SV 1000S - Moto gaśnie, przerywa...

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

SV 1000S - Moto gaśnie, przerywa...

Post autor: Kynias »

Witam.
Mam mały problem z SV.
A mianowicie, wczoraj nawinąłem prawie 250km z czego ostatnie 25km z problemami... Po zatankowaniu SVki do pełna (Stacja JET w Lesznie) i przejechaniu jakiś 50km nagle moto zgasł. Jechałem sobie spokojnie 140km/h nagle obroty spadły do zera i zapaliła się kontrolka od oleju, zjechałem na pobocze, próbowałem odpalić i nic. Wyłączyłem zapłon, włączyłem ponownie wtryski zaciągnęły paliwo i moto normalnie odpalił - bez najmniejszego problemy...jadę dalej. Ale juz nie tak fajnie - motocykl szarpał, strzelał z tłumika i nie wkręcał się tak płynnie jak wcześniej....po czym znowu zgasł... Sytuacja parę razy się powtórzyła, na szczęście udało się dojechać do domu.
Czy to może być spowodowane złej jakości paliwem?
Jakieś sugestie, propozycje ?
Pzdr
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1881
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Re: SV 1000S Moto gaśnie, przerywa...

Post autor: Mar »

Nie sadze aby filtr powietrza mial na to jakis wplyw jesli tak nagle to sie stalo jak opisujesz, ale zajrzalbym doniego i tak, stawiam raczej na elektryke. Mysle ze wiecej napewno powie specjalista od przeszczepow ;), czyli najlepszy mechanik - Cziton.
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
ODPOWIEDZ