Nowa Hayabusa 2006!!!

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

studi

Post autor: studi »

świete słowa kropek !!

stawiam ci :beer:
Hugo

Post autor: Hugo »

Prześliczna jest ta Hayeczka, taką to do Wawki można by było jechać, co nie Kropek :wink:
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Oj tak by się piknie leciało, nie ma to jak dobry szyk i dobry prowadzący nie Hugo :twisted: .

PS.

Studi :beer: będę pamiętał !!

Pozdrówka
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Quake
BS Brother
BS Brother
Posty: 868
Rejestracja: pn, 30 sie 2004, 18:49
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: Quake »

Uważam że sprzęt jest interesyjący zwłaszcza przód i chętnie bym się tym przeleciał jestem ciekaw jak się zachowa jak sie jej dobrze odkręci. hihi Myśle jednak że nie wiele będzie to miałowspolnego z jej realnym wyglądem pamiętam propozycje K5 była zasadniczo inna od obecnej i pewnie tu też tak będzie.
Pozdrawiam
GSXR1000K5 - przyjacielowi sprzedany, super przerobione a raczej to co z niego zostało.
HUSKWARNA- CROSS tez sprzedany, ale kiedyś wrócę !!!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suz ... 1000/50690
Jeśli wola kliknij http://www.pajacyk.pl/
Dual

Post autor: Dual »

Kto wie Quake! Kropek racja z tym pasażerem!
Pożyjemy zobaczymy!

Pozdrawiam
jaca

Post autor: jaca »

siemka pany!!!

owszem, owszem hayka całkiem fajoska. Zobaczymy, jak będzie wyglądać w realu. Jeśli będzie taka fajna jak na zdjęciu, to bankowo piszę się na nią,
nie będę musiał dusić na maksa, tak jak teraz bandziora, żeby dogonić gsx-r'y. (quake i studi wiedzą o co chodzi, hi, hi, hi, ).

pozdrawiam,
jaca
Quake
BS Brother
BS Brother
Posty: 868
Rejestracja: pn, 30 sie 2004, 18:49
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: Quake »

Jaca szczerze mówiąc to nie sądziłem że Bandziorek jest takim dzielnym crosem iż nim spoko na szagę można latać (po co do około ) i po górkach też dla uciechy nie tylko bractwa hahaha
Jeszcze jestem pod wrażeniem :-)
GSXR1000K5 - przyjacielowi sprzedany, super przerobione a raczej to co z niego zostało.
HUSKWARNA- CROSS tez sprzedany, ale kiedyś wrócę !!!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suz ... 1000/50690
Jeśli wola kliknij http://www.pajacyk.pl/
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Wiesz Jaca, ja i z 10KM bym poswiecil zeby moj silnik gral jak u Ciebie. Po prostu mistrz!
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
jaca

Post autor: jaca »

Co do crossa, to już przeszłość (mam nadzieję, hi, hi, ), zakupiłem nową oponkę, ponieważ tamta dość szybko się skończyła ( nie wiem czemu, czyżby dzięki konińskim deskom z gwoździami???) i teraz troszku raźniej wchodzi się w winkielki.

Jeżeli chodzi o "pukanie" z tłumika, to powiem wam, że sam do końca nie wierzyłem, że tak ładnie bandziorek może gadać. Bardzo lubię wjeżdżać do tuneli i podkręcić na 5-6 tys obrotów - coś pięknego, a jak się katamarany rozjeżdżają.......

trzymta się chłopy...

pozdro,

jaca
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

jak dla mnie troche dziwnie hayka z przodem gsxr... no ale cóz są gusta i guściki... moc imponująca... ale sadze ze hayka tak nie bedzie wygladać... to sama sytuacja była z gsxr gdzie tłumik miał iśc pod spodem a tu bachhhh wlk z boku... :)
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Na 100% bedzie wygladala inaczej, ale jedno co powinno byc zachowane to wlasnie wydechy z boku. po pierwsze, przy takiej pojemnosci puszki musza byc dosc duze, wiec ciezko by je bylo upchnac pod gorace siedzenie pasazera, to raz. Dwa, ze jesli Suzuki powaznie mysli o sportowo-turystycznym charakterze Hajki, to nie sadze zeby zrezygnowali ze schowka pod siedzeniem. Stylistyka pewnie pojdzie do gruntownej zmiany, pewnie tez w strone GSX-R'ow, ale tworzenie hipersporta nie mialoby sensu. Raczej turystyczna strona medalu zostanie, a reszta sie ulepszy, glownie waga pewnie...
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Dual

Post autor: Dual »

Tez uważam że podzie w strone turystyki! Suzuki potrzebuje takiego motocykla, będącego przeciwwagą dla FJR1300 i CBR1100XX. Sam kupiłem Busę ze względu na walory duzego i szybkiego turystyka.
Uważam decyzję za bardzo trafną i myślę ze Suzuki wie że ma do podjęcia ważną decyzję i do przejęcia spory rynek moto-turystów.

Pozdrawiam
Dragon

Post autor: Dragon »

Motorek jak by nie z tego świata :) Dla mnie spox. Nareszcie coś nowego. :D
Chociaż ma konkurenta K... jednoślad ZZR 1400 :brwi:
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: EvilD »

Ale ZZR wyglada jak jedna wielka kupa... Suzuki stylistycznie jest duzo, duzo lepsze. Cenowo moim zdaniem tez nieco lepiej, szczegolnie ze w 2006 taki gixxer 750 bedzie praktycznie w cenie R6.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Dragon

Post autor: Dragon »

No fakt troche za potęrznie wygląda jak na sportotwo-turystyczny motocykl :) Ale budzi dużo kontrowersji :D Ale jeśli chodzi o slinki i o osiągi to zaprezentowała sie nieżle :D
ODPOWIEDZ