CZytajcie, Czytajcie, Czytajcie

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

Piotras
The Real One
The Real One
Posty: 284
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 17:00
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GD/BA

Post autor: Piotras »

Moim skromnym zdaniem ONI nas nie chcą a co więcej mają w dupie (jednak). A może po obejrzeniu prognozy pogody Jaśnie Pani Dyrektor olała nas ciepłym moczem (bo w deszczu i tak nic z tego nie będzie) :evil: Yaro nie bierz tego do siebie :D
Federały są jak pieczarki - najpierw rzucasz im gówno a potem trzymasz w mroku...
Ruffik

Post autor: Ruffik »

YARO !! Żeby nie było wątpliwości. Mysle, ze nikt nie ma pretensji do Ciebie !! Starales sie, zalatwiales i chciales zapewne jak najlepiej, ale wkurza mnie podejscie Pani Dyrektor :shock: Jesli nas zaprasza i mowi, ze wszystko jest zalatwione to w moim odczuciu nie robi sie tak, ze w ostatniej chwili zmienia sie warunki...
Yaro

Post autor: Yaro »

no MORALNIAKA mam ogromnego, ale nie myslałem ze powaznie wygladajaca baba tak potrafi sciemniac. Mimo wszystko i tak gdzies musimy jechac i tak bo ... kto to wszystko wypije. szukajmy namiarów i jak ktos cos wymysli to piszcie albo od razu sie umawiamy w Chwaszczynie i "sie zobaczy"

P.S.
oprócz moralniaka mam wkurwa ze sie wszyscy najaralismy jak szczerbaty na suchary - nie mozna tego weekendu zmarnowac oj nie.
Piotras
The Real One
The Real One
Posty: 284
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 17:00
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GD/BA

Post autor: Piotras »

Yaro co masz na myśli mówiąc "kto to wszystko wypije"? :D :D
Federały są jak pieczarki - najpierw rzucasz im gówno a potem trzymasz w mroku...
Yaro

Post autor: Yaro »

No fakt, MY to wypijemy, pusciłem hasło i szuka sie teraz Osrodek coby nas na impre przyjąć. Prosze żeby wszyscy przed jutrzejszym wyjazdem na miejsce zbiórki zajrzeli na strone moze bedzie pomyslna wiadomość ze sie znalazł jakis osrodek co wytrzyma nasze towarzystwo.
Piotras
The Real One
The Real One
Posty: 284
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 17:00
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GD/BA

Post autor: Piotras »

Aha, źle skumałem :D Myślałem, że jakieś % są już zakupione :D
Federały są jak pieczarki - najpierw rzucasz im gówno a potem trzymasz w mroku...
Yaro

Post autor: Yaro »

No a NIEEEEE??? moja piwniczka przygotowana do pobrania :lol:
dpif

Post autor: dpif »

my juz jestesmy tak czy owak i do jutra jestesmy
Yaro

Post autor: Yaro »

PENSJONAT PALLAS w Jastrzeebiej Górze nas przyjmie, 40 pln do glowy za nocleg 10 zł sniadanko i ew obiadek w niedziele i miejsce na ognicho i swietlica, ale jakbysmy sie wychytrzyli to obezrec mozemy Dyrektorke z Neptuna i po baletach kontynuowac zabawe u nas w Pallasie . Co Wy na to> musze dac odpowiedz prawie zaraz , mamy 20 miejsc
pepe570

Post autor: pepe570 »

Hej Yaro nie ukrywam, że się do as wybieram, ale troche to zalezy od pogody rano w W-wie
Yaro

Post autor: Yaro »

widzisz PEPE, troche sie pop...liło ale jest opcja aktualna, Mnie osobiscie tez troche pogoda rozbraja zwłaszcza ze dzis dostałem w kosc wracajac z Olsztyna, ale miejmy nadzieje ze bedzie ok
pepe570

Post autor: pepe570 »

Kto nie ryzykuje ten nie przegrywa :) jak nie będzie padało to strtuje a później się zobaczy, jakby co to mam wój telefon
Yaro

Post autor: Yaro »

H... bombki strzelił >> choinki nie będzie, nie wien jak Wy i jacy twardziele jestescie ale przy takiej pogodzie ja pije w domu, no chyba że..... spotykamy sie dzis wieczorem na miescie, co Wy na to??
KOMIN

Post autor: KOMIN »

kur mac a ja tak sobie wszycho fajnie poustawiałem i tak sie cieszyłem a ten wypad i zawsze cos sie musi sp*&^@"?%ć. jade puszką na te urodziny co wszesniej pisałem (a niech tam sie rodzina cieszy) i sie uchleje
Yaro

Post autor: Yaro »

Admin !!!! zamknij ten wątek bo sprawa poszła sie rypac i nie ma sensu trzepac piany. Miłego weekendu wszystkim życze. Yaro
Zablokowany