SPOTKANIE MARCOWE cz.II :)

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
Wonder

SPOTKANIE MARCOWE cz.II :)

Post autor: Wonder »

Witam

Panowie co sądzicie o terminie 27.03.2005 (niedziela) godzina 14. - mysle że i pogoda powinna być znośna. Mysle że w tym samym miejscu czyli tam w KFC.

Ustalmy to spotkanie wreszcie, wymieńmy sie numerami bo jak tak dalej pójdzie to nic z tego nie będzie.

A jak już ustalimy termin to rzucimy go na Łódzkie forum bo niech Bracia nie sądzą że sobie jaja robimy :wink:

Moj nr. kom 500 467 978, innego nie mam :) gg widać.

pozdrawiam serdecznie
Alucard

Post autor: Alucard »

No ja jestem Całkowice na tak !! I mam nadzieje ze juz nie bedziemy przeciągać tego spotkania.... jak coś to 506-172-179
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Spotkanie w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych? Odważny termin. Coś słabo to widze. A właściwie dlaczego koniecznie niedziela?
Poza tym jeżeli na tym spotkaniu mają być poczynione jakies ustalenia co do ogólniejszego otwarcia sezonu to myślę że może być za późno. Chyba że sezon otwieramy w maju. Czy koniecznie musimy zjeżdzac sie na jednośladach? Fajnie by było ale zimka trzyma póki co a czas ucieka.
Tyle moich "trzech groszy". Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Alucard

Post autor: Alucard »

Ehhh mam wrażenie ze chyba nigdy sie nie umówimy na to spotkanie :x I bardziej prawdopodobmnie zobaczymy sie wszyscy dopiero jak bractwo coś zorganizuje. juz muli mnie to ciągłe narzekanie kogoś ze nie lub ze pogoda będzie zła..... USTALCIE COŚ MNIE TO JUZ OBOJĘTNE KIEDY CO GDZIE JAK I TAK PRZYJADE :roll:
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam

nie no to nie musi być niedziela - przeciez ja tylko zaproponowałem :wink: Lechul napisz termin jaki byś widział, nie pisz tylko że słabo to widzisz bo w ten sposob to nic nie ustalimy :wink:

A co do rozpoczęcia to nie wiem ale myślałem zeby takie wieksze spotkanie dla Bractwa ustawić gdzies na koniec maja - wtedy ładnie i pogoda pewna...

pozdrawiam
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Pisząc o innym terminie niz niedziela miałem na myśli np. sobotę. (ale się nie upieram). Słabo widzę niedzielę Wielkanocną ponieważ mam rodzinę z którą spędzam Święta. Jeżeli mamy rozmawiać o organizacji spotkania w końcówce maja to myślę, że spokojnie można zjechac się tydzień lub dwa po świętach. Wtedy może mnie zatrzymać tylko jakis kataklizm bo śniegu juz na pewno nie będzie. Tak to widzę ale poddaję to pod rozwagę ponieważ uważam że pierwszeństwo w podejmowaniu decyzji powinni mieć Braciaszkowie z Częstochowy którzy jako pierwsi wystąpili z tą inicjatywą. Jeśli weźmiecie to pod uwagę to będzie mi bardzo miło. Obiecuję przyciągnąć ze sobą dwie, trzy maszyny.
Alucard- nie daj sie zfrustrować. Wszystko przez tą pogodę. Ja dzisiaj do garażu w którym mieszka mój Maraś przebijałem się z łopatą w ręku.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam

Po burzliwych dyskusjach doszliśmy do wniosku (tzn ja Alucard i Grabo :D ) że spotkanie odbędzie sie 26 marca w KFC o godzinie 14 -- dokładniejsze informacje o miejscu spotkania --> za centrum częstochowy (na rakowie jeśli ktoś wie o co chodzi) jedynką od strony warszawy po prawej stronie z tego co pamiętam :wink:

Kto będzie chciał i mógł to przyjedzie :wink:

pozdrawiam
Alucard

Post autor: Alucard »

No to jesteśmy umówieni :)
ODPOWIEDZ