Grill u El.Scyzorro

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Adu (i myślę, że nie tylko Adu ;) ) pewnie się skusi na latanko przed gryllllem :D Tylko czekam na konkrety, gdzie i o której się spotykamy.
W sumie można wcześniej poganiać i przy okazji umówić się o jakiejś konkretnej godzinie z resztą brygady chcącej przyjechać do Scyzoryka, a nie mogącej z nami wcześniej pośmigać
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Darek_Gixer
BS Brother
BS Brother
Posty: 593
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 22:45
Województwo: -
Lokalizacja: Marki

Post autor: Darek_Gixer »

Wciąż nie padła żadna propozycja godziny rozpoczęcia grillowania...

W takim razie ja proponuję rozpalić grill o 20.00, a zatem przejażdżkę należałoby zakończyć nie później jak o 19.45

Nie mogę natomiast sugerować godziny ani trasy przejażdżki bo w sobotę pracuję dosyć długo ale może uda mi się dołączyć na trasie...
Kiedyś GSX-R600 K6, teraz Duże enduro i szybki turystyk (do sprzedania)
kom. 510-607-647
Darek_Gixer
BS Brother
BS Brother
Posty: 593
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 22:45
Województwo: -
Lokalizacja: Marki

Post autor: Darek_Gixer »

Antoni pisze:Nie dam rady polatac wczesniej, pojawie sie pewnie dopiero na grilu :)
bede dzwonil przed wyjazdem.
Antoni (i wszyscy inni "spóźnialscy") dzwoń do mnie. Mieszkam w Markach - po drodze z Wawy do Łąk Radzymińskich - do El.Scyzorro i wiem jak do niego trafić. Z przyjemnością pokieruję końcowym etapem dojazdu jeśli tylko nie załapię się wcześniej na śmiganie.
Kiedyś GSX-R600 K6, teraz Duże enduro i szybki turystyk (do sprzedania)
kom. 510-607-647
IXIDIGOKI

Post autor: IXIDIGOKI »

Jezeli nic nie pokrzyzuje mi planow, to bardzo chetnie na grilla przyjade :D

...no i oczywiscie musi byc slonecznie :lol: 8)
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

IXIDIGOKI pisze:
...no i oczywiscie musi byc slonecznie :lol: 8)
Od razu słonecznie...... Już Ci nie wystarcza solarium???? :jump:
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
kzabor

Post autor: kzabor »

Ja w aspekcie przejażdżki.
Wczoraj na spotkaniu pojawił się pomysł aby spotkać się 14.00-14.30 (np. MCDonalds za Jankami) i przejażdżkę zrobić do Rawy na Dni Rawy (szczegóły w poście Noce Blusoewe
Około 19.00 wyjazd spowrotem prosto na grilla do El.Scyzorro
CyberScyzor
BS Brother
BS Brother
Posty: 2147
Rejestracja: wt, 20 cze 2006, 23:36
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Radzymin/Kielce/Warszawa
Kontakt:

Post autor: CyberScyzor »

i to jest dobry pomysl:)
czyli ustalone
14.00-14.30 wyjazd na dni rawy o 19.00 powrot, tak aby na 20.00 zdazyc do mnie na grilla, najprawdopobniej uda mi sie obrobic do 14.00 z ogrodem wiec na dni Rawy podjade i cala ekipe bede mogl poprowadzic do mnie (Darek_gsxr wie jak do mnie dojechac wiec moze poprowadzic druga grupe) dla osob pozostalych zaraz wysmaze szczegolowego maila jak do mnie dojechac.
CyberScyzor
Bestia - Black Angel
Hayabusa L0 + Yoshimura Carbon R77
Motto: "Nie lubię peletonów..."
Zuzia -> pojechała...
tel.606 998 255

Wyprawy motocyklowe opisane
Krach Systemu - Media, Trendy, Strategia
IXIDIGOKI

Post autor: IXIDIGOKI »

adu pisze: Od razu słonecznie...... Już Ci nie wystarcza solarium???? :jump:
W koncu bedziecie mieli dowod, ze wole Slonce od solarisa :slonko: :slonko: :slonko:


Czy ja wygladam jak po solarce kurde ?? 8) :D

Ps. Nie zasmiecajmy tematu, tylko czekajmy na upragniony weekend :D
Remi
BS Brother
BS Brother
Posty: 949
Rejestracja: pt, 19 maja 2006, 00:12
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Remi »

Ixi żulu :D Wyglądasz jakbyś lampe kwarcową miał zamontowaną zamiast zegarów w swojej esfałce :D :D :D
mobile: +48 888 587 587
CyberScyzor
BS Brother
BS Brother
Posty: 2147
Rejestracja: wt, 20 cze 2006, 23:36
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Radzymin/Kielce/Warszawa
Kontakt:

Post autor: CyberScyzor »

OPIS DOJAZDU:
1. Wyjezdzamy z Warszawy na Bialystok. I tniemy przez Marki, przejezdzamy Marki, za Markami jest miejscowosc Słupno i swiatla (UWAGA w tym miejscu na niebieskich, czesto stoja zaraz za swiatlami). Za miejscowoscia Slupno zaczyna sie droga ekspresowa, niestety nie rozpedzamy sie na niej za bardzo bo zaraz za poczatkiem ekspresowki jest wjazd na slimak na Radzymin.

