LS 650 Ustawienie rozrządu

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
MD86

LS 650 Ustawienie rozrządu

Post autor: MD86 »

Witam wszystkich
Jestem posiadaczem Suzuki LS 650. Motocykl miał tak zużyty łańcuch rozrządu że przeskoczył na zębatce wału (nawet napinacz nie dał rady)
Moje pytanie dotyczy ustawienia rozrządu. W jakich miejscach powinny znaleźć się znaki na zębatkach. Na zębatce wału jest jedna kropka, na zębatce wałka rozrządu dwie kropki.
Za wszelką pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam
Marek
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Ostatnio ja ustawiałem robiłem kumplowi zdjołem prawą pokrywe koło ustawiłem w pozycji OT linia na kole musi sie pokrywac z linią na karterze i wtedy patrząc od tej samej strony koncówka wałka ma wcięcia i musi byc rownoległa do głowicy to bedzie wyraznie widac. Pozdrawiam i powodzenia
MD86

Post autor: MD86 »

Dzięki za odpowiedź. Znalazłem znaki OT na wale ale po ściągnięciu lewej pokrywy. Okazało się że łańcuch przeskoczył o jeden ząb. Teraz czekam na części,

Pozdrawiam
siwypfk

Post autor: siwypfk »

tak sorka :roll: lewą lewą moja pomyłka , ale przeciez wiadomo o co chodziło :wink: Pozdrawiam
ODPOWIEDZ