spotkanie nad jeziorem

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1607
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: ROSA-magneto »

Powiem krótko...Wy się gdzieś na coś szykujecie??? pomogliście mi zebrać odpowiednią gotówkę (dobrowolnie wpłaciliście kasę na moje konto) i jutro rano mam wylot z Ławicy nad morze czerwone :dupa: .Wszystkim dziękuję za współpracę fotki kiedyś zapodam.capiROSA
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
Dealer
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: pn, 6 wrz 2010, 19:39
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Dealer »

Drogi Marynarzu Rosuniu !! Nad morze czerwone nie musisz lecieć z Ławicy bo w Szamotułach przecież nie ma lotniska!!! A toż to tam wygrzewasz sie co miesiąc na gorącym łonie.
A tak na marginesie z taka marna gotówka za bardzo nie poszalejesz - ostanio :babe: podrożały. Poza tym co jak co ale w RYJ umiemy lać!! :bije:
Jawka 50,Simson SR50,Suzuki DR350,Y...XT660R,Y...FZ6N,Y...FZ1S, GSX-R 600 K6, JOW-EJ
Grzegorz
gg 2909906
tel. 791106746
ARh+
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

ROSA pisze:Powiem krótko...Wy się gdzieś na coś szykujecie??? pomogliście mi zebrać odpowiednią gotówkę (dobrowolnie wpłaciliście kasę na moje konto) i jutro rano mam wylot z Ławicy nad morze czerwone :dupa: .Wszystkim dziękuję za współpracę fotki kiedyś zapodam.capiROSA
a mama mnie ostrzegała synku uważaj na don Padre. . . No i masz. A teraz wal w :bije: :mrgreen:
Ok karaoke załatwione i mikrofon :mrgreen: ale shaman pierwszy śpiewasz :D
Shaman
BS Brother
BS Brother
Posty: 1161
Rejestracja: pt, 26 sie 2011, 15:19
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Racot
Polubił posty: 2
Otrzymane Polubienia: 4

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Shaman »

Shaman pisze:Dzwoniłem i sprawa wygląda tak:

Sanie - na chwilę obecną problem, brak śniegu. Nawet jeśli się pojawi to musi go być dość spora warstwa i musi już być ciut ubity.
Bryczka - nie ma problemu 12os. 150zł/1h
Quady - w tej chwili są zimowane ale czekam na potwierdzenie od szeryfa czy są w stanie je przygotować do nas i dam znać jak coś będę wiedział. Jeśli nie to zapytam czy udostępnią nam sam tor //quad Robsonn-a jeśli się zgodzi oddać w Wasze ręce :mrgreen:
Jazda konno - jak ktoś chcę nie ma problemu 30zł/h
Zwierzaki - można oglądać do woli :)
Pocałunek Shamana - można całować do woli, oczywiście tylko płeć piękna :lol:
Basen - KLIK


Pozdro Shaman
Mam potwierdzenie a więc tak:

Odnośnie bryczki:
Jeżeli będzie wola jazdy na bryczce to najlepiej jakbyśmy dojechali na miejsce do Amazonki. Bo jeżeli będą mieli po nas przyjechać to 1h idzie na dojazd a to trochę bez sensu...
Wynajmiemy bryczkę na 1h/150zł 12 osób i kto będzie chciał jechać bryczką pojedzie bryczką kto będzie chciał zostać zostanie na quadach w tym czasie lub na innych atrakcjach w/w.

Odnośnie quadów:

Część quadów jest zimowana i raczej ich nie ruszą, część jest w serwisie szykowana powoli do sezonu, jeśli te z serwisu zjadą nie ma problemu można wypożyczyć, jeśli nie quad Robsonn-a plus tor mamy do dyspozycji do woli jeżeli weźmiemy bryczkę :)

To tyle jeśli chodzi o Amazonkę :)

Teraz propozycja Grzesia, trzeba podjąć decyzję konkretną czy robimy imprezę tematyczną czy odpuszczamy? Co by nie było że połowa przyjedzie przebrana a połowa nie...

Pozdrawiam i do zobaczenia Shaman.

