Przesieka 2009 BS Silesian Sqad -wyjazd w piatek.

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

BodzioAction
The Real One
The Real One
Posty: 209
Rejestracja: czw, 25 wrz 2008, 21:42
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze

Re: Przesieka 2009 BS Silesian Sqad -wyjazd w piatek.

Post autor: BodzioAction »

Fero pisze:
Jeżeli Mroowa pojedzie na szpicy, reszta będzie mogłą zobaczyć jak Intruz staje na gumę, jak wyglądają opony po trasie (całkiem zamkniętę), jak iskry krzesają z podnóżek, to w ramach krótkiej reklamy umiejętności Mroowy, który skromnie podszedł do tematu, tworząc o sobie i umiejętnościach trochę błędny obraz, ale to człowiek skromny, a resztę zobaczycie sami.......
HEHE, chciałbym to zobaczyć, szczególnie jesli będzie padał deszcz... :twisted:
Suzuki GS 500e i K1200S
Rhaaziel
BS Brother
BS Brother
Posty: 318
Rejestracja: ndz, 21 sty 2007, 22:53
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gostyń
Kontakt:

Re: Przesieka 2009 BS Silesian Sqad -wyjazd w piatek.

Post autor: Rhaaziel »

Miałem obawy czy dam radę, nadążyć za Jokersami na A4 ale może się okazać że z Wami wcale nie będzie łatwiej... szczególnie, że z tego co widzę to jako jedyny będę jechał z Plecaczkiem :!:
SUZUKI Way of Life !
-------------------------------------------------
XF650 Freewind => DL650AK8+IXIL => DL1000AL9+LeoVince :twisted:
Rhaaziel vel Ratzinger vel Przemek :twisted:
tel. 604529774
majek
BS Brother
BS Brother
Posty: 478
Rejestracja: czw, 13 gru 2007, 20:19
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice

Re: Przesieka 2009 BS Silesian Sqad -wyjazd w piatek.

Post autor: majek »

BodzioAction pisze:
Fero pisze:
Jeżeli Mroowa pojedzie na szpicy, reszta będzie mogłą zobaczyć jak Intruz staje na gumę, jak wyglądają opony po trasie (całkiem zamkniętę), jak iskry krzesają z podnóżek, to w ramach krótkiej reklamy umiejętności Mroowy, który skromnie podszedł do tematu, tworząc o sobie i umiejętnościach trochę błędny obraz, ale to człowiek skromny, a resztę zobaczycie sami.......
HEHE, chciałbym to zobaczyć, szczególnie jesli będzie padał deszcz... :twisted:

Jak będzie padał deszcz, to nie zobaczysz tylko iskier z podnóżek :angry_smile:
VZR M109
GG 7076810
tel. 606 455 264
e-mail 7590majek@gmail.com
BodzioAction
The Real One
The Real One
Posty: 209
Rejestracja: czw, 25 wrz 2008, 21:42
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Zabrze

Re: Przesieka 2009 BS Silesian Sqad -wyjazd w piatek.

Post autor: BodzioAction »

Rhaaziel pisze:Miałem obawy czy dam radę, nadążyć za Jokersami na A4 ale może się okazać że z Wami wcale nie będzie łatwiej... szczególnie, że z tego co widzę to jako jedyny będę jechał z Plecaczkiem :!:
Niestety nie będziesz rodzynkiem, mój Plecaczek już niecierpliwie przebiera nogami na myśl o jeździe... :)
Suzuki GS 500e i K1200S
Rhaaziel
BS Brother
BS Brother
Posty: 318
Rejestracja: ndz, 21 sty 2007, 22:53
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gostyń
Kontakt:

Re: Przesieka 2009 BS Silesian Sqad -wyjazd w piatek.

