WYŻSZA SZKOŁA JAZDY DLA KOBIET

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Grass

Re: WYŻSZA SZKOŁA JAZDY DLA KOBIET

Post autor: Grass »

katemro pisze:ok, to jeśli już byłyście to czy warto na to jechać? czy można się tam czegoś nauczyć? ;)
Na naukę nigdy nie za późno podobno. Nauczyć się można tego, co jest napisane w programie w zaproszeniu. To znaczy - jest to, co napisano, a czy ktoś się nauczy, to jego indywidualna sprawa. Jak na razie - wszyscy polecają, mało kto narzekał. Nawet jak masz trzeci motocykl, latasz na gumie i palisz laczka - warto skorzystać, przynajmniej dzień nie będzie nudny.
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Re: WYŻSZA SZKOŁA JAZDY DLA KOBIET

Post autor: Jos. »

Magda, miałam na myśli to, że mniej więcej poziom na kursie warsztatowym był wyrównany (no wiadomo, że zazwyczaj, choć oczywiście nie zawsze, dziewczyny jednak mniej się na mechanice znają niż faceci), bo żadna z nas raczej nigdy nie rozbierała lagi i samodzielnie nie zdejmowała koła, ani nie rozkuwała łańcucha, więc wszystko było nowe, ciekawe itd. A na SMS dla dziewczyn może być różnie... No ale to nie jest takie znowu istotne ;) Po prostu mnie akurat średnio pomysł babskiej SMS przekonuje i tyle. Myślę, że skoro dziewczyna zdała prawko, przeszła przez kurs (zapewne głównie z facetami), to nie powinna mieć oporów przed ćwiczeniami z chłopakami. Więc po co ten podział?

Co do samej SMS, Kaśka, nie czekaj na innych, tylko się zapisuj! Tak, to mówię ja, początkowo wielka sceptyczka SMS dla posiadaczy chopperków, ale nawróciłam się na właściwą drogę :twisted:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
ODPOWIEDZ