P.S. Poniżej meteo na weekend:)
KarpickoMeteo.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pn, 30 sty 2012, 12:25 przez Shaman, łącznie zmieniany 1 raz.
Odważni nie żyją wiecznie.... za to ostrożni nie żyją wcale.
------------------------
Suzuki GSX650F <-> DR-Z400E <-> XVS1300 <-> XVS650
------------------------
GG: 1500659
kom. 609 895 692
Arik

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Arik »

najlepsze imprezy sa przy muzyce disco polo :D
Hube

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Hube »

PRECZ z majteczkami w kropeczki! Disco Polo - wielokrotnie NIEEEEEEEEEEEE
Shaman
BS Brother
BS Brother
Posty: 1161
Rejestracja: pt, 26 sie 2011, 15:19
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Racot
Polubił posty: 2
Otrzymane Polubienia: 4

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Shaman »

Arik pisze:najlepsze imprezy sa przy muzyce disco polo :D
Najlepsze imprezy to są lata 80th i Rock`n`Roll :peace:

Sex, Bikes & Rock`n`Roll :twisted:
Odważni nie żyją wiecznie.... za to ostrożni nie żyją wcale.
------------------------
Suzuki GSX650F <-> DR-Z400E <-> XVS1300 <-> XVS650
------------------------
GG: 1500659
kom. 609 895 692
Dealer
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: pn, 6 wrz 2010, 19:39
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Dealer »

ja myślę że niech każdy po prostu sie przebierze, dowolne stroje czy drakula, czy doktorek czy DRAG QUEEN :) heheheh.....a muzyka to będzie i każda bo po kilku głębszych i tak będzie wesoło :) - ale warunek to każdy musi się przebrać - mysle że to nie wymaga praktycznie żadnego nakładu finansowego !!
Jawka 50,Simson SR50,Suzuki DR350,Y...XT660R,Y...FZ6N,Y...FZ1S, GSX-R 600 K6, JOW-EJ
Grzegorz
gg 2909906
tel. 791106746
ARh+
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

Każdy się przebiera byle nie za swojego brata bliźniaka itp. coś wymyślnego i zabawnego tak jak pisał nasz Super :D
Ja już mam coś na myśli.
A co do muzyczki to musi być i będzie mieszana, bo jak np. karaoke to... hmm... już widzę Hube jak śpiewasz waka waka :mrgreen:
coś nie coś urozmaicenia musi być :)
ROSA-magneto
BS Brother
BS Brother
Posty: 1607
Rejestracja: śr, 24 cze 2009, 15:37
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Koziegłowy

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: ROSA-magneto »

mówię stanowczo NIE dla przebierańców G jak chce się przebrać to proponuję worek treningowy wszyscy będą mieli uciechę go nap...ć.Pobyt jest tak krótki a widzę tyle propozycji że tygodnia by zabrakło :lol: Obyśmy się wszyscy zdążyli zobaczyć i napić !!
KOMAR,SIMSON,CZ350,MZ ETZ 250, WSK,GSXF600, GSXR K3 1000- kasacja,GSXR K7-K8 1000 .....SUZUKI F 800 GT
te.792680329
Arik

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Arik »

najpierw sie napijemy a pozniej to juz nie bedzie sie trzeba przebierac bedziemy mieli takie pocieszne kasty :D
robsonn
BS Brother
BS Brother
Posty: 94
Rejestracja: ndz, 13 lut 2011, 22:26
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Kościan

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: robsonn »

Quad uszykowany,strój przebierańca zamówiony :czarodziej:. Że pobyt jest krótki to nie znaczy że nie może być śmieszny,na przebranie trochę czasu się znajdzie. :party:
GSX-R 750 K1
Tel.888930546
Dealer
BS Brother
BS Brother
Posty: 433
Rejestracja: pn, 6 wrz 2010, 19:39
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Dealer »

ciesze się że pomysł z przebraniem na zabawę karnawałową sie podoba :). uważam że siedzieć i pić to wszędzie można a karnawał jest raz w roku i jest okazja go przeżyć w zupełnie innym stylu... fajnie że jesteście i fajnie ze się przebiera większość, a reszcie niezdecydowanym życzę więcej odwagi i spontaniczności w tym naszym szarym zimowym życiu :)
Jawka 50,Simson SR50,Suzuki DR350,Y...XT660R,Y...FZ6N,Y...FZ1S, GSX-R 600 K6, JOW-EJ
Grzegorz
gg 2909906
tel. 791106746
ARh+
Generał

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: Generał »

albo się przebieracie albo rozbieracie i flacha na stół :mrgreen:
kiler
The Real One
The Real One
Posty: 11
Rejestracja: czw, 22 wrz 2011, 20:31
Województwo: wielkopolskie

Re: spotkanie nad jeziorem

Post autor: kiler »

czy stój motocyklisty się liczy jako przebranie ?? :lol:
ODPOWIEDZ