Dokonać dobrego wyboru na zakup

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
Koala
BS Brother
BS Brother
Posty: 74
Rejestracja: pn, 28 maja 2007, 18:36
Województwo: mazowieckie
Kontakt:

Re: Dokonać dobrego wyboru na zakup

Post autor: Koala »

jak na moje to im więcej frajdy, emocji, więcej wszystkiego tym lepiej wzrost tych odczuć rośnie proporcjonalnie do pojemności i niestety w parze rośnie kwota którą trzeba wydać

stąd właśnie bierze się różnica w kasie między sprzętem A i B (uogólniając im więcej wydajesz tym więcej dostajesz)

taki 1400 mimo latek nadal daje wiele i dlatego trzyma swą wartość

więc zacznij od grubości swojego portfela a że zbliżają się święta to zrób sobie prezent i dodaj do tego debet z karty swojej kobity a następnie sprawdź co za to dostaniesz i kupuj nim jakieś pomysły przyjdą Ci do głowy że nie powinieneś czy coś takiego

o tym że kupiłem moto (a miałem wtedy chudo w portfelu) moja dowiedziała się po tygodniu a jak jej powiedziałem to wyjechałem w delegację, wróciłem dopiero jak dym opadł i było ok - warto powiedzieć że jak jej to mówiłem to byliśmy nad Wisłą na romantycznym spacerze po znieczuleniu dużą ilością alkoholu :banana1:
_________________
________
VZR 1800
ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Dokonać dobrego wyboru na zakup

Post autor: ByQ »

Jakos nie doradzal bym z czystym sumieniem przesiadki z malej marudy na duzego intruza. Intruz to intruz - ma swoje za uszami. Dlugo zastanawialem sie, czy przesiasc sie z mojego staruszka (Intruz 750) na duzego, czy na Volusie. Wybralem kanape - ma o wiele lagodniejszy charakter. No, ale kazdy lubi co innego.
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
ODPOWIEDZ