3.05.07 - Płockie i okolice: ALERT! Powszechna mobilizacja!

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

ekipa warszawsko-otwocka wyjeżdża o 10.15 spod macdonalda (wylotówka na Gdańsk) z prędkością savażkową (80-90km/h)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
rookie

Post autor: rookie »

kurcze, chyba jutro nie dam rady.
zatrzymala mnie O.N.A !!!
sila wyzsza :)
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Post autor: Rostwór »

ja pokombinuję trochę z kasą i tez się pojawię:) a na plecaka biorę swój aparat, mogę??:P
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

rookie pisze:kurcze, chyba jutro nie dam rady.
zatrzymala mnie O.N.A !!!
sila wyzsza :)
wstydź sie rookie :evil:
Rostwór pisze:ja pokombinuję trochę z kasą i tez się pojawię a na plecaka biorę swój aparat, mogę
możesz możesz, tylko nie zaśpij :twisted:
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
GWIZDEK

Post autor: GWIZDEK »

też będę ......
nie startowac beze mnie

Gwizdek
GraDzik
BS Brother
BS Brother
Posty: 1800
Rejestracja: śr, 30 sie 2006, 09:47
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: okolice Warszawy (WGM)
Otrzymane Polubienia: 1

Post autor: GraDzik »

Ja też postaram się byc jutro z Wami.
Niestety, nie mogę pojechać z Wami do Płocka, ale chociaż do Wyszogrodu (a potem niestety zjazd do bazy).
Pozdrawiam
Piotrek
był VZ800 Marauder '97
jest GSF1250SA Bandit K8 ( 240000 km)
jest DRZ 400S(2000 km)
-
Żyj i daj żyć innym
O RH+
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Ladna ekipa sie zbiera :D Oby tak dalej! Szkoda tylko, ze kuj-pom nie zasili naszych szeregow, bo choc byla jeszcze dzis na to szansa, wlasnie dostalam info, ze jednak jej juz nie ma...

Qgel, tak sobie mysle, ze teoretycznie ten odcinek jest do pokonania w poltorej godzinki, ale jak Wy sie zaczniecie zbierac i zatrzymywac, to na 13 z tempie savazkowym nie dotrzecie, no chyba ze Was nie doceniam ;)

A propos dojazdu z Wawy, to tak jak Ci Qgel mowilam, powtorze raz jeszcze tutaj.
Wjezdzacie sobie do Plocka od strony Podolszyc - taka dzielnica z duza iloscia blokow, Obi + Auchan - po lewej, potem po prawej McD, jakies budowy (to prace nad drogami dojazdowymi do nowego mostu - jak sie spojrzycie w lewo, to moze nawet nowy, nieczynny jeszcze most ujrzycie) jedziecie caly czas glowna droga, nigdzie nie skrecacie, prostu az do momentu, kiedy po swej lewej ujrzycie kolejnego McD, a za nim stacje Orlenu, po prawej budynek Polibudy (taki brzydki, ni to zielony, ni zolty), a posrodku drogi fotoradar. Na wysokosci stacji Orlenu beda swiatla i skrzyzowanie. Musicie skrecic w LEWO i bedziecie juz na drodze prowadzacej na most. Jedziecie sobie ta drozka, w pewnym momencie ujrzycie przed soba zielone drzewka i krzaczuny (to bedzie teren zoo) i wtedy droga zakreca o 90st w prawo w dol. Jak juz sie polozycie w zakret, to ujrzycie za sekund pare piekny plocki most i tuz przed nim zjazd, o ktorym pisalam wyzej.
Mam nadzieje, ze wszystko jasne ;)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Post autor: Rostwór »

Chciałbym Wam wszystkim podziękować za dzisiejsze latanie:)
- Jos, za prawdziwe przygotowanie historyczne, a także za obstawę policyjną w kliku miejscach, dzięki czemu jechało nam się bezpieczniej:)
- Aku i Maku, za przygarnięcie nas w swoich progach i wyciągnięcie resztek ze swojej spiżarni, by banda z Bractwa mogła się pożywić i nie pojechać na rybkę. Dzięki wielkie za śrubki:)
- Wszystkim Tym, którzy pojechali i nakręcili ze mną 300km (zawrotna prędkość Savage jest bardzo ekonomiczna, 300km i nawet nie musiałem przerzucać na rezerwę;P)
- 3marek3 za poczęstowanie nas herbatką po zakończeniu naszej wyprawy
- Wojakom, strzelcom płockim, że jednak nas nie rozstrzelali:)