Post autor: Rhaaziel »

BodzioAction pisze:
Rhaaziel pisze:Miałem obawy czy dam radę, nadążyć za Jokersami na A4 ale może się okazać że z Wami wcale nie będzie łatwiej... szczególnie, że z tego co widzę to jako jedyny będę jechał z Plecaczkiem :!:
Niestety nie będziesz rodzynkiem, mój Plecaczek już niecierpliwie przebiera nogami na myśl o jeździe... :)

No to super :)
SUZUKI Way of Life !
-------------------------------------------------
XF650 Freewind => DL650AK8+IXIL => DL1000AL9+LeoVince :twisted:
Rhaaziel vel Ratzinger vel Przemek :twisted:
tel. 604529774
harpoon
BS Admin
BS Admin
Posty: 2198
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 08:31
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Imielin
Polubił posty: 5
Otrzymane Polubienia: 20
Kontakt:

Re: Przesieka 2009 BS Silesian Sqad -wyjazd w piatek.

Post autor: harpoon »

Fero pisze:Mroowa, no nie wiem czy poradzisz?? a tak na serio, to wiesz że jak razem to często do zamknięcia, a do Przesieki to będzie nas więcej, dlatego ja czoło Ty zad, czy też odwrotnie, przelotową ustalamy na bieżąco w ramach możliwości

Jeżeli Mroowa pojedzie na szpicy, reszta będzie mogłą zobaczyć jak Intruz staje na gumę, jak wyglądają opony po trasie (całkiem zamkniętę), jak iskry krzesają z podnóżek, to w ramach krótkiej reklamy umiejętności Mroowy, który skromnie podszedł do tematu, tworząc o sobie i umiejętnościach trochę błędny obraz, ale to człowiek skromny, a resztę zobaczycie sami.......
Jeżeli Mroowa pojedzie na szpicy to w zasadzie jedziemy bez szpicy - zostawi nas na pierwszym winklu !! :beat:
Shinobi pisze:
mroowa pisze:Fero jak nie będziecie tak popier......ć to może się zabiorę z wami co? ewentualnie poczekacie tak? to co przygarniecie kropka świeżaka? na traske ? obiecuje ze będę grzeczny i postaram się nie ociągać. :wink:
Nie bądż taki skronmy.Docisk tylnego koła na piasku nieźle ci wychodzi.
O pokazach na piasku MAR powiedziałby Ci coś więcej...... Rok temu po pokazach Mroowy miał pełen kachol piasku.......
Marauder VZ800 - sprzedany
Intruder VS1400 - wspomnienie
Intruder M109R K7 - odjechał
XV1900 Raider - historia
Tiger Explorer 1200 - oswojony
KolejnyTiger 1200 XCa - nowe wcielenie
Tygrys po raz trzeci
tel. 665-392-191
Shinobi
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 728
Rejestracja: pn, 7 lip 2008, 18:37
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: MOTYCZ LEŚNY

Re: Przesieka 2009 BS Silesian Sqad -wyjazd w piatek.

Post autor: Shinobi »

I w ten oto sposób krystalizuje się nam obraz Mroowy-"nowicjusza".
"Jest tylko_______między rozsądkiem a szaleństwem".
Intruder M800,to już historia.

Burak:606698321
Fero
BS Brother
BS Brother
Posty: 458
Rejestracja: wt, 22 maja 2007, 08:43
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Bedzin

Re: Przesieka 2009 BS Silesian Sqad -wyjazd w piatek.

Post autor: Fero »

dajcie spokój chłopakowi, nowy, niedoświadczony, po przeczytaniu odpowiedzi stanie się zakompleksiony

od startu do mety jedziemy razem w ramach całej ekipy obecnej o miejscu i czasie, zasada obowiązywać będzie jedna, bezpiecznie do celu, trasa przelotu znana, myślę że większość się zgodzi, dla nie znających tych terenów gwarantuje widoki, wszyscy nadążą, nikt nie zostanie w tyle

teraz można rozwinąć inny wątek związany z wyjazdem, powyższy o zapier....niu, umiejętnościach etc... kończymy
Fero
Intruder VS 1400
kom. 601479029
mroowa
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 399
Rejestracja: pn, 9 mar 2009, 12:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przesieka 2009 BS Silesian Sqad -wyjazd w piatek.

