VZ 800 - dźwignia ssania

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
Zablokowany
blade

VZ 800 - dźwignia ssania

Post autor: blade »

Witam. Mam taki problem:
Rozebralem dzwignie ssania bo kiepsko chodzila i po zdjęciu gumy na tej dzwigni wypadla malutka sprężynka i kulka taka jak od łożyska. (razem tworzą zestaw stopniujący ssanie). Teraz moje pytanie bo proba ponownego zalozenia kulki i sprezynki pod ta gume skonczyla sie fiaskiem w postaci rozciagnietej sprężynki :/ Troche ją podprostowalem ale nie wiem czy taka spelni swoje zadanie. Czy taka sprężynkę sie dostanie gdzies czy trzeba całą dzwignie kupic? I jak to skutecznie zalożyć ?? Teraz nie ma tego zestopniowania i ssanie po wyciagnieciu wraca na swoje miejsce :/
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !!
Nigdy tego nie rozbierałem ale z tego co wiem dokręcanie nakrętki pod dźwigienką powoduje ściskanie gumowej przelotki i zatrzymuje linkę nie pozwalajac jej na samoczynny powrót. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
blade

Post autor: blade »

Juz zrobilem, gdybym najpierw poczytal archiwum to bym wiedzial, ze wystarczylo tylko dokrecic ta gume a nie odkrecac ja calkowicie. A tak pokrzywilem sprezynke, ale... Wazne, ze zrobione i nie musze kupowac nowego :) Dzieki Lechul, masz racje, ze tak to dziala :)
Zablokowany