09.04.2007 - Lany Poniedziałek na moto - Kazimierz?

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Gwizdek!
Jesteśmy Bractwem i wszyscy jedziemy razem! Innej opcji nie ma! Co najwyżej jeśli kogoś będzie rozpierać energia, to śmignie szybciej, zrobi sobie przerwę na siusiu czy papieroska i się wyrówna :twisted:
Dobrze Adu mówi? :)
ALBO WSZYSCY ALBO WCALE!!!!!!
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Łukasz1

Post autor: Łukasz1 »

Pomysł z Kazimierzem LUX :D

Jeśli nic się nie zmieni - do zobaczenia na Ostrobramskiej o 10.00

Świątecznie pozdrawiam
mad_trabi

Post autor: mad_trabi »

No wiec drodzy
ktoredy beda wiodly Wasze sciezki, chcialbym sie dolaczyc gdzies po drodze -> bede smigal z Radomia, wiec moge dolaczyc w Kozienicach, lub w okolicach Deblina (jezeli jedziecie droga na Lublin).

Zreszta podajcie trase a tam dolece ;-)
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Post autor: Rostwór »

niestety niektórzy nawet w święta muszą cięzko pracować:( a chętnie bym sobie z wami polatał
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
adamo
BS Brother
BS Brother
Posty: 986
Rejestracja: pn, 17 kwie 2006, 21:09
Województwo: lubelskie
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: adamo »

A miałem śmignąć se do Kazika w niedzielę, ale chyba trzeba się wstrzymać do poniedziałku i się z Bractwem spotkać :wink:
Był romecik, Jawy 350, MZ 251, GSX600f, DL 1000 V-Strom
jest AN 650
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4281
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

adu pisze:Dobrze, że się jescze nie zaczął czepiać ,,Fredków"
to nie sprzet sie liczy tylko technika (prowadzenia) jak mam sie czepiac fredka w rekach osoby, ktora sejczento z centrum do konstancina byla chwilke za gixerami ;)

poza tym i tak nie bedzie warunkow do konkretnego przelotu (chlodno i swieta), wiec urzadzimy sobie lajtowo, "chopperowo" wrecz i tez bedzie dobrze (chyba sie starzeje, bo ostatnio latam sobie w okolicach zloty szescdziesiat i tez mi sie podoba - spokoj, odprezenie i zwiedzanie widoczkow 8) )

ale sie ludzie stresuja :? jeszcze dostane przez Was blokade i sie zamkne w sobie, klucz wyrzuce i nie bede nic pisal :wink: (tiaaa, chcieli byscie :lol: )
ja tylko staralem sie zlozyc wniosek, zeby to nie bylo jak ostatnio zloty trzydziesci tylko jakas normalna predkosc przelotowa 1.6-1.8, czy ile tam moze jechac najslabsza maszyna bez stresu (zdaje sie, ze to B4 bedzie czyli jakies 1.6+ mozna spokojnie jechac)
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Kudlaty

Post autor: Kudlaty »

Witam i oczywiście melduje się na Shellu , przecież trzeba polatać trochę przed wyjazdem za ocean . A Ty Emil może tak byś chociaż raz nie marudził że „za wolno” przecież to wycieczka a nie wyścig . A może by tak raz zgodnie z przepisami :wink: ??
studi

Post autor: studi »

nie kombinować , nie licytować, a zbierać się i wspólnie śmigać...

czas i miejsce jest podany - więc - do dzieła :D
GWIZDEK

Post autor: GWIZDEK »

a ja liczę że będą też i wolniejsze maszynki ...............

mimo że mój bączek B4 wydoli 1,6+ ..... i troszkę więcej ............. to nie sprawia mi przyjemności walka z oporami powietrza przy tych prędkościach .............
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Kudłaty pisze:A może by tak raz zgodnie z przepisami :wink: ??
Przepraszam, ale nie mogłam sie powstrzymać, żeby tego nie skomentować :D
Irek, nie wiem, co bierzesz, ale zmień dealera :twisted:

A tak poważnie, to proszę tu nie rozkminiać i polemizować, tylko same KONKRETY zapodawać!!!!! No! To mówiła Adu :twisted:

mad_trabi
Zapodaj jakiś numer telefonu na PW a na pewno się odezwę do Ciebie jak już ustalimy trasę. Muszę to skonsultować z resztą ,,chołoty" :twisted:
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1880
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Jak juz bedziecie w Kazimierzu to pozwole sobie zadzwonic do Was i powiem o ktorej mniej wiecej bede dojezdzac do Wawy, wiec moze po Kazimierzu pare osob wyjechaloby mi naprzeciw.....
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4281
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

na ICMie strasza mokrym i zimnym lanym poniedzialkiem :cry2:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
kzabor

Post autor: kzabor »

Emil jak pogoda się utrzyma to będzie na Ciebie...
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Trochę późno piszę, ale nastąpiła ,,mała" zmiana planów. Zamiast o 10, to spotykamy się o 11 na Shellu Ostrobramska. 3majcie tylko kciuki za pogodę, bo jak będzie padało i będzie zimno, to nasza przejażdżka raczej nie ma sensu.
Zaraz powysyłam jeszcze smsy do zadeklarowanych osób
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Doris

Post autor: Doris »

I co?? decydujecie sie dzis jechac :?: u mnie pada caly czas i mokro jest..podobno od przyszlego piatku ma byc :slonko: i cieplo wiec jak dzis nie pojedziecie to mozeby tak po rozpoczeciu na bemowie skoczyc na taka przejazdzke mala :lol:
ODPOWIEDZ