Koła vl 800

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
darek1
Zmieniacz Żarówek
Posty: 102
Rejestracja: ndz, 5 mar 2017, 22:04
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Koła vl 800

Post autor: darek1 »

Pomysł godny patentu, pokażę to w wimacie (serwis) ciekawe co powiedzą jak się uprę że chce tak mieć
dziękuje
napisze co mi poradzili, plan z kołami jest nadal aktualny i najbardziej mi się podoba
VL 800 VOLUSIA
AdamOSA
BS Brother
BS Brother
Posty: 492
Rejestracja: pn, 13 cze 2005, 19:25
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: trójmiasto

Re: Koła vl 800

Post autor: AdamOSA »

Profil felg jest całkiem inny przy dętce i bez , bezdętkowe mają dodatkowy mały rant na feldze .... nie chce tragizować ale jak na zakręcie Ci zsunie się opona z rantu przy pełnym obciążeniu to przypomnisz sobie pomysły kolegów i komu dziękować... Jak jeździsz tylko na wprost to pewnie dasz radę ...

A tak na marginesie podpowiem Ci jak sobie radzą moi klienci uprawiający turystykę na moto z dylematem takim jak masz ..... dopłacają do OC opcje pomocy drogowej ...kilkanaście złotych no może do 30 ...
Simson SR2,WSK,JUNAK,XS400(jeszcze nie wiedziałem że SUZI jest najlepsze),GSXR400 - wynalazek , małżeństwo , chwila nieuwagi żony - GSX1300R
No i jest wymarzony pierdopęd na tor !! ( w 2012 niestety zdrada :-) )
A do wiosny na DR-Z 400SM lub E
darek1
Zmieniacz Żarówek
Posty: 102
Rejestracja: ndz, 5 mar 2017, 22:04
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Koła vl 800

Post autor: darek1 »

nie brałem na poważnie zaklejania szprych bo widziałem ranty na felgach i problem z wyważeniem, koła muszą poczekać na gotówke a o ubezpieczeniu nie pomyślałem dzieki
VL 800 VOLUSIA
ODPOWIEDZ