Motobazar 31.03-01.04

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

studi

Post autor: studi »

o ! i to mi sie podoba !

Darek - rządzisz w niedzielę:P
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4281
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

Darek_Gixer pisze:NIEDZIELA
ja oczywiscie mowie o sobocie, Jos nie denerwuj sie, poczekamy chwilke
Darek_Gixer pisze: I konkretnie! Tylko posty typu "jadę", "będę", żadne tam "załuję ale nie mogę" :twisted: :lol:
popieram, i od razu nalezy dodac czy sobota czy niedziela 8)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Ja sie nie denerwuje, spoko :)
Widze, ze konkurencyjne imprezy sie tworza (Qgel & Kudlaty - uciekacie, bo przyjezdzam? No naprawde nieladnie tak sie bac jednej bezbronnej amazonki :twisted: ), a ze pogoda dopisuje, to trzeba z niej korzystac, kiedy sie da.
A wiec ostatecznie potwierdzam, ze od ok. 10 bede na bajzlu i postaram sie dotrzec na 12.30, ale moge sie troszke spoznic. No dobra, ide testowac przed jutrem Dzikusa, bo w koncu jestem juz w Gostyku :crime:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
IXIDIGOKI

Post autor: IXIDIGOKI »

W sobote i niedziele bede na bajzlu. Ustalcie tylko konkrety, bo male zamieszanie sie wkradlo. "Kiedy? Ktora brama? Od ktorej strony i godzina?" Do zobaczenia na miejscu...to moje pierwsze spotkanie z Bractwem :oops: :D
Darek_Gixer
BS Brother
BS Brother
Posty: 593
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 22:45
Województwo: -
Lokalizacja: Marki

Post autor: Darek_Gixer »

Jak się wydaje działamy dwutorowo: sobota i niedziela.

Ponieważ w sobotę nie dam rady odwiedzić Motobazaru ani tym bardziej pośmigać :-( pozwolę sobie pokierować NIEDZIELNYM spotkaniem.

Jak już pisałem wcześniej, proponuję spotkanie na parkingu na tyłach Toru Wyścigów Konnych (wjazd od ul. Poleczki) o godz. 13.00
Kwadrans akademicki dla spóźnialskich :-) poświęcimy na zaplanowanie trasy, potem start w nieznane :wink:

P.S. Wracając do pierwszego postu, miło mi będzie jeśli ktoś zechce potowarzyszyć mnie i koleżance w poszukiwaniach Gsxr'ka od ok. 11.00
Mój numer poniżej.
Kiedyś GSX-R600 K6, teraz Duże enduro i szybki turystyk (do sprzedania)
kom. 510-607-647
Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

Mam nadzieje, ze wszystko dobrze zrozumialem ;)

Sobota 12.30-13.00
Motobazar (parking od tyłu bazaru, w miarę jak najbliżej wejścia (więcej miejsca, mniejsze zamieszanie, wjazd od ul. Poleczki)
Emil, Jos., Antoni... potem mozna podjechac np. do Vertigo zobaczyc sie z Kudlatym i Qglem przed ich wycieczka- kawka, czule pozegnanie, latanie.

Niedziela 13.00:
parking od tyłu bazaru, w miarę jak najbliżej wejścia (więcej miejsca, mniejsze zamieszanie, wjazd od ul. Poleczki)
Darek_Gixer, Antoni... - latanie :D


:jump: Ladny weekend sie szykuje :D
Ostatnio zmieniony pt, 30 mar 2007, 18:16 przez Antoni, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4281
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

Antoni pisze:Sobota 12.30-13.00
Motobazar (parking od strony Pulawskiej?)
dobra skoro "więcej miejsca, mniejsze zamieszanie" (ja tam nie wiem, ale skoro mowicie) - to nie robmy zamieszania (a teraz to co robie ;) ) tylko oba spotkania:
Antoni pisze:parking od tyłu bazaru, wjazd od ul. Poleczki, w miarę jak najbliżej wejścia
i oczywiscie:
Antoni pisze: :jump: Ladny weekend sie szykuje :D
8)

poza tym jesli dobrze zrozumialem to Kudlaty leci z nami nad Zegrze
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
GrudiLee

Post autor: GrudiLee »

