2008.03.08 icm prawde Ci powie?

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Darek_Gixer
BS Brother
BS Brother
Posty: 593
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 22:45
Województwo: -
Lokalizacja: Marki

Re: 2008.03.08 icm prawde Ci powie?

Post autor: Darek_Gixer »

To i ja podziękuję za super przejażdżkę. Wreszcie rozpocząłem sezon na dobre. Litra co prawda nie dosiadłem ale przecież mogę go teraz zrobić dla uczczenia pierwszej eskapady :cheers: :D

P.S. Koleżanka "MiD'ówka" też bardzo zadowolona z jazdy i całego towarzystwa.
Ostatnio zmieniony ndz, 9 mar 2008, 19:41 przez Darek_Gixer, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś GSX-R600 K6, teraz Duże enduro i szybki turystyk (do sprzedania)
kom. 510-607-647
Kudlaty

Re: 2008.03.08 icm prawde Ci powie?

Post autor: Kudlaty »

I ja chce podziękować za świetnie spędzoną niedziele , w sumie 256km zaliczone .

PS. Jarek powiem Ci krótko „ a nie mówiłem że litr to litr ”
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4283
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Re: 2008.03.08 icm prawde Ci powie?

Post autor: Emil »

Kudłaty pisze:PS. Jarek powiem Ci krótko „ a nie mówiłem że litr to litr ”
a co dopiero jak bys przekroczyl 6000 obrotow? normlanie bys juz nie jadl, nie palil, nie pil tylko zbieral na litra :twisted: :jezyk:
Mar pisze:Chyba dzisiejszy jeden odcinek trasy stanie regula podczas przelotow :D
ktory odcinek?
Kacal pisze:Jarek ja nie jezdziłem litrem ale tez chyba pomine 3/4 bo dzis goniłem goniłem goniłem i tylko ciebie widziałem a litry jak kamien w wode heheh
Pozdro1000 :mrgreen:
litr jest litr, ale przesadzacie obywatelu, skuterkiem dalem rade sie trzymac Studiego :angry_smile:
taka jazde to Emil lubi :mrgreen:

Studi na prezydenta :angry_smile:
bo reszta nie wie, dzisiaj Studia zaczal kampanie - pierwsza obietnica /o ktorej pewnie zapomni jak go wybiora/ jeden dzien (tylko nie sprecyzowal czy w roku, w miesiacu, w dekadzie,..) bedzie bez samochodu (czyli do ruchu po drogach dopuszczone beda tylko motocykle, skutery, rowery, furmanki, piesi itp :lol: )
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
JarekNF

Re: 2008.03.08 icm prawde Ci powie?

Post autor: JarekNF »

Emil pisze:
bo reszta nie wie, dzisiaj Studia zaczal kampanie - pierwsza obietnica /o ktorej pewnie zapomni jak go wybiora/ jeden dzien (tylko nie sprecyzowal czy w roku, w miesiacu, w dekadzie,..) bedzie bez samochodu (czyli do ruchu po drogach dopuszczone beda tylko motocykle, skutery, rowery, furmanki, piesi itp :lol: )
Ja słyszałem dokładnie, jeden dzień w tygodniu, Sobota od godziny 12 do 19 :twisted:
Kari

Re: 2008.03.08 icm prawde Ci powie?

Post autor: Kari »

Dzięki za kolejną super niedzielę :)
Emil pisze: litr jest litr, ale przesadzacie obywatelu, skuterkiem dalem rade sie trzymac Studiego :angry_smile:
taka jazde to Emil lubi :mrgreen:
Emil :idea: ale nas bylo dwoje :D i z tego co widziałam Studi dzisiaj nie wbijał ostatnich dwóch biegów :P
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4283
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Re: 2008.03.08 icm prawde Ci powie?

Post autor: Emil »

Kari pisze:i z tego co widziałam Studi dzisiaj nie wbijał ostatnich dwóch biegów :P
jego lęki mnie nie interesuja :lol:
Kari pisze:Emil :idea: ale nas bylo dwoje :D
czyli twierdzisz, ze Twoja masa tak go spowolnila ze 600tka bez problemu dotrzymywalem mu kroku? hmm, no dobra, to ja wycofuje swoje stwierdzenie :hahaha: :jezyk:

PS. ale spamerstwo nam sie rozwinelo
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
Kari

Re: 2008.03.08 icm prawde Ci powie?

Post autor: Kari »

Emil pisze: czyli twierdzisz, ze Twoja masa tak go spowolnila ze 600tka bez problemu dotrzymywalem mu kroku?
hehe na to bym nie liczyła :D Po prostu Studi zwracal uwagę na jadącego jako ostatni w kolumnie :-P
studi

Re: 2008.03.08 icm prawde Ci powie?

Post autor: studi »

haha, ciekawa dyskusja :D

nie spieszylem się, ponieważ nie chcialem narazić Kariny na utratę komfortu jazdy - z uwagi na duży pęd powietrza...
dlatego jechałem z dozwoloną przepisami prędkością...

czuwaj

ps.
Jarek - dogadamy się :wink:
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Re: 2008.03.08 icm prawde Ci powie?

Post autor: qgel »

ja nie zdążyłem dojechać do Was z Zakopca :( pewnie dlatego że puszką jechałem :x
zaraz sobie za to pojeżdżę (chociaż jest 10.30 i mgła się nie może podnieść)
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
ODPOWIEDZ