Ktokolwiek widzał, ktokolwiek wie

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Moto

Ktokolwiek widzał, ktokolwiek wie

Post autor: Moto »

Nie przypuszczałem, że to tego dojdzie, ale dzięki pomocy bliskich będę mógł kupić motocykl docelowy (tzn. zamierzam nim latać do utraty przyjemności)
Zbadałem rynek, popytałem, poszukałem i znalazłem 3 modele, które odpowiadają mojemu gustowi.
Na tej liście (na pierwszym miejscu) jest oczywiście SUZUKI, a konkretnie 1,5 VL
W związku z tym, że bardzo niewielu, zarówno Polaków jak i mieszkańców innych landów (z USlandami włącznie) szczęśliwych posiadaczy chce się rozstać ze swoimi maszynami, zwracam się do grona pasjonatów, (jakim sam jestem) o pomoc w odszukaniu tego „najlepszego”
Jeśli wiecie, znacie lub słyszeliście o zamiarze sprzedania VL, LC Wyprodukowanych po 2002 roku (z dwiema tarczami) To bardzo proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Krzysiek
Czysta Desperacja

P.S.
Jeśli któryś z Was ostrzył sobie ząbki na mojego Desperata to zawiadamiam, że już od dłuższego czasu jest zarezerwowany
draq

Post autor: draq »

A myślaleś o sprowadzeniu z Californi ?
Moto

Post autor: Moto »

Tak myślałem, ale zauważyłem również, że ciężko jest ocenić stan Motocykla oglądając wyłącznie zdjęcie.
Nie mam żadnego zaufanego, w USAlandii (przynajmniej świadomie)
Jeśli możesz coś polecić to nie hamuj się!

Pozdrawiam
Krzysiek
sung
The Real One
The Real One
Posty: 254
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 22:28
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Arnstein

Post autor: sung »

Witaj. Bardzo dużo pozytywnych opini słyszałem o pasjonatach z "Motostodoły" w Jedwabnem tel. 0-606 814703, 0-86 2172684.
Sprowadzają maszyny na zamówienie z USA .Wiem że mogą sprowadzic maszynę bezpośrednio na twoje nazwisko. Latem oglądałem kilka z tamtąd pochodzących (igła ). No ale musisz sam sobie luknąc.
Powodzenia .
A2 RH+
draq

Post autor: draq »

Moto pisze: Jeśli możesz coś polecić to nie hamuj się!
Popytam się i jak uzyskam zgodę to podam Ci numer, w ostatniej dostawie był VL z pięknym aerografem na baku ^^
ODPOWIEDZ