wydech HARD KROME do Marauder

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Juras

wydech HARD KROME do Marauder

Post autor: Juras »

Zastanawiam się nad zmianą wydechu na głośniejszy:-)
Jaki polecacie, bo z tego co widzę to są SilverTail'e, COBRA i znalazłem ostatnio HARD KROME. Co myślicie o tych ostanich, ładnie grają?
Marcin
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Zastanawiasz sie czy jesteś zdecydowany i masz tylko dylemat co wybrać? Bo jeśli to drugie to będziesz pierwszym użytkownikiem Maraudera, którego znam, a który założył do sprzęta akcesoryjny wydech. Wiele na tym forum było na ten temat dyskusji ale jescze nikt nie pytał o dźwięk. No bo jak na to odpowiedzieć? Każdemu podoba sie co innego. Ja słyszałem wydechy Silver Tail założone do motocykla innej marki i podoba mi sie to bardzo (dźwiękowo). Ale jak innym - nie wiem. Trudna kwestia. Poczytaj inne posty w tym dziale o wydechach. Pozdrawiam
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Juras

Post autor: Juras »

No ale każdy wydech ma charakterystyczne cechy:-)
Ale jak to pierwszym, ja mam Suzi krótko a juz znam gościa, który ma Silver Taila w Marudzie. Jak z nim pojeżdze, to napisze jakie wrażenia.
Tomek

Post autor: Tomek »

Cześć!
Ja w swojej Marudzie mam wydech LU HAO. Jest głośny (może nawet za bardzo), ale miom zdaniem ładniejszy od ogyginału - dzwiękowo rówież.
Były zamontowane w motocyklu jak go kupiłem. Jak chcesz zdjęcie poślę Ci na maila. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