1 czerwca - Kiełczów

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 10

1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Pushkin »

"(...)W związku z tym mam do Państwa ogromną prośbę aby Państwo wsparli swoją obecnością lub w jakiś inny sposób pomogli na przykład coś ofiarowali na loterię lub nagrodę główną w głównej loterii, wsparlii ten Festyn na rzecz domu dziecka w Kiełczowie. Też chciałem temu domu dziecka w jakiś sposób także pomóc choćby w pomocy w organizacji tego wspaniałego festynu (...)"

Myślę, że moglibyśmy się wybrać całą grupą - proszę o info, kto może i zarezerwuje sobie termin na 1. 06.

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Robert
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1247
Rejestracja: pn, 9 lip 2007, 20:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Robert »

To jest niedziela więc poproszę o jakiś dokładniejszy "rozkład jazdy". Nie powinno być z tym problemów.
świat należy do nas ...

R1200

604 995 636
GG 4422595
RadekM

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: RadekM »

Ja też się piszę.

A może rzeczywiście coś byśmy im przywieźli?

Jakaś mała składka, tylko co? Pushkin, jakieś pomysły? Jaka to grupa wiekowa?
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 10

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Pushkin »

W poniedziałek będę się kontaktował się osobą "odpowiedzialną" za prośbę o przybycie.
Oczywiście będę informował na bieżąco.
Co do składek - warto przemyśleć.
Co do planu jazdy - wszystko do ustalenia, bo mamy jeszcze trochę czasu.

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 296
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Lord_Nicon »

Witam...

Oczywiście ja i Aneta również chętnie wybierzemy się do dzieciaków... A skoro to dzień dziecka - można by było coś im sprezentować...


pozdr...
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 10

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Pushkin »

Dzisiaj rozmawiałem z Andrzejem Borkiem, który pomaga w organizacji festynu. Co do grupy wiekowej - młodziesz podstawowo szkolna i gimnazjalna oraz kilku licealistów. Czekam na informację, co najbardziej przyda się na fanty w loterii. Podczas rozmowy, po moim info, że na chwilę obecną mam ok. 5 motocykli padło pytanie, ile taki przyjazd będzie kosztował - pytanie, które mało nie powaliło mnie z nóg i uzmysłowiło, że łącząc przyjemność z aktywnym wypoczynkiem mogę sprawiać też radość innym. Coś, co kosztuje mnie tyle, co kręcenie się na moto "wokół" komina, może dla drugiego być atrakcją i spowodować uśmiech na nie jednej twarzy. Zastanówcie się drodzy Braciszkowie i Siostrzyczki z okolic, czy nie zarezerwować sobie tego terminu i pojawić się większą grupą na festynie.
Ja już zdecydowałem.
Będę informował na bieżąco.

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Garth

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Garth »

skoro ja dotarlem szczesliwie z czarnogory do domku, niniejszym deklaruje swoja obecnosc. mam nadzieje ze mojej zonce nic nie wypadnie w pracy (jest fotografem, a komunie w toku). ja ze swojej strony na loterie moge zrobic kilka koszulek, tylko musze wiedziec co mam na nich umiecic i jakie rozmiary beda preferowane.
a do domu malego dziecka mam zawiesc zabawki, ktore od prawie roku czekaja na swoich wlascicieli, czyli od naszego wspanialego slubu. moze by w koncu tam pojechac, co?
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 10

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Pushkin »

Ok, rozmawiałem dzisiaj z Garthem - od siebie na fanty na loterię robi 10 koszulek.
Ja jestem w trakcie wybierania fantów od siebie.
Prosiłbym wszystkich chętnych do zadeklarowania się, co planują zaoferować na loterię i potwierdzenia chęci wyjazdu - 01.06 już tuż tuż.

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Garth

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Garth »

sie wie ze sie zjawimy z Agusia. pewnikiem kilka osob ze soba zabiore.
Nikoś
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 698
Rejestracja: pn, 12 mar 2007, 13:40
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Nikoś »

Mi w tym czasie wypadł wyjazd służbowy :( Ale jeśli będzie ktoś leciał z Wrocławia to mogę w środę przekazać kilka fantów na loterię.
www.instagram.com/motoworldadv/
Ambasador marki Spidi :upside_down_face:
Garth

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Garth »

ejjj ludziska co sie dzieje? temat umarl?

żESZ DO JASNEJ CHOLERY! dlaczego zadnych deklaracji ocecnosci nie widze? dlaczego jeszcze nie jest napisane o ktorej godzinie i gdzie sie spotykamy? jak dlugo tam bedziemy? jak duzo bedziemy miec miejsca, zeby z dzieciakami pojezdzic? cholercia w koncu my poniekad mamy byc jedna z glownych atrakcji. jak sie nie stawi przynajmniej 6 motocykli to normalnie sie wypisuje z tego bractwa. obralismy sobie za PUNKT HONORU opieke nad domami dziecka, wiec sie wywiazujmy z tego!
jestem ciekaw czy ktos byl dzis u Nikosia, coby odebrac jakies fanty, ktore mial przygotowac. jesli ktos nie ma fantow na loterie na zbycie, niech po prostu zakupi reklamowe cukierkow i wezmie ze soba. najlepsze beda chyba te mini landryneczki.
przepraszam. zagotowalem sie.
obiecuje ze sie juz nie bede unosil. lekarz mi zabronil. hi hi hi.

wieczorem mozemy sie udac do kobierzyc. ma byc jakis festyn, a wieczorem ma zagrac PERFECT. na ich koncercie jeszcze nei bylem i z checia to uczynie, mam nadzieje ze w doborowym towarzystwie Braci Suzuki.
RadekM

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: RadekM »

No ja będę, jak dobrze pójdzie to dwoma motorami nawet :shock: bo mam już nowego sprzęta przywiezionego !

a stary :cry: jeszcze nie sprzedany :wink:

Nikoś, jak nie ma kogoś godniejszego to daj znać podjadę po te fanty.

A swoją drogą program by się przydał, nie?

pozdrawiam
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 296
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Lord_Nicon »

Witam...


Ja i Aneta swoją obecność zapowiedzieliśmy już wczesniej i zdania nie zmianiamy. NAPEWNO BĘDZIEMY!!!


pozdr...
Nicon
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
Garth

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Garth »

malo nas, malo nas do wwozenia dzieci.
wiecej nas, wiecej nas by sie zdalo tam.
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 923
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 10

Re: 1 czerwca - Kiełczów

Post autor: Pushkin »

Festyn zaczyna się o godz. 15.
Ja będę z Agą jechał samochodem z prostej przyczyny: organizujemy małą strzelnicę ASG i trzeba zabrać 3 repliki karabinów o średniej długości ok. 90 cm - na moto by było ciężko :).
Proponuję spotkać się na Orlenie pod Koroną o godz. 11:00.
Na chwilę obecna będą:
1. Nicon
2. RadekM
3. Garth
4. Pushkin (puszka :( )

Spoza BS będzie Pacyf ze swą srebrną Fazą i kandydat do BSa - Wojtek, z najprawdopodobniej jeszcze 2 maszynami.

Pozdr.
Pushkin
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
ODPOWIEDZ