Tęsknota za Savedżem...

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Tapir

Tęsknota za Savedżem...

Post autor: Tapir »

Ma to ktoś z was? Po Savedżu chciałem mieć prawdziwego ulicznego potwora, który siałby postrach na ulicach- takiego też dorwałem. Waży 280 kg, jest duży i masywny, a przy startach spod świateł trzeba się mocno trzymać kiery gdy przednie koło rwie do góry, tylna opona kwiczy o litość, a stówa pojawia się na budziku po 3,7 sekundy. Do tego wygląda to to mniej więcej jak chopper (właściwie muscle-bike).

I co z tego? Złapałem się ostatnio na tym, że brakuje mi tego relaksacyjnego spokoju długoskokowego silnika, tego kwikania paska napędowego, easyriderowej pozycji w czasie jazdy i basowych detonacji z pustego tłumika. Do tego ta jazda 70 km/h na najwyższym biegu gdy można dosłownie poczuć każdy suw pracy silnika....
Wiadomo- trzeba iść do przodu, ale nieraz chciałbym jeszcze raz zobaczyć fioletowego Savedża stojącego na moim podjeździe.... :roll: :roll: :roll:
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

Tapir, jeszcze jest dla Ciebie nadzieja, jeszcze nie jest za późno ;) jak będziesz na rozpoczęciu to dam Ci posiedzieć na co prawda granatowym LSie ;)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Tapir

Post autor: Tapir »

Oczywiście, że będę na rozpoczęciu :twisted: Mam blisko z vaterlandu, a z Krakowa, gdzie obecnie mieszkam jeszcze bliżej
Więc trzymam za słowo! 8)
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów
Otrzymane Polubienia: 2

Post autor: bogdi64 »

i mojego bordowego za kiere dam potrzymać - JO CI GODOM TAPIR - ty się nawruć puki czas, przy takich przyspieszeniach nawet nóg dziewczyn nie pooglądasz, a lato ci już coraz bliżej, no i kurde ten tekst - DZIKUSEM ŚMIGAM
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
SID

Post autor: SID »

Tapir Czesc ! :)
Tapir a moze kiedys sobie kup znow LS? :twisted: jak bedzie $$ ? :)
I zeby nieco wiecej przyniesc ci nostalgii :D (sory) Tapirze, przyczepiam ci do ogladniecia foto swej LS'ki, podczas, gdy zamenialem olej na lace :D :mad_blue:

Obrazek
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3046
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 31
Otrzymane Polubienia: 62

Post autor: snajper »

Witam
I dałbym Ci posiedzieć a może i karnąć się ale....
Mój savage właśnie pojechał do Pasłęka i powiem Wam, że troszkę mi go żal.To jednak 3 lata i pierwsze w życiu moto bez jednej awarii.
Sentyment zostanie i jak ma Osama w podpisie był LS 650, jest VZR 1800 R.
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3074
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 15

Post autor: osama »

jak to ktoś kiedyś powiedział


Stara miłość nie rdzewieje
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Tapir

Post autor: Tapir »

Bogdi- Co Ty godosz- kobity nęcone basowym bulgotem i romantycznym cykaniem zaworów same wskakują na tylne siedzisko i każą odwozić się do domu :lol: A czerwone światła w Krakowie (szczególnie na Borku Fałęckim) na tyle długo się święcą, że wszystkie nogi panien czekających na przejściu łatwo mogę obczaić :twisted:

Dzięki za zdjęcie Sid :) - nie wiem czy sobie nie zarzucę na tapetę :twisted: W najbliższym czasie raczej sobie nie kupię Savedża, ale kiedyś, za kilka wiosen na pewno :twisted:

Snajper- nie narzekaj- VZR 1800 też jest całkiem w pytę :twisted: :twisted: :twisted:
rysio

Post autor: rysio »

Mam to samo co Ty Tapir. Jak widzę LS-a, to mi się łezka w oku kręci. Ale jak wsiadam na VL-kę, to mi trochę przechodzi.
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3074
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 15

Post autor: osama »

Ale jak wsiadam na VL-kę, to mi trochę przechodzi
ale przyznaj Rysio że tylko troszkę :D
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3046
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 31
Otrzymane Polubienia: 62

Post autor: snajper »

Witam
Wychodzi na to,że w podpisach byli posiadacze savażek będą mieli " Był LS 650 Savage a jest ....
rysio

Post autor: rysio »

osama pisze:
Ale jak wsiadam na VL-kę, to mi trochę przechodzi
ale przyznaj Rysio że tylko troszkę :D
Sam wiesz Osama, jak to jest. Zresztą jak tu nie kochać tego maleństwa z cylindrem wielkości sporego wiaderka?
Ja wspominam ten motorek bardzo dobrze. Nie miałem z nim kłopotów i woził mnie po wschodniej części naszego kraju od Roztocza do Gór Świętokrzyskich.
Pozdrawiam Savage Riders,
dr_Faka

Post autor: dr_Faka »

Tapir, ale Twoja SUZI ma się bardzo dobrze u mnie :D
Jest porządnie pielęgnowana i traktuję ją z szacunkiem :D
Nie ujeżdżam jej jak jakiś sexoholik, tylko... jakby to powiedzieć - towarzyszę jej podczas naszych wspólnych podróży. :moto:
Pięknie dudni i czasami puści "bąka", ale to przecież fizjologia :D
Jak się spotkamy :beer: to dam Ci się karnąć.
Tapir

Post autor: Tapir »

Hahahaha :D Mam nadzieję, że będziesz na rozpoczęciu to obalimy parę piwek. I dzięki za foty- widzę, że sakwy jej zapodałeś? :twisted:
dr_Faka

Post autor: dr_Faka »

Taaa... Dbam o nią. :uscisk:
ODPOWIEDZ