Post autor: mroowa »

Fero pisze:Mroowa, no nie wiem czy poradzisz?? a tak na serio, to wiesz że jak razem to często do zamknięcia, a do Przesieki to będzie nas więcej, dlatego ja czoło Ty zad, czy też odwrotnie, przelotową ustalamy na bieżąco w ramach możliwości

Jeżeli Mroowa pojedzie na szpicy, reszta będzie mogłą zobaczyć jak Intruz staje na gumę, jak wyglądają opony po trasie (całkiem zamkniętę), jak iskry krzesają z podnóżek, to w ramach krótkiej reklamy umiejętności Mroowy, który skromnie podszedł do tematu, tworząc o sobie i umiejętnościach trochę błędny obraz, ale to człowiek skromny, a resztę zobaczycie sami.......


Fero dzięki za reklame :aniolek:
VS1400
MOD BIKE CHOPPERS
SERWIS MOTOCYKLOWY CUSTOM

Sosnowiec ul. Braci Mieroszewskich 9a.
KONTAKT: Piotr (mrówa) tel. 500-369-396,
www.modbikechoppers.pl
https://www.facebook.com/pages/MOD-BIKE-CHOPPERS/150337395046537
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3024
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 24
Otrzymane Polubienia: 38

Re: Przesieka 2009 BS Silesian Sqad -wyjazd w piatek.

Post autor: snajper »

Witam
Tak jak zapowiedziałem na ognisku,będziemy z Gixefem na Was czekać w Przesiece,macie dojechać ,to najważniejsze.Proszę o nie licytowanie się o zamykaniu budzika,iskier z pod podnóżków,itd.Macie dojechać szczęśliwie,Fero i Harpoon jadą sami a Wy z plecaczkami.
Intruder M 1800 R
»korzystaj z życia, bo tak szybko mija«. 
mroowa
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 399
Rejestracja: pn, 9 mar 2009, 12:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Przesieka 2009 BS Silesian Sqad -wyjazd w piatek.

Post autor: mroowa »

NO jasne Snajper i tu się z tobą zgadzam byle w jednym kawałku wyjechać i wrócić.

A tak pomijając wątek kto i co, to jaki jest mniej więcej plan startu dot. godz. masowego ruszenia waszmościowie? bo jakoś mi to umkneło (Fero)?
VS1400
MOD BIKE CHOPPERS
SERWIS MOTOCYKLOWY CUSTOM

Sosnowiec ul. Braci Mieroszewskich 9a.
KONTAKT: Piotr (mrówa) tel. 500-369-396,
www.modbikechoppers.pl
https://www.facebook.com/pages/MOD-BIKE-CHOPPERS/150337395046537
Rhaaziel
BS Brother
BS Brother
Posty: 318
Rejestracja: ndz, 21 sty 2007, 22:53
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gostyń
Kontakt:

Re: Przesieka 2009 BS Silesian Sqad -wyjazd w piatek.

Post autor: Rhaaziel »

Rhaaziel pisze: Czy miejsce spotkania w Katowicach na 3 stawach nadal aktualne? Myślę, że skoro lecimy do Gliwic to możemy się dla odmiany spotkać po przeciwnej stronie na stacji paliw koło Praktikera.

