Yaro »

Hejka, jest propozycja na spotkanko mysle ze aktywne i promujące BS. Teraz szczegóły. W sobotę 05 sierpnia w Jastrzębie Górze w Ośrodku Bałtyk mamy zaproszenie od Pani Dyrektor. Bedzie tam ekipa filmowa zbierająca materiał do promocji Ośrodka i Regionu (ośrodek Ministerstwa Finansów :lol: ) i bedzie sie działo. Jakas kapela, grill, dyskoteka, dancing, i jezeli przyjechalibysmy zrobic troche szumu i show to po pierwsze w odprasowanych :D koszulkach BS pokazalibysmy sie mocnym akcentem w okolicy a potem za gościne i zniżkowe ceny na .... a moze i poczestunek grilowy free ale w zamian zrobilibysmy parade po Jastrzebiej w koszulkach Osrodka.

Mam nadzieje ze zostalibysmy na niedziele balując i w niedziele wio z powrotem. Parking na maszyny >> strzezony. miejsce na rzeczy i graty >> ,załatwione , miejsce do spanie >> M-40 (salka gimnastyczna) lub namioty własne a moze glebniemy sie na plaży (co Wy na to)

Jastesmy po dzisiejszej wizytacji na miejscu z Ekipą z BS ( niech sie sami wypowiedzą - nocne smiganko ... jak ja nie lubie tej kostki na odcinku Władek - Jastrzębia !!!.

Piszcie pytajcie zapowiadajcie sie, zapraszajmy wszystkich na 2 kółkach
sie ma. Yaro
Piotras
The Real One
The Real One
Posty: 284
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 17:00
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GD/BA

Post autor: Piotras »

YO! Zapowiada się smakowicie! Nic dodać nic ująć :D Tym bardziej, że może będziemy w telewizorze (czytaj sławni ?) :D :twisted: :D
Ludzie!!! Dawajcie tu zaraz cynk, że przyjeżdżacie :D
Ostatnio zmieniony sob, 29 lip 2006, 12:52 przez Piotras, łącznie zmieniany 1 raz.
Federały są jak pieczarki - najpierw rzucasz im gówno a potem trzymasz w mroku...
Yaro

Post autor: Yaro »

no k..... w koncu ktos sie odezwał :twisted: zapraszamy oczywiscie wszystkich gosci z Bractwa z zaprzyjaznionych regionów. Jak sobie poscielimy tak sie zabawimy. Ruszcie dupy i sie bookujcie na sobote, KOMIN, RUFFI nie wyobraam sobie ze wymiekniecie. taraz gdzie sie zbieramy , tzn kogo gdzie zgarniamy na trasie . wyjazd o 12 z Chwaszczyna. OK ??
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Grill - czyli będzie co jeść, jedzie Piotras, czyli będzie z kim pić :) na motorach, czyli zabawa przednia - nie może mnie tam nie być...! :)
Yaro i Ruffik - rasować te Gsy bo Was z Piotrasem porządnie przegonimy :) Nie ma jak "szybka turystyka" po pomorskiemu :)
Mam nadzieje, że Fryc i Cziton również nie zawiedziecie ?? Wiem AdamOSA jesteś bardzo zajęty... ale byłoby miło gdybyś dał rade... Poza tym, telewizja i Hayka, Hayka w telewizji :) To dopiero pasuje...
Dadeq - mam nadzieje, że dwa razy nie trzeba powtarzać... Ciekawe jak SETA i jej "plastikowy" motorek :)
Zobacze jeszcze czy jacyś "niewierni" będą chętni...

Kupą Panowie i Panie a będzie wesoło :)

L_P
Yogi
BS Brother
BS Brother
Posty: 129
Rejestracja: śr, 17 sie 2005, 14:29
Województwo: -
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Yogi »

Podnoszę posta
Myślę że będę , ośrodek jest fajny
"moje serce to czerwona papryka
a dusza imbirem pachnie cały czas..."


GSX 400R - sprzedany
Czerwone Jajo '00
0507 33 74 14
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1880
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Ja z wiadomych zgledow odpadam, jak juz mowilem kolegom w Jastrzebiej.
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2031
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: Macias »

ja tez raczej bede z plecakiem !!
pozdrawiam
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
dadeq

Post autor: dadeq »

tak jest El-Pablo...wystarczy raz napisac. Jedziemy. No chyba ze nie poradze sobie z moimi problemami technicznymi.
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Wiedziałem Dadeq, że można na Was liczyć... :) Zbierajmy sie ludziska, żeby nie było wstydu... Jak będzie tylko kilka maszyn to nici z tego... Yaro czeka na deklaracje do czwartku... Decydujcie sie!

L_P
dadeq

Post autor: dadeq »

no jedziemy..nie ma wyjscia...na czym ? to sie jeszcze okaze ;)
a czy ktokolwiek dal znac naszym "somsiadom" ? a moze nawet "stolyca" by sie zjawila ?
mam tylko nadzieje ze bedzie wiecej plecaczkow...Pablo, Macias, Ruffik, Yaro ?

p.s. na Hajce napewno nie;)
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

No my zdecydowanie we dwójke... Nie wspominałem, bo wydawało mi się to oczywiste :) Ale dla pewności: Ola i Pablo oraz ostatnio ( odpukać ) dziwnie niezawodna "Babcia"... :)

L_P
dadeq

Post autor: dadeq »

"Babcia" jest ... no jest tak niezawadna ze sam bym chetnie ja ujezdzal ;)
Ruffik

Post autor: Ruffik »

No ku%#@^@^a !!!!

Pare dni człowiek odda się pracy i tyle przegapi... :cry: Mar sorki za wczoraj, ale dotarlem do 3city dopiero po 23 :( Kocham Hel w sezonie :cry: !!

No ale zeby nie gadac po tzw. próżnicy :wink: Mar licze na Ciebie w weekend, pokażemy z pomocą Yaro i Komina pozostałym Siostrom i Braciom co może GS w dobrych rękach 8) Zatem w weekend powinienem sie stawić w Jastrzębiej, jak zwykle sam...

Pozdrawiam Wszystkich !!
Ruffik
SETA
BS Brother
BS Brother
Posty: 900
Rejestracja: śr, 10 maja 2006, 10:48
Województwo: -
Lokalizacja: Bieszkowice SUZUKI Squad
Kontakt:

Post autor: SETA »

A SETA zawsze chetna :twisted:
Życie ze mną to przejażdżka....do PIEKŁA!
pepe570

Post autor: pepe570 »

Hej hej, a o której godzinie zaczyna się ta impreza?
Zablokowany