Z trasy z jezdzamy w prawo (innej mozliwosci nie ma:)) potem na gorze nad trasa jeszcze raz w prawo (tak zeby przejechac mostkiem nad trasa) i po zjechaniu z mostku nad ekspresowka jeszcze raz w prawo kolo cmentarza - jestesmy w Radzyminie - jedziemy prosto az do swiatel (to kawalek). Na drugich swiatlach (sa jedne po drugim) skrecamy w lewo (obok mijamy market Panorama 24h jakby ktos chcial uzupelnic zapasy). I teraz dluzsza prosta, wyjezdzamy za Radzymin, przejezdzamy tory kolejowe, jedziemy dalej (po prawej co bardziej spostrzegawczy zobacza rozlewnie Coca-Coli) i tniemy droga przez las, to 4 km jest wiec nawet sie mozna rozpedzic. Jak droga rozwidla sie przy kapliczce na prawo i lewo (przy czym lewo to droga glowna) to jedziemy w lewo.

Teraz to juz szybko, krotki lasek i po prawej zaczynaja sie ulice "Zalesie" "Przylesie" "Biedronki" "Runa Lesnego" i wlasnie w Runa Lesnego skrecamy (sa tabliczki wiec nie powinno byc problemu) - Runa Lesnego jest niestety droga gruntowa wiec uwaga przy zjezdzie z asfaltu, nie hamowac na zakrecie:) jesli wam klamki mile. po zjezdzie w Runa Lesnego po prawej (doslownie 50 m) pojawia sie takie niedokonczone osiedle domkow jednorodzinnych i dumna tabliczka "Pasikonika" to tu! Brama powinna byc otwarta jakby nie byla dzownic, trabic, awanturowac sie:) otworze. Moj dom ma numer 7 (lucky one!) i jest czwarty po lewej stronie. Tutaj stop. Podbiegnie gospodarz i bedzie komenderowal (to ja) gdze parkowac i takie tam dyrdymaly. Potem spocznij:)

2. Mozna rowniez dojechac z drugiej strony od strony NIeporetu, odleglosc podobna, trasa niedwupasmowa, ale malownicza. Jedziemy wiec do NIeporetu najlepiej skrecic z Trasy Torunskiej w lewo na pierwszych swiatlach za mostem Grota Roweckiego (rondo kolo slupow) i tniemy az do Nieporetu.

Za Nieportem skrecamy w prawo (mostkiem nad kanalkiem) i zaraz za mostkiem w lewo (wjezdzamy do miejscowosc Bialobrzegi). Bialobrzegi przejedzamy radosnie buczac.
Dojezdzamy do rondka na ktorym skrecamy w prawo (jakbyscie pojechali prosto to trafilibyscie do Rynii). I ogien piekna trasa przez ladny las (okolo 3,5 km) po drodze dwa fajne winkle, nie za rowna nawierzchnia ale winkle ostre - obok fajny teren na enduro "Fort Beniaminow" po winklach wjezdzamy na teren wsi pt. "Beniaminow" pod koniec tejze wsi wspomniany wczesniej skepik spozywczy "u Celiny" gdyby ktos potrzebowal uzupelnic zapasy.

Za Beniaminowem juz rozpoczynaja sie Łąki, po lewej beda staly dwa domkie jeden zolty, jeden szary, za tym zoltym zjezdzamy w lewo na ul. Runa Lesnego dalej juz znacie procedure.

W razie pytan powtarzam tel. 606 998 255
CyberScyzor
Bestia - Black Angel
Hayabusa L0 + Yoshimura Carbon R77
Motto: "Nie lubię peletonów..."
Zuzia -> pojechała...
tel.606 998 255

Wyprawy motocyklowe opisane
Krach Systemu - Media, Trendy, Strategia
Kacal

Post autor: Kacal »

Niestety praca nawet na marsz nie moge jechac rano bawcie sie dobrze pozdrawiam .Remi stawiam flache za tego zula ale sie usmiałem :D :D :D :D
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

El.Scyzorro pisze:i to jest dobry pomysl:)
czyli ustalone
14.00-14.30 wyjazd na dni rawy o 19.00 powrot, tak aby na 20.00 zdazyc do mnie na grilla
Jestem za! Popieram całą piersią :twisted:

El.Scyzorro pisze: najprawdopobniej uda mi sie obrobic do 14.00 z ogrodem wiec na dni Rawy podjade i cala ekipe bede mogl poprowadzic do mnie
To co? Przyjechać przekopać Ci Fredkiem ogródek??? :mrgreen: (właściwie kto komu :mrgreen: ) Adu chętna pomocy, c by było szybciej i żeby żona była zadowolona :twisted:

El.Scyzorro pisze: (Darek_gsxr wie jak do mnie dojechac wiec moze poprowadzic druga grupe) dla osob pozostalych zaraz wysmaze szczegolowego maila jak do mnie dojechac.


Darek to przecież powiedział, że nie przyjedzie, bo jak usłyszał, że będziemy ,,dmuchać odkurzaczem od tyłu", to się przestraszył :twisted:
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

kzabor pisze: 14.00-14.30 (np. MCDonalds za Jankami)
Sprecyzuj proszę, który MAC. Ten przy Schellu na katowickiej o ile się nie mylę, ale żeby dla wszystkich było jasne, bo znowu powstanie mętlik i część pojawi się na ,,krakowskim" MacShicie przy Ikei
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
Remi
BS Brother
BS Brother
Posty: 949
Rejestracja: pt, 19 maja 2006, 00:12
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Remi »

adu pisze:
kzabor pisze: 14.00-14.30 (np. MCDonalds za Jankami)
Sprecyzuj proszę, który MAC. Ten przy Schellu na katowickiej o ile się nie mylę, ale żeby dla wszystkich było jasne, bo znowu powstanie mętlik i część pojawi się na ,,krakowskim" MacShicie przy Ikei
Tam nie ma Shell'a, to jest chyba spiździałe BP, albo spiździałe Statoil :beat2: :D
mobile: +48 888 587 587
radez9

Post autor: radez9 »

O w mordę! - jak taką wycieczkę z podwieczorkiem planujecie to i ja dołączę. To który to mac ma być w koncu ???
Zablokowany