GSF 600 Bandit - tylna opona 180 ?

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

kruto

Re: Tylna opona .. BNADIT 600

Post autor: kruto »

OK OK OK Zamykamy temat opony po tym wszystkim widze ze tyle samo zyskam co strace na zmianie na 180 pewnie trzeba zmienic sprzet na Hajabuse i po sprawie :D :D :D dzieki bracia za uswiadomienie w tej kwestii pogadamy jeszcze o tym byc moze przy broneczku jak sie spotkamy 21,22 wrzesnia :D :mrgreen: :angry_smile:
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1376
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Re: Tylna opona .. BNADIT 600

Post autor: Bolo »

Bachmiński pisze:
sam nie wiem ... Dlaczego tak sie dzieje?


Wydaje mi sie że różnica może tkwić a raczej na pewno tkwi w oponie ja miałem michelina pilot powera i może jest on bardziej jajkowaty od dunlopa, ale mówię ci że ranty opony miałem pionowe, a mało tego jak zmierzyłem szerokość submiarką to opona miała niecałe 160 mm.
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
EvilD
Strzelający z Rury
Posty: 819
Rejestracja: ndz, 5 cze 2005, 20:09
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tylna opona .. BNADIT 600

Post autor: EvilD »

Nie naklada sie opony wiekszej na felge do tego nie przystosowana. Kto mowi, ze poprawia sie trakcja przy przejsciu z 150 => 180 ten po prostu nie jezdzi po zakretach :)

W starszych bandziorach byla opona 150, pozniej na ten sam rozmiar felgi nakladali 160, wiec jestem w stanie taka zamiane (na 160) zaakceptowac. Tym bardziej, ze ciezko znalezc dobre, sportowe oponki o mnieszym rozmiarze niz 160.
<----. Ból trwa chwile, chwała jest na wieki.
<----|========================
<----'
Zablokowany