Motoszkoła

Dział dla Braci z województwa lubelskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Jihadek

ODPOWIEDZ
adamo
BS Brother
BS Brother
Posty: 985
Rejestracja: pn, 17 kwie 2006, 21:09
Województwo: lubelskie
Otrzymane Polubienia: 1

Motoszkoła

Post autor: adamo »

Witam. Czy ktoś coś wie na temat moto szkoły suzuki w Lublinie? To znaczy czy będą organizowane zajęcia, a jeśli tak, to kiedy i za ile.
ArekG

Post autor: ArekG »

Witam,
Z tego co wyczytałem na stronie Suzuki, Moto Szkoła odbędzie się w Lublinie w dniu 03.09.06 na torze kartingowym. Koszt to chyba jak w całym kraju 70 zł.
Proponuję, żeby wpisywali się zainteresowani uczestnictwem w tej imprezie, zapisy pewnie można zrobić w LCM Sokół. Myślę, że jest to doskonała okazja, żeby zaktywizować (trudne słowo) posiadaczy Suzuki w naszym regionie, a jednocześnie spotkać się, podszkolić i może zaplanować wspólne latanie na przyszłość.
A może wcześniej (w sobotę) przełamać "lody" przy jakimś browarku w Lublinie? Co o tym myślicie?
Pozdrawiam,
Arek
ArekG

Post autor: ArekG »

Upss!
Odświerzyłem "stary" post, ale podtrzymuję propozycję.
Pozdrówka,
Arek
Qw@ki

Post autor: Qw@ki »

Oczywiście zaproszenia na Moto-Szkołę (70,-) czekają na chętnych w LCM SOKÓŁ dla posiadaczy Suzi. Jak narazie data 3 września jest aktualna.
Lubelskie Centrum Motocyklowe SOKÓŁ czynne pn-pt 9-17. Czasami w soboty 9-14 (jak nie jesteśmy na zlotach lub moto-imprezach wszak też jesteśmy motocyklistami i "czasami"* ciągnie nas, żeby sobie trochę polatać)

*cholerka - cały czas nas ciągnie do nieustannego przemieszczania się na jednośladzie
ODPOWIEDZ