Witam,

ja będę w niedzielę o 12:00 przed wejściem Bandit 1200 Granat


Pozdro :D
Zygzak
Śmigający inaczej...
Posty: 397
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 10:30
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zygzak »

No dobrze... pewnie "poderżnę gardła" miłośnikom wody z domniemaną "Paskudą", ale jeśli nie różnica Wam którą stronę śmigniecie, to ZAPRASZAM na działkę!!! (OSTATNI STAWIA WĘGIEL DO GILLA!!!) Parę kilosów za Zalesiem Górnym, więc "sporty" mogą sobie przycisnąć wedle uznania, a dla zainteresowanych spacerkiem proponuję 14.30 (sorki!) stacja StatOil za "Wyścigami" w stronę Piaseczna. Działka, grill, toalette (w pełnym tego słowa znaczeniu !!!), muza i .....(serdeczną atmosferę Wy zapewnicie - tego akurat jestem pewiem!!!)... nic rewelacyjnego, ...to tylko moja działka ;) - i to wszystko co mogę Wam zaproponować:), ale zamiast płacić za kawkę w Zegrzu, mamy ją gratis u mnie :) Poza tym, po drodze Babuszka wspaniałą kaszankę sprzedaje i kiełbaskę. Grilla mam (niech ten ostatni "nie da ciała"), a napoje według uznania - jest sklepik :). Kawę i herbatę stawiam :(....niech stracę...;). A niniejszego pościka kieruję szczególnie ku Gościom spoza Wawki, którzy (ze szczególnym naciskiem na "które" ;)) planują jutro czas Mazowszanom poświęcić - dla Was mam wszystko :)

HALO! MOWA O SOBOCIE!!!!

Pozdrawiam. Zygzak~~
Ostatnio zmieniony sob, 31 mar 2007, 06:15 przez Zygzak, łącznie zmieniany 2 razy.
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

Jos. pisze:Widze, ze konkurencyjne imprezy sie tworza (Qgel & Kudlaty - uciekacie, bo przyjezdzam? No naprawde nieladnie tak sie bac jednej bezbronnej amazonki
No ja niestety na mazury jednak nie będę Kudłatemu towarzyszył :( ok. 14 będę za to chwilę w okolicach Służewca, gdzie będziecie w tym czasie żeby Was złapać ?
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Zygzak, Twoj pomysl jest przedni i strasznie mi sie podoba :), ale cos mi sie wydaje, ze reszta juz postanowia, jak bedzie wygladac sobota nad jeziorkiem. Ale moze bys sie stawil na Sluzewcu o 12.30 i cos mozna jeszcze przedystkutowac... Tak czy inaczej juz sie nie moge doczekac soboty 8)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Zygzak
Śmigający inaczej...
Posty: 397
Rejestracja: pt, 8 gru 2006, 10:30
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zygzak »

Jos. pisze:....ale cos mi sie wydaje, ze reszta juz postanowia, jak bedzie wygladac sobota nad jeziorkiem.... 8)
Hm....coż, to działeczka nastempnom razom ;) Bawcie się dobrze u tej "Paskudy" .

Pozdrawiam. Zygzak~~
Darek_Gixer
BS Brother
BS Brother
Posty: 593
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 22:45
Województwo: -
Lokalizacja: Marki

Post autor: Darek_Gixer »

Widzisz Zygzak, trzeba było sprawić sobie działkę na Zalewem a nie w jakiejś "zaleskiej" głuszy :-) ale co się odwlecze to nie uciecze...

W przyszłym tygodniu kupuję sakwy co by węgiel do grilla się zmieścił i pi...coca-cola :-)
Kiedyś GSX-R600 K6, teraz Duże enduro i szybki turystyk (do sprzedania)
kom. 510-607-647
Shepard

Post autor: Shepard »

Hehe jedyne czego mi brakowalo na tym motobazarze to pustego pasa po srodku do stuntow i obok 2 hop :) a tak to dla kazdego cos dobrego sie znajdzie :)
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4281
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

fajnie fajnie,
a Jos jak sobie z nami polatala to nawet 2 gixery savażką objechala na Lazienkowskiej :lol:

trza zdecydowanie jakas inna trase/lokalizacje poszukac, bo ile mozna te same winkle cwiczyc
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
ODPOWIEDZ