SZyBA DO VS800

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
siwypfk

SZyBA DO VS800

Post autor: siwypfk »

Witam wszystkich braci i siostry,ostatnio pogoda dopisywała postanowiłem posmigac było naprawde fajnie tylko ten wiatr :roll: chciałem sie poradzic jezeli bym załozył szybe do intruza to ile to mi da?? czy bedzie mozna smigac tak ok 120?? bo teraz to 100 i juz zaczyna sie robic nieprzyjemnie .Byłyby mile widziane jakies wskazowki jaką, gdzie, i CZY w ogole sie opłaca , bo szczerze szyba mi sie nie podoba!!Pozdrawiam
mr_simon

Post autor: mr_simon »

Ja w swoim mam szybę i jazda z prędkościamy nawet powyżej 120 jest przyjemnością, a pomykam z prędkościami 100, 110 km\h i jest naprwadę REWELACYJNIE!!! Także polecam montaż szyby!
dpif

Post autor: dpif »

Tez mam szybę ale przy moim wzroście to raczej mi przeszkadza . Chyba ,że źle założyłem . Mam Orginalną szybkę suzuki .
grabo
BS Brother
BS Brother
Posty: 261
Rejestracja: śr, 24 lis 2004, 12:32
Województwo: -
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: grabo »

a ja nie mam szyby i latam 160 :twisted: ale za to mam parasol tez orginalny suzuki :twisted: :twisted: :twisted:

pozdro
siwypfk

Post autor: siwypfk »

A czy nie lepiej kupicdobry kask?? bo ta szyba mmm... no nie ciekawie to pewno wygląda , ale i tak mile widziane byłyby jakies linki gdzie mozna kupic. A poza intruzem 160? to galante katowanie chyba max ja jeszcze nie testowałem , wiem tylko ze na pełnym baku do rezerwy zrobiłem 123mile mi sie wydaje ze dobry wynik oczywiscie przewaznie w trasie , a jak u was
mr_simon

Post autor: mr_simon »

siwypfk pisze:A czy nie lepiej kupicdobry kask?? bo ta szyba mmm... no nie ciekawie to pewno wygląda , ale i tak mile widziane byłyby jakies linki gdzie mozna kupic. A poza intruzem 160? to galante katowanie chyba max ja jeszcze nie testowałem , wiem tylko ze na pełnym baku do rezerwy zrobiłem 123mile mi sie wydaje ze dobry wynik oczywiscie przewaznie w trasie , a jak u was
To 200km nieźle :shock: A jaki masz zbiornik paliwa w tej swojej amerykańskiej wersji? Bo u mnie jest 12 litrów na rezerwie jest 3 litry i na 9 litrach robie od 160 do 175km :cry:
siwypfk

Post autor: siwypfk »

no własnie mam 12 litrow i sam sie zdziwiłem ze taki wynik no ale wiekszosc trasa i bez szalenstw , no oprocz strzelania na skrzyzowankach :twisted:
grabo
BS Brother
BS Brother
Posty: 261
Rejestracja: śr, 24 lis 2004, 12:32
Województwo: -
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: grabo »

a wy macie VS1400???? :twisted:
-->3/4<--

"Jeden z prototypów Boga.
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji.
Zbyt pokręcony, by żyć, zbyt rzadki by umrzeć"
kom:510106375
nowy gg 5992462

[IMG]http://images31.fotosik.pl/360/793b4ae4a36545f1.jpg[/IMG]
mr_simon

Post autor: mr_simon »

grabo pisze:a wy macie VS1400???? :twisted:
Ja mam VS 800 :twisted:
siwypfk

Post autor: siwypfk »

No ja rowniez 800 U.S.A , własnie dzis trzeba polatac i jutro jak pogoda bedzie a o niedzieli nie wspomne :twisted:
tial

Post autor: tial »

Siwypfk, a ty to wolisz tak sam latać, czy towarzystwo ci nie przeszkadza, bo ja bardzo chętnie bym w niedziele pojeździł ;)
siwypfk

Post autor: siwypfk »

oczywiscie ze towaarzysko , dzis był piekby dzionek choc byłem sam ale nad zalewem w czarnocinie zawsze jest klimacik mozna w słonku posiedziec , jutro mysle ze tez polatam ale juz troszke mnie bo mniej czasu bede miał , a skąd jestes dokładnie??
ODPOWIEDZ