GS500e-rozrusznik, albo nie

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

mikiet

GS500e-rozrusznik, albo nie

Post autor: mikiet »

Siostrzyczki i Braciszkowie.
Mam spory problem, choć mam nadzieję że spory nie jest. nadzieja matką głupich. Otóż...
przekręcam kluczyk, światła wyłączone, zapalam i... cisza. rozrusznik nie kręci, cisza.
biorę go na pych i jak trochę pochodzi to potem jak się go zgasi to raz zapala, ale częściej jest ciiiisza. Na pierwszy rzut oka, to wydaję się że to bateria, choć raczej nie. Co prawda jest dość stara, ale powinna dawać radę.

Miałem podobnie kilka dni temu, ale jak sporo pojeździłem to już potem palił normalnie. czy to może być nie bateria. może coś z rozrusznikiem, albo przełącznikiem wł/wył zapłonu?
Pomożecie? Zawsze pomagacie:)
Pozdrawiam
luzik
Plecak BSB
Plecak BSB
Posty: 2354
Rejestracja: pn, 20 sie 2007, 14:46
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

Re: GS500e-rozrusznik, albo nie

Post autor: luzik »

GS-F N600 (105000km) --> italian whore (16000 + 14000km++)
It's Good to be Bad :devil:
Waldex
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1820
Rejestracja: sob, 8 gru 2007, 17:26
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymane Polubienia: 7

Re: GS500e-rozrusznik, albo nie

Post autor: Waldex »

Jeśli masz możliwość podłącz aku z katamarana (kablami rozruchowymi) i zobacz, czy zagada. W ten sposób wykluczysz akumulator.
Powodzenia
Jedź i daj jechać innym!
czarny GS500E pojechał.....
czarna SV650N pojechała...
czarny mruczek Z750S pojechał...
czarny większy mruczek Z1000SX pojechał...
jest jeszcze większy, srebrny mruczek FJR1300 AE
mikiet

Re: GS500e-rozrusznik, albo nie

Post autor: mikiet »

siema,
luzik czytałem ten temat, ale jako że mój problem jest troszeczke inny, więc założyłem nowy (to info dla naszych wspaniałych adminów:D)
jak tylko będę w koszalinie to sprawdzę to, choć mam nadzieję że to aku, ale zobaczymy...
ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?
pozdro :mrgreen:
ODPOWIEDZ