Spotkania,Imprezy(Łódź i okolice)

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
siwypfk

Spotkania,Imprezy(Łódź i okolice)

Post autor: siwypfk »

Jezeli wiecie cos na temat jakis spotkani w naszym wojewodztwie bądz takich które mają sie dopiero odbyc ,piszcie a bedzie wiecej motocyklistów. czekam na propozycje
tial

Post autor: tial »

Witam
Mieszkam calkiem niedaleko Koluszek, jakies 20 km (niedaleko Słupii) i mam pytanko: moze wiesz gdzie w okolicy mozna zrobic taki przedsezonowy przegladzik motocykla bo do Wawy nie chce mi sie go za bardzo ciagnac. A tak w temacie to Bracia z Czestochowy chca cos zorganizowac a to przeciez calkiem niedaleko.
Pozdro :angry_smile:
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam
Chciałem tylko zaznaczyć że zupełnie poważnie (przynajmniej tak myśle) przymierzamy sie do organizacji jakiegoś szerszego spotkania dla Bractwa.Jeden problem jest taki że jest nas dość mało z tego śląska albo część sie kamufluje :twisted: a że rzeczywiscie nie jest to drugi koniec świata to można by coś wspolnie pomyśleć - tym większą mamy szanse na organizacje świetnej imprezy. Narazie jesteśmy na etapie umawiania spotkania - gdzieś w marcu jak sądze.

pozdrawiam serdecznie :D
tial

Post autor: tial »

Witam
Mysle ze marzec to dobry miesiac aby zaczac sezon pod warunkiem ze po takiej wiosennej zimie nie bedziemy mieli zimowej wiosny :( . Ale mam cicha nadzieje ze wiosna przyjdzie szybko, bedzie sucha i sloneczna, bo juz sie doczekac nie moge kiedy wreszcie wsiade na moto.
Pozdrawiam wszystkich :angry_smile:
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Ciesze sie ze wogole ktos sie zainteresował woj. łdzkim bo juz sie bałem ze nie ma tu takich... :wink: Mysle ze bedzie trzeba i to napewo spotkac sie któregos suchego dnia okolice marzec kwiecien i moze wymienimy sie wiadomosciami na temat imprez wybierzemy dogodne i zrealizujemy . Co do sląska owszem tez mysle ze powinismy sie złoczyc i pogwarzyc :wink: az w koncu dojdzie do tego ze nasza grupa bedzie tak olbrzymia ze zagłuszymy pracą V-ek całe normalne zycie, Dlatego jezeli juz wam cos wiadomo prosze o info. Krótkiej zimy zycze i suchej ciepłej wiosny LIVE TO RIDE
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Oh marzec tuz tuz a tu nikt nie zagląda :( złe rzeczy sie dzieją . Bracie budzcie sie wiosna idzie (chociaz tego nie widac) ... Pozdrawiam ciepło
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Apropo chciałem sie cos dowiedziec od wtajemniczonych lub mniej, słyszałem ze w łodzi odbywają sie takie spotkania i to w kilku mejscach poprostu wieczorkim zlatują sie motorki , czy to prawda? jezeli ktos cos wie to prosiłbym o podzielenie sie tym info . Pozdr :moto: awiam
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 24
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam.Odezwal się członek bractwa z woj. opolskiego i pyta się o spotkanie bo on jest sam.Termin 6 marca dalej aktualny i dobrze się składa ,że w Częstochowie bo to będie posrodku .A czy zima do tego czasu odpusci ?
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Witam o spotkaniu wiem tylko tyle "Mamy zamiar spotkać się w CZESTOCHOWIE 6 marca {niedziela} w godz.14-16 w K F C .Jadąc od Warszawy "jedynką" praktycznie to już za centrum Cz-wy." Po teym wszystko zamarło ale wydaje mi sie ze to aktualne , mysle ze jeszcze ktos da znac. Z tą zimą to ... znaczy tak podobno ma sie skonczyc razem z lutym a potem gruntowna zmiana pogody , tylko czy w to mozna wierzyc gdy sie luknie przez okno :evil: , tak siak czy owak bądzmy dobrej nadzieji . Ciepłe pozdrowienia :twisted:
Wonder

Post autor: Wonder »

Witka
Narazie wiemy ze spotkanie jest aktualne i tylko tyle. Ale zastanawiam sie czy termin 6 marca to nie za wcześniej troche bo warto by było na spotkanie motocyklistów przybyć motocyklami. Mam nadzieje że Bracia z Łódzkiego przybędą - rzuce temat na śląskim forum czy ten termin aby na pewno jest odpowiedni - no i damy znać.
Pozdrawiam Serdecznie
siwypfk

Post autor: siwypfk »

OK to my czekamy na rezultat , bo fakt 6 marca no szczerze wydaje mi sie ze jeszcze nie bedzie pogody na wyjazd motorkiem z tego powodu jestem smutny ale wczesniej czy puzniej przyjdzie wiosna to nie uniknione. POZDRAWIAM
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam
- jak juz pisałem na slaskim forum , jest u nas jakiś niewytłumaczalny zastój :? z tym spotkaniem 6 marca. Wobec tego ze nikt sie nie odzywa w sprawie spotkania i pogoda jest beznadziejna uważam ze trzeba je przełożyć, a konkretny termin ustalać kiedy bedziemy wiedzieli ze zima ustępuje - w mojej opinii okolice konca marca...

jesli sie ze mną nie zgadzacie to piszcie :D

pozdrawiam wszystkich Braci
ODPOWIEDZ