Dzień bardzo udany. Foty pojawią się niebawem, by Ci, którzy z nami nie pojechali mieli czego żałować:)
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
GWIZDEK

Post autor: GWIZDEK »

Także dołączam się z podziękowaniami ......... Bardzo udana wycieczka do Płocka i okolic ...
super smaczna kiełbaska i bigos i ciasto Aku i Maku ..... wielki dzięki :-)

dzięki Jos za oprowadzenie po Płocku ..... trochę historii liznęliśmy :-)

i Qgelowi za dzielne prowadzenie peletonu
i przy tej prędkości i trochę sobie krajobrazy można było popodeziwiac .... ja się nie nudziłem :-)
i zmęczenia jakoś nie ma po tych spokojnie przejechanych 300km

pozdrawiam
Gwizdek
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

Rowniez podziekowania dla wszystkich za mile spedzony dzien.Jos nadajesz sie na przewodnika :) Aku i Maku dzieki za goscine i pewnie stanie sie tradycja :) wiosenny przystanek u Was.

pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
kar
The Real One
The Real One
Posty: 157
Rejestracja: sob, 29 lip 2006, 22:22
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: kar »

Także ja dzieuje za fajną wycieczke
Jos za oprowadzenie po Płocku i nie tylko. Teraz wiem gdzie jest pochowany Krzywousty.
Aku I Maku za gościne bigos był pyszny jak i ciasto.
Dziękuje także reszcie uczestnikom za wspaniała jazde z prędkoscią Savage.
Pozdrawiam
bandit 600N
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

i ja dziękuje, że dostowaliście do mnie prędkość bez narzekania :) za gościnę Aku i Maku (i też za śrubkę do LSa mojego :) i Jos za bezpłatne oprowadzenie po ciekawych miejscach Płocka :)

PS.
a największym sukcesem wycieczki było wyprowadzenie Jos z błędnego myslenia, że jedzie na rozpoczęcie dopiero w sobotę :D
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Nie pozostaje mi juz nic innego, jak podziekowac Wam za przybycie w nasze skromne plocko-gostyninsko-duninowskie progi, a Maku + Aku za goscine w super fajnej gajowce :D I to nieprawda, ze nie wiedzialam, gdzie Was prowadze przez te piachy i lasy :jezyk: Dojechalismy, wiec to chyba najlepszy dowod na to, ze wiedzialam, prawda? ;)

Ciesze sie, ze wycieczka Wam sie podobala i mam nadzieje, ze cos wiecej niz tylko te studzienki na ulicy Kwiatka (tam, gdzie stoi synagoga) w Plocku z niej zapamietacie ;) Licze na to, ze na jednym razie sie nie skonczy, bo jest jeszcze troche rzeczy do pokazania i rybka do zaliczenia.

Aha, no to pewnie do zobaczenia w piatek na rozpoczeciu :twisted: Chyba w zwiazku z tym musze poszukac jakiegos sponsora ;)

PS Ania, moja siostra cioteczna, ktora poznaliscie, dziekuje za tak liczna eskorte do Gostynina. Stwierdzila, ze nasze Bractwo jest, cytuje, "bardzo sympatyczne" :)
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Post autor: Rostwór »

Mam nadzieję, że wyprowadziłem Ją z błędu, że nie jesteśmy żadnym klubem:)
To dlatego nie widziałem synagogi, bo śmiałem się wtedy ze studzienek, wystających 20cm:)
Może pobłądziliśmy, może nie, ale chwila zabawy w enduro była:) nawet Qgel "spalił gumę" na piasku:) a Pepe został oblany piaskowym deszczem spod koła rookiego:D
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
pepe570

Post autor: pepe570 »

I ja chciałbym podziękować wszystkim za fajną wycieczkę. Jos za zorganizowanie zwiedzania, Aku i Maku za zaproszenie (chyba nie do końca wiedzieli, że grozi to wyniszczeniem zapasów :)).
Poniżej link do fotek dla tych co byli i chcą powspominać i dla tych co nie byli a chcą zobaczyć co stracili:

http://picasaweb.google.com/pepeintruder/POck03052007BS
ODPOWIEDZ