22.10.06(niedziela)-jezdzimy cos?

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

greg

22.10.06(niedziela)-jezdzimy cos?

Post autor: greg »

z racji ze na dzisiejsze kregle sie zgapilem i nie zerkalem na forum (w piatek zakonczylem sesje:P ) proponuje bardzo spontaniczne spotkanie w dniu jutrzejszym,pisze sie ktos na smiganie?mysle ze moglibysmy zebrac sie z okolicy i chwile polatac i pogadac..godzina do ustalenia ale mysle ze 14 to max..mam nadzieje ze cos z tego bedzie i ze ekipa torunska sie zbierze do kupy i ruszy na bydgoszcz :angry_smile:
pozdro!
greg

Post autor: greg »

tak myslalem ze to za bardzo spontanicze :) wiec moze juz zaczniemy sie umawiac na przyszly weekend? pogoda bedzie raczej podobna,,
co Wy na to?
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Maszyna:) »

No to się zbieramy w sobotę 28.10 roku pańskiego obecnego:) proponuję o 14 gdzieś się ustawić, mi pasuje stacja Shela przy zjeździe z mostu, ale mogę się dostosować do innych propozycji. Także pisać kto jedzie i zbieramy się na wycieczkę do braci z Bydgoszczy bo jeszcze ich na oczy nie widziałem, a śniegi się powoli zbliżają!
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
Grass

Post autor: Grass »

Sobota? :evil: Ze względu na pracę jestem free dopiero po 15.30, ale to raczej średnia już godzina...Jeżeli jedziecie odwiedzić BS w B. na przysłowiową kawę, to wpadnę po pracy na chwilę do Bydzi, jeżeli trasę wspólną planujecie po kuj-pomie - odpadam.
Greg - rzeczywiście troszkę późno propozycja dzisiejsza. Chociaż dzisiaj i tak zrobiliśmy sobie krótką moto wycieczkę ze znajomymi (spoza BS) przez Bydgoszcz na Szczecin, potem na Wawę i do T. Pogoda wymarzona.

p.s.1 Poza tym chłopaki z T. (o jos. nie miałam jeszcze pojęcia, że z BS) - wybaczyć mi pliz mój nieumyślny egoizm i zapominalstwo totalne, że nie zaproponowałam podwózki puszkowej na wczorajsze spotkanie w kręgielni
:?

p.s.2 Przy okazji - chłopakom z B. i W. dzięki za spotkanie :)
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Maszyna:) »

Mi odpowiada też niedziela, też 14 i na tą przysłowiową kawę możemy lecieć im nas więcej tym lepiej:) Greg co Ty na to może być niedziela ?
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
greg

Post autor: greg »

my tu gadu gadu a gdzie bydgoszcz? :)
ja mam nadzieje ze wkoncu uda nam sie zgrac jakos i wkoncu smignac razem :)
pozdro !!

ps. dzis Bandzio 210 :) - to tak off topic :P
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Witam :)))

Moi drodzy, z checia bym sie przylaczyla do Was w weekend, bo dzieki Grass pojawial sie taka mozliwosc, ale musze najpierw sprowadzic moto z domku, czyli z Gostynina (~100 km. od Toronto).
Moze ktorys z Was dysponuje czasem np. w ten wtorek albo w piatek i ma ochote mnie podwiezc do domku po czarna Suzi i moje skorzane wdzianko? ;) Mialam ja co prawda oddac w rece mechanika w najblizszych dniach, ale to nic pilnego. Ktos moze jest chetny?? Czekam na propozycje!! ;))))
Hmmm, tylko czy przy tej temperaturze wytrzymam w jeansach te 100km i nie rozchoruje sie do sb/ndz....? :? ;)

Pozdrawiam:)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6448
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 22

Post autor: KROPEK »

