20.04 Częstochowa

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1718
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

20.04 Częstochowa

Post autor: Jacek »

Bohas zaprosił nas do Opola na 8.00. Nie wiem czy to dobry termin i czy aby nie za wcześnie na odwiedziny.
Proponuję wyjazd z firmy przed 7.00 Czyli trzeba się zebrać 6:30.

I co jedziemy? Bo to w końcu wcześnie rano, może być zimno, do Częstochowy trochę daleko a w sobotę to ja lubię pospać, a jeśli będzie deszcz padać? To jak myślicie? Jedziemy?

Jacek
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
Nikoś
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 698
Rejestracja: pn, 12 mar 2007, 13:40
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Nikoś »

Ja też sie zastanawiam, co weekend te motocykle i motocykle - no ile można jeździć? No i to tankowanie co 200km i ta cola zamiast piwka... to jakaś porażka. Nie wspomnę o celach takich wycieczek-bo czy to normalne, aby np. jechać na obiad dwieście klocków w jedna stronę?

Jacku 6.30 jestem z Magdą u Ciebie :-)
Nikoś
Ostatnio zmieniony pn, 7 kwie 2008, 18:01 przez Nikoś, łącznie zmieniany 1 raz.
www.instagram.com/motoworldadv/
Ambasador marki Spidi :upside_down_face:
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: bohas »

To jest Niedziela a nie Sobota !! :beat: :beat2:
Spiąć pośladki :dupa: zacisnąć zęby :twisted: i nie pić kawy u Jacka tylko na Orlenie w Opolu. :mrgreen:
gregs
The Real One
The Real One
Posty: 169
Rejestracja: śr, 29 sie 2007, 18:21
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: gregs »

Ja się przyłączam - jeśli mozna, oczywiście :D
Neo
BS Brother
BS Brother
Posty: 404
Rejestracja: pt, 14 wrz 2007, 20:58
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Neo »

no ja to nawet z rodziną się wybieram, czyli zona z dzieciakami w samochodzie a ja na moto :) oczywiście :)
jestem o 6;30 u Ciebie Jacku :)

oby moc była z nami :angry_smile:
zasiej myśl zbierzesz czyn
zasiej czyn zbierzesz zachowanie
zasiej zachowanie zbierzesz charakter
zasiej charakter zbierzesz całe życie

tel. 606 679 484
intruder vz800
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 10

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Pushkin »

Nikoś pisze:(...)no ile można jeździć? No i to tankowanie co 200km i ta cola zamiast piwka... to jakaś porażka. Nie wspomnę o celach takich wycieczek-bo czy to normalne, aby np. jechać na obiad dwieście klocków w jedna stronę?(...)
Jakbym był całkiem normalny, to bym na studia poszedł, zamiast kredyt na moto wziąć :P
bohas pisze:(...) i nie pić kawy u Jacka tylko na Orlenie w Opolu. :mrgreen:(...)
Jak pokazał los podczas ostatniej wyprawy - dal Pushkina kawy nigdy zawiele i pomimo iż u Jacka cały saganik wydoił, to i tak na A4 przysnął, że Górę Św. Anny przejechał :P

Reasumując - dołożę wszelkich starań, coby ostatni zbyt częsty zwyczaj absencji przełamać i się ze swoją Agunią na 6:30 w Tęczowej okolicy stawić.

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Brutus

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Brutus »

Impreza na Jasnej Górze jest w niedzielę ale jakis cieć podczepia swoją "imprezę", w pełni komercyjną, nazwaną "częstochowskim otwarciem sezonu", która trwa od soboty. Żeruje zwyczajnie na tym co Wiktor robi z mozołem dla polskiego motocyklizmu od lat! Niestety to jakis kartofel z Częstochowy...
Jako urodzony medalik podpowiem Wam tylko żebyscie nie pchali się na Górkę Przeprosną - w ostatnim roku ze względu na ilosć motocykli dojazd i wyjazd był przedsięwzieciem wysoce skomplikowanym ... Ustawcie się na trasie parady i ew. dołączcie albo cisnijcie od razu na Jasną Górę.
Witamy w naszym miescie!
Rychu
BS Brother
BS Brother
Posty: 245
Rejestracja: śr, 20 cze 2007, 16:20
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Jaszkowa Górna/ Kotlina Kłodzka
Otrzymane Polubienia: 2

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Rychu »

Co tu się stało ?? Wszyscy narzekają. :shock:

Mam nadzieję, że tym razem uda mi się wyrwać z domu.
Czy ktoś z Wałbrzycha się wybiera ??