Do ustalenia pozostaje godzina... 7.00 pasuje?
Ja sugerowałem 7.00 na stacji BP / McDonalds po stronie Praktikera w Katowicach na 3 stawach, dla tych co lecą z południa (np. Tychy) i z pn-wschodu (np. Sosnowiec, Dąbrowa), a potem wspólnie do Gliwic, gdzie spotkamy się z zachodnia falangą BS Silesian :twisted: a potem to już dalej trasą którą zapodał Fero :mrgreen:

Co Wy na to :?:
SUZUKI Way of Life !
-------------------------------------------------
XF650 Freewind => DL650AK8+IXIL => DL1000AL9+LeoVince :twisted:
Rhaaziel vel Ratzinger vel Przemek :twisted:
tel. 604529774
Fero
BS Brother
BS Brother
Posty: 458
Rejestracja: wt, 22 maja 2007, 08:43
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Bedzin

Re: Przesieka 2009 BS Silesian Sqad -wyjazd w piatek.

Post autor: Fero »

Rhaaziel pisze:Ja sugerowałem 7.00 na stacji BP / McDonalds po stronie Praktikera w Katowicach na 3 stawach, dla tych co lecą z południa (np. Tychy) i z pn-wschodu (np. Sosnowiec, Dąbrowa), a potem wspólnie do Gliwic, gdzie spotkamy się z zachodnia falangą BS Silesian a potem to już dalej trasą którą zapodał Fero
:spoko: :spoko: :spoko:
Fero
Intruder VS 1400
kom. 601479029
harpoon
BS Admin
BS Admin
Posty: 2198
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 08:31
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Imielin
Polubił posty: 5
Otrzymane Polubienia: 20
Kontakt:

Re: Przesieka 2009 BS Silesian Sqad -wyjazd w piatek.

Post autor: harpoon »

Rhaaziel pisze:
Rhaaziel pisze: Czy miejsce spotkania w Katowicach na 3 stawach nadal aktualne? Myślę, że skoro lecimy do Gliwic to możemy się dla odmiany spotkać po przeciwnej stronie na stacji paliw koło Praktikera.

Do ustalenia pozostaje godzina... 7.00 pasuje?
Ja sugerowałem 7.00 na stacji BP / McDonalds po stronie Praktikera w Katowicach na 3 stawach, dla tych co lecą z południa (np. Tychy) i z pn-wschodu (np. Sosnowiec, Dąbrowa), a potem wspólnie do Gliwic, gdzie spotkamy się z zachodnia falangą BS Silesian :twisted: a potem to już dalej trasą którą zapodał Fero :mrgreen:

Co Wy na to :?:
Mała poprawka, przy ognisku z ekipą Gliwicko-Zabrzańską ustaliliśmy (tak jakoś mi się kojarzy, a trzeźwy byłem :mrgreen: ), że spotykamy się na rondku/ryneczku w Sośnicowicach. A dalej Fero prowadzi, Mroowa zamyka......
Marauder VZ800 - sprzedany
Intruder VS1400 - wspomnienie
Intruder M109R K7 - odjechał
XV1900 Raider - historia
Tiger Explorer 1200 - oswojony
KolejnyTiger 1200 XCa - nowe wcielenie
Tygrys po raz trzeci
tel. 665-392-191
Rhaaziel
BS Brother
BS Brother
Posty: 318
Rejestracja: ndz, 21 sty 2007, 22:53
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gostyń
Kontakt:

Re: Przesieka 2009 BS Silesian Sqad -wyjazd w piatek.

Post autor: Rhaaziel »

Mała poprawka, przy ognisku z ekipą Gliwicko-Zabrzańską ustaliliśmy (tak jakoś mi się kojarzy, a trzeźwy byłem :mrgreen: ), że spotykamy się na rondku/ryneczku w Sośnicowicach. A dalej Fero prowadzi, Mroowa zamyka......

Tak czy siak my z Katowic musimy lecieć na zachód (z grubsza w kierunku Gliwic). Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to pewnie gdzieś koło 7.30 spotkamy się na ryneczku w Sośnicowicach.
SUZUKI Way of Life !
-------------------------------------------------
XF650 Freewind => DL650AK8+IXIL => DL1000AL9+LeoVince :twisted:
Rhaaziel vel Ratzinger vel Przemek :twisted:
tel. 604529774
Zablokowany