składanie GT 125 - pomocy

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Zieldan

składanie GT 125 - pomocy

Post autor: Zieldan »

Od niedawna jestem posiadaczem Suzuki GT 125 82 r. Dostałem go z rozłożonym silnikiem bo trzeba było wymienić pierścienie na tłokach. Mam wszystkie potrzebne części aby go poskładać tylko brak mi wiedzy :) Mianowicie nie wiem jak podłączyć wężyki gaźników. Są to dwa gaźniki Mikuni z których wychodzi 7 wężyków: jeden to zasilanie w benzyne z baku, dwa kolejne to odprowadzenie nadmiaru mieszanki, kolejne 4 to zgadywanka Podejrzewam że dwa (cieńsze wychodzące z mieszalnika) mają iść do głowicy ale są jeszcze dwa grubsze których nie wiem gdzie podłączyć? Podejrzewam że jest to zasilanie w olej z pompy oleju ale gdzie je podłączyć? Z pompy wychodzą 4 cienkie wężyki dwa wchodzą do silnika a dwa są luźne. Czy możliwe aby te cienkie luźne wężyki z pompy wchodziły w te grubsze z gaźników? No i jeszcze jedno pytanie jakie świece powinienem w nim zamontować?
ODPOWIEDZ