pomocy.. GSX600F

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

gruby

Post autor: gruby »

robrojrob pisze:A takie pytanko ile wam jajo w nowej budze bieże oleju na 1000 KM?

nic ... a przynajmniej nie widze ubytku w okienku ... cały czas na poziomie górnej kreski ... a olej wymieniałem 1793 km temu :-)
FRYC74

Post autor: FRYC74 »

Moja Suzi coś widzę że ciągnie olej (muszę zbadać tylko ile).
Jeszcze kurde blade podczas parkowania na drobnych kamieniach polecieliśmy na glebę i się deliktanie porysowała (jakaś kuracja odchudzająca by się jej przydała) :( :( :( :(

No ale co to za Suzi bez ryski :P :P :P :P
No i skóra bez obtarcia :P :P :P :P :P
POZDRAWIAM SIOSTRY I BRACI.
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witeczka !!
Moja staruszka bierze ok 0,5 litra na tysiąc km podobno to jest w normie ale rozmawiałem z mechanikiem i wymiana uczszelniaczy zaworowych powinna znacznie pomóc koszt takiej operacji łącznie z wymianą uszczelki pod głowicę (uszczelka dorabiana nie oryginalna), szlifowaniu gniazd zaworowych wymiany uszczelniaczy planowaniem głowicy i .... już nie pamiętam co jeszcze wyliczono mi na ok. 7 stówek oczywiscie cena usługi może wzrosnąć to zależy co się pokaże po zdjęciu głowicy(krzywe zawory lub prowadnice do bani i takie tam). Natomiast po zakończeniu takiej operacji w zasadzie mamy za sobą remont górnej części silnika i jak będzie dobrze to będzie dobrze a jak nie to trzeba się mocno zastanowić co dalej :roll: ??
Pozdrawiam.
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ODPOWIEDZ