spotkanie nad jeziorem

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Shaman
BS Brother
BS Brother
Posty: 1161
Rejestracja: pt, 26 sie 2011, 15:19
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Racot
Polubił posty: 2
Otrzymane Polubienia: 4

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Shaman »

Hube pisze:Zaklepuję pokój z Shamanem i Justyną. Hasło: kto rano wstaje temu pan buk daje.
Amen
:spoko: Amen
Odważni nie żyją wiecznie.... za to ostrożni nie żyją wcale.
------------------------
Suzuki GSX650F <-> DR-Z400E <-> XVS1300 <-> XVS650
------------------------
GG: 1500659
kom. 609 895 692
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

ROSA to weź Ty się trochę pośpiesz, aby już można było wymienić się numerami i trochę bardziej się zapoznać z nowymi partnerkami/partnerami :mrgreen:
A na poważnie to ja zaklepuję z Juliettą jakiś pokój na parterze. (bo jak nie to :dostal: ) Najlepiej jakąś 2-jkę :dream: :banana1: hehe a na parterze bo po schodach ciężko się wchodziło . . . o północy :beer:

Aha będę eksperymentował z dodatkiem do kiołby aby wchodziła jak masełko :mrgreen:
Arik

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Arik »

ja jade na bank prosze mnie nie skreslac czekam za sianem i zara przelew bedzie :D za opoznienie wplaty stawiam flaszke :D
Hube

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Hube »

Arik pisze: stawiam flaszke :D
Zanotowano.
Arik

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Arik »

spoko spoko nie zapomne bo lubie z wami sie napic wodeczki :D
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

Arik pisze:stawiam flaszke :D
nie podałeś szczegółów czy to ogółem czy flaszke na łebka. Ja jestem za tą drugą opcją :D hehe
Arik

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Arik »

z flaszka na łebka moze byc ciezko ale zobaczymy co sie da zrobic :D
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1607
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: ROSA-magneto »

do imprezy coraz mniej dzionków :lol: do przemyślenia jest taki pomysł aby wynająć sanie jak będzie śnieg lub bryczkę gdyby go nie było i tak
bryczka 12 osobowa 150 zł/h
bryczka 5 osobowa 100 zł./h
http://www.amazonkamariankowo.pl/galeria.php
myślę że jak wynajmiemy to na 2 godziny dzieląc koszta na ok.20 osób wyjdzie cena flaszki od łba.
Jutro Shaman ma zadzwonić i oblukać temat.Czekamy na opinie Za czy Przeciw. kapiROSA
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
Hube

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Hube »

W ofercie mają też małego (50 zł/h) i dużego (80 zł/h) quada. Osobiście wolałbym quada. Ciuchy zimowe + kask zwykły lub kask enduro z goglami + wytyczymy sobie trasę i możemy wynajmując dwa quady na 2 - 3 godziny (koszt: 320 - 480 zł) zrobić sobie zawody. Przez 3 godziny fajnie się pomęczymy i wrócimy dalej się bawić do ośrodka.
Ja za bryczką to tak średnio, bo jadąc tempem "bryczkowym" przyda się obalić ćwiartkę, a później kto będzie wracał z miejsca "bryczkowania"??? A quadami to nikogo nie będzie kusiło by wypić, a zabawa będzie chyba lepsza.

Nasze typy to:

1. sanie - jak będą warunki (2 szt. po 12 osób) - koszt na 2h: 600 zł
2. quady duże - można jeździć w każdych warunkach (2 szt.) - koszt na 3h: 480 zł
3. bryczka - raczej niekoniecznie
4. pain(t)ball - wychodzi trochę drogo bo 85 zł / osoba, ale w sumie chętnie

Druga strona medalu jest taka, że w tak kreatywnej grupie i dysponując tyloma samochodami możemy sobie wymyślić coś w międzyczasie nie generując kosztów np. kalambury, które mogę kupić oraz inne pomoce naukowe.

Wyczajcie to: Rosa losuje hasło "makaron czterojajeczny: :mrgreen: , a my po małym alko i psychotropach zgadujemy co ma Rosa na myśli drapiąc się w wory i wskazując na moje włosy? Chyba to będzie lepsze. Pewnie każdy na w chacie coś radosnego (bardziej niż bierki czy chińczyka), czym mógł zaskoczyć pozostałych.