Greg chciałbym delikatnie zadać ci pytanie, gdzie byłeś przez cały sezon :twisted: ?? Będzie pogoda to pewnie się jeszcze wykulają na ostatki. Jakby co to cafe zawsze dam radę, ewentualnie :beer: na trawionko po karkówce!!
Pozdro :angry_smile:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
greg

Post autor: greg »

Widze ze sam wodz sie odezwal :)
a ja caly sezon bylem praktycznie nieodtepny,a moje jazdy na moto to byly czyste spontany spowodowane brakiem czasu,a czasu braklo bo Bandit sam sie nie splaci..rozmawialismy o tym pamietasz? :) teraz odeszlo mi sporo zajec i stresu wiec czas na relax...mam nadzieje ze choc przez caly sezon prawie sie nie widzielismy to na zakonczenie uda nam sie spotkac i razem posmigac..
jakby nie bylo bedzie to tez takie spotkanie troche integracyjne,a wszczegolnosci wielkie pojednanie Torunsko-Bydgoskie..:)
pozdrawiam
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6448
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 22

Post autor: KROPEK »

No no no, bez takich mi tu ja się tam z nikim nie kłóciłem to i godzić się nie muszę :twisted: !!
Pozdro
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Maszyna:) »

To ustawiamy niedziela 13 na Shelu przy zjeździe z mostu, żeby nas więcej było. Może być?
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
greg

Post autor: greg »

wstepnie moze byc,dodam tylko ze my z Arkiem "maszyna:)" jerstesmy mieszkancami lewobrzeznej czesci Torunia i mowa tu o stacji shella znajdujacej sie po prawej stronie, tuz za mostem drogowym, gdy jedziemy z centrum w kierunku Łódzi-to tak w dordze lekkiego sprostowania :P
zobaczymy jak rozwinie sie temat do niedzieli..
a tak swoja droga to czy reszta BS Kuj-Pom spi??
Bidzia telekomunikacja wessala :P wiec rozumiem..
a co z reszta ekipy ??
Maszyna:)
BS Brother
BS Brother
Posty: 398
Rejestracja: pt, 26 maja 2006, 02:29
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Maszyna:) »

To widzę idzie ku dobremu:) Grass wybaczamy niewątpliwie duże przewinienie z tym brakiem porpozycji transportu na kręgle :) Jos. mam nadzieję, że dasz radę dotrzeć po sprzęt do domu i wspólnie z nami pośmigać! Także zbieramy się i jedziemy!
GS 500F-->"przerobiony"-->GS 500E--->GSF650SA Bandit

tel.607274842
http://www.adwokat-pikulik.pl - porady prawne, sporządzanie pism, odszkodowania, reprezentacja przed sądami.
Grass

Post autor: Grass »

Normalnie o bogowie dzięki wielkie za wybaczenia ;) ale poważnie - niedziela passuje. najwyżej zawierucha, zamieć, ulewa stulecia jest w stanie mnie zatrzymac w domu, no niestety, taka slabość....:) Jos jedzie, kuszenie sprowadzenia przez nia moto trwa...;)
Bidziu
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 638
Rejestracja: pt, 6 maja 2005, 15:05
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Bidziu »

Hehe,
Telekomunikacja nie wessała jeszcze ;P, cały czas czytałem Wasze wypowiedzi, a sam nie zabierałem głosu bo nie wiedziałem co i jak. Od piątku jestem chory i z dnia na dzień jest coraz gorzej. Dzisiaj byłem wreszcie u lekarza bo juz na gripexach nie ujade dłuzej. Dostałem antybiotyk i raczej w niedziele nie będe mógł pośmigać bo to za krótki okres żebym się wykurował. Chyba, ze pogoda dalej będzie dopisywać i wybierzemy się razem w następny weekend, albo przyjdzie jakieś cudowne uzdrowienie i wszystkich Was zaskocze! A tym czase zycze udanej przejazdzki i dobrej pogody!
Pozdrawiam,
Bartek
kom. 796 090 896


GMINA
Zablokowany