Pozdrawiam
Rychu
SV 650 N '03


tel. 504 168 948
AB Rh+
RadekM

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: RadekM »

Pierwszy raz :wink: witam

ja z potomkiem na pewno będę
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 296
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Lord_Nicon »

Witamy....

Do wioski się nie wybraliśmy.... więc będzie trzeba teraz ponabijać troche kilometrów...


pozdrawiam...
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
Garth

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Garth »

witam. Rychu oczywiscie ze walbrzych sie wybiera. napewno bede ja i Agusia. ma do nas dolaczyc dwoch nowych kolegow na bandytach. nie wiem jak Autsider.
powiem tylko tyle, ze za dwa tygodnie ruszamy na czarnogore i trzeba jakos sie zachartowac przed dlugim wyjazdem.

Radku dobrze Cie widziec ma forum. w niedziele wezme dla Was koszulki. rozmiary "M", "XL" i "L". Dla Neo tez bedzie koszulka o rozmiarze "L". Mysle ze dla Rycha tez sie uda zrobic w rozmiarze "M". moze jakies inne koszulki ktos potrzebuje? cena za sztuke 30 zl.

przepraszam za odrobine prywaty, ale to tak kwoli informacji ze na czestochowe zabiore to co mam.
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 10

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Pushkin »

Garth pisze:(...)przepraszam za odrobine prywaty(...)
A jednak nie mogę tego puścić płazem - prywata to prywata - służy do tego PW :angry_smile:

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Garth

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Garth »

przepraszam. to byl przedostatni raz. hi hi hi.

przeciezwszyscy widza za to tak przy okazji bylo, bo przeciez zajwazniejszy w tym temaciew jest wyjazd do czestochowy.

a tak nota bene z tego co wiem, to z walbrzycha do Czestochowy mamy okolo 300 km. wiec po co tak wczesnie wyjezdzac? bedzie jeszcze zimno, a ja dopiewro co skonczylem chorobowe. wogole na ktora tam mamy byc? czy ktos z "wroclawiakow" moglby zauwazyc ze my musimy godzine wczesniej wyjechac zeby dojechac do wiekszej grupy. skoro Wy chcecie wyjechac o 6.30, a my zeby z Wami tam pojechac to musielibysmy o 5.30, a w rezultacie bedziemy tam okolo 8.30. sie wiec pytam po co? planujecie jakies sniadanie razem z kogutem na grzedzie? kury jeszcze o tej godzinie spia. hi hi hi. prosze miejcie litosc.

pozdrawiam
Jacek
Moderator
Moderator
Posty: 1718
Rejestracja: ndz, 5 lis 2006, 20:13
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: Jacek »

Garth pisze: moglby zauwazyc ze my musimy godzine wczesniej wyjechac zeby dojechac do wiekszej grupy. skoro Wy chcecie wyjechac o 6.30, a my zeby z Wami tam pojechac to musielibysmy o 5.30, a w rezultacie bedziemy tam okolo 8.30.
Bohas 'zaprosił" nas do Opola na 8.00 więc my musimy wyjechać ok 7.00. O 6.30 spotykamy się aby wypić sobie kawę przed wyjazdem.
U Bohasa też pewnie zamarudzimy z 30min więc najwcześniej wyjedziemy o 8.30. Godzinę zabierze nam droga a 15 min przejazd przez Częstochowę (bo MC Donald jest z drugiej strony). Będziemy tam przed 10.00 i zostanie niewiele czasu do wyjazdu.
Kto ma dalej ten musi wcześniej wstać - życie :)

Jacek
RM-Z 250 + GM500
tel. 502 341 006
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: 20.04 Częstochowa

Post autor: bohas »

Garth jak chcesz pospać to nie jedź do Wrocka tylko pędz na Dzierżoniów -> Strzelin -> Brzeg -> Opole = 140 km. W rannych godzinach przy Niedzieli ruch na drodze bedzie znikomy to w 2 godz. z palcem w :dupa: zalecisz więc możesz smiało wyjechac o 6:00 :mrgreen:

Ps. Poczekamy w Opolu na spoźnialskich do 8:20
ODPOWIEDZ