Word up
Hube
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

Ja już luknąłem. Fajną stronkę mają :D
Szczególnie te zwierzaki mnie rozbawiły już na starcie, ale jak zobaczyłem ceny to już wogóle po prostu spadłem z krzesła.
Znowu tak drogo :?: :? :shock:
hehe jesteśmy za bryczką, no chyba, że konie zamienimy na mechaniczne konie albo paintball :mrgreen:
My możemy przywieźć mnóstwo zaje.... planszówek oraz Twister'a :mrgreen:
Albo super gra której jeszcze nikt na świecie nie ukończył Alko-chińczyk :mrgreen: :mrgreen:
Jest czas obczajmy ten temat bo już zostało aż/tylko 9dni
Shaman
BS Brother
BS Brother
Posty: 1161
Rejestracja: pt, 26 sie 2011, 15:19
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Racot
Polubił posty: 2
Otrzymane Polubienia: 4

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Shaman »

Jutro dzwonię o 15:00 i fajnie by było jakby się wszyscy w miarę jasno określili :D

Jak będzie śnieg spróbuje połapać aby sanie zajechały po nas do Karpicka no bo kto będzie kierował :P

W przypadku opcji ze śniegiem wystarczy 1 bryczka (EDIT: Oczywiście sanie a nie bryczka !! ) plus kilka sanek koszta lecą w dół :)

Jak nie będzie śniegu to myślę że bryczki również mogą po nas zajechać cytrynę na pokład i wio :)

Wiedziałem że za dużo opcji jest do wyboru hehe :mrgreen:

Hube kalambury oczywiście zrobimy :twisted:

Pozdro jestem za saniami/bryczką ale w sumie mnie pasuje wszystko :)
Ostatnio zmieniony czw, 26 sty 2012, 12:39 przez Shaman, łącznie zmieniany 1 raz.
Odważni nie żyją wiecznie.... za to ostrożni nie żyją wcale.
------------------------
Suzuki GSX650F <-> DR-Z400E <-> XVS1300 <-> XVS650
------------------------
GG: 1500659
kom. 609 895 692
Hube

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Hube »

A ja w sumie to mam gdzieś. Cokolwiek nie będzie i tak będzie zaj.ebiście.

Edit: i jeszcze mała prośba, czy Rosa mógłby się określić (chyba, że już to zrobiłeś a ja przeoczyłem) KTO MA CO ZABRAĆ???

Mówię o sprzęcie grającym, płytach, laptopie z mp3, kolumny, żarcie, cokolwiek innego?????????????

--------
Właśnie uradziliśmy z Rosą, że ja biorę TV, a on PlayStation z MotoGP. Ale będzie zaje.biście!!!!!!!!!!!!
--------
Dealer
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: pn, 6 wrz 2010, 19:39
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Dealer »

Moja żona może brać tylko udział w wyborach MISS :) bo jej strój zimowy to szpile i lekko ocieplane leginsy :).... więc pewnie bryczka ale ja to MUSOWO QUADY !! Bryczka mnie nie bawi bo przykrywanie się capiacym kocem i wąchanie konia, który ostro puszcza BĄKI nie należy do miłych :).
ŻONKA - bryczka
MEŻUŚ - quady :)
Jawka 50,Simson SR50,Suzuki DR350,Y...XT660R,Y...FZ6N,Y...FZ1S, GSX-R 600 K6, JOW-EJ
Grzegorz
gg 2909906
tel. 791106746
ARh+
robsonn
BS Brother
BS Brother
Posty: 94
Rejestracja: ndz, 13 lut 2011, 22:26
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kościan

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: robsonn »

Mi pasuje co by nie było.dodatkowo zabieram na przyczepce quada.
GSX-R 750 K1
Tel.888930546
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6434
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: KROPEK »

robsonn pisze:Mi pasuje co by nie było.dodatkowo zabieram na przyczepce quada.
No i się zaczęło jeszcze Ruda Grażyna weźmie Kinga i możcie znacznie zredukować koszty wykonując wczesną podorywkę u jakiego gospodarza :-)
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ODPOWIEDZ