GS500E jaki olej do silnika

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Lukas95

Re: GS500E jaki olej do silnika

Post autor: Lukas95 »

rafaello jak go zakupisz to opisz mi szczegóły czym sie różnią od podróbki ??
Di@beł
Zmieniacz Żarówek
Posty: 77
Rejestracja: pn, 24 lut 2014, 05:08
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Dalków
Kontakt:

Re: GS500E jaki olej do silnika

Post autor: Di@beł »

Lukas95 pisze:rafaello jak go zakupisz to opisz mi szczegóły czym sie różnią od podróbki ??
Ok jeśli mi podasz jakąś dokładniejszą specyfikacje odnośnie podruby poza różnicą koloru :p
Ludzie ci myślą, że myślą, i te bezmyślne stworzenia stają się wyroczniami decydującymi o życiu tych nielicznych, którzy myślą naprawdę.

Di@beł

DR350, Freewind650
Lukas95

Re: GS500E jaki olej do silnika

Post autor: Lukas95 »

czy posiada wszystkie polskie litery i kolor oczywiscie bo niby poskich liter nie ma wszystkich na podróbkach drukowanych jak zakupisz sprawdz i mi napisz
Di@beł
Zmieniacz Żarówek
Posty: 77
Rejestracja: pn, 24 lut 2014, 05:08
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Dalków
Kontakt:

Re: GS500E jaki olej do silnika

Post autor: Di@beł »

Lukas95 pisze:czy posiada wszystkie polskie litery i kolor oczywiscie bo niby poskich liter nie ma wszystkich na podróbkach drukowanych jak zakupisz sprawdz i mi napisz
Spoko
Ludzie ci myślą, że myślą, i te bezmyślne stworzenia stają się wyroczniami decydującymi o życiu tych nielicznych, którzy myślą naprawdę.

Di@beł

DR350, Freewind650
Bociek
The Real One
The Real One
Posty: 201
Rejestracja: pt, 22 kwie 2011, 09:47
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Werchrata

Re: GS500E jaki olej do silnika

Post autor: Bociek »

ja radzę motula 5100 10w40, sprawdzać olej i co 300/500 kilometrów i uzupełniać, silnik na nim ładnie pracuje, miałem castrola to chodził jak sieczkarnia
GS 500 SF - Na Zawsze
XL1000V SD02 - Nieoczekiwany Adwenczer
DL1000 V-STROM K2 - Wielkie Zaskoczenie
ODPOWIEDZ