Czy ktoś zna szczegóły pucharu GSXR na 2007 ?

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto
Otrzymane Polubienia: 1

Czy ktoś zna szczegóły pucharu GSXR na 2007 ?

Post autor: AdamOSA »

Interesują mnie szczegóły dotyczące w/w pucharu , czy coś wiadomo na temat regulaminu , terminów i wszystkiego co dotyczy tego tematu .
Wynalazłem tylko że ma być do 600 i powyżej i nic więcej :cry:
Interesuje mnie jakie roczniki będą dopuszczone ?

AdamOSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Moze nalezy uznac, ze roczniki dowolne...
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4309
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 13

Post autor: Emil »

nic nie wiadomo specjalnie, Grandysi na razie takie ploty puszczali (chronologicznie):

maja byc dopuszczone 600, 3/4 i litry, może jeszcze inne, nawet moooze hayka - ale podzial na 2 klasy do 600 i wyzej

"pakiet podstawowy to ma on kosztowac mniej wiecej 7-8 tys. i zawierac - wpisowe na caly sezon startow w Cupie, 6 kompletow GP racerow d209, plus w tej cenie beda byc moze jeszcze jakies bonusy od sponsorow typu klocki/kaski i inne pierdoly o podobnej wartosci"

"pakiet podstawowy bedzie zawieral filtr powietrza, sportowe klocki, sprezyny, oleje i srodki smarne, letki lancuch i pare kompletow zebatek, i byc moze kask ze Słomy"

"pierwsze konkrety dotyczace GSXR CUP zaczerpniete z najnowszego "motocykla" wiadomo że zwycięzcy wyjadą na GP MALEZJI w pazdzierniku, trzy pakiety startowe w najtańszym bedzie 6 kompletów opon Danlop GP Racer, wpisowe, komplet klocków hamulcowych Carbone Lorrain, zębatki+łańcuch AFAM, filtr BMC, sprężyny przód i tył + olej HYPERPRO, srodki smarne Shella, crash pady PP Tuning , niewiele tych konkretów ale zawsze cos"

ps. nie ten dzial (no jak bym mial nie wspomniec :jezyk: )
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: AdamOSA »

A może ktoś wie jakie roczniki moto (Antoni - nie zawodników :D ) będą dopuszczone .
W GS500 był duży zakres chyba od 1998 , ale patrząc na puchar Y.....A to już mocno ograniczono na rocznik 2005-2006 .
Do terminów to się człowiek dostosuje , o nagrodach nawet nie myśli ( zresztą nie o mnie mowa - bo już miałem parę telefonów czy na starość nie głupieje :D ) , ale sprzęcik trzeba naszykować i zima to dobry okres . No i jakąś kalkulacje można by było zrobić .

AdamOSA
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
ODPOWIEDZ