Śląsk się spotyka :)

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Przemo_sno

Post autor: Przemo_sno »

Jak by to spotkanie wypaliło to można na nim ustalić jakiś wspólny wyjzd z Katowic do Ustronia 20.05 :lol:
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

Spokojnie !!!! Na pewno wypali :) Przecież lista obecności się powiększa :)
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: osama »

w srody spotykaja sie tam żółci
lepiej się nei pojawiać gdzie szerszenie się spotykają :D
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Przemo_sno

Post autor: Przemo_sno »

To może jak mamy się tylko spotkać żeby potem jechać do knajpki w której się spotkaliście po ślubie Virusa to może ustalmy punkt wypadowy np. na stacji BP na Górnośląskiej po stronie Geanta. :roll:
zibi

Post autor: zibi »

Yarek prosi, zeby przekazac, ze:

"w środy w knajpce pt "wioska rybacka" w chorzowskim parku gdzie byliśmy po ślubie virusa spotyka się jakiś MC. Miałem "przyjemność" zajechac wtedy do tej knajpy i polecam wybrac sobie inny dzionek na wizytę w niej"


wiec moze nie kombinowac i spotkamy sie w tym RockCafe ?

pozdro
grabo
BS Brother
BS Brother
Posty: 261
Rejestracja: śr, 24 lis 2004, 12:32
Województwo: -
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: grabo »

przepraszam bardzo ale oco chodzi :!: :!: :!: zalatwie transport i przyjade na spotkanie :!: i moge spotkac sie w kazdym z tych miejsc w ktorym piszecie ze ktos tam sie spotyka ... co jest :?: w czym problem bo nie jaze :?:
-->3/4<--

"Jeden z prototypów Boga.
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji.
Zbyt pokręcony, by żyć, zbyt rzadki by umrzeć"
kom:510106375
nowy gg 5992462

[IMG]http://images31.fotosik.pl/360/793b4ae4a36545f1.jpg[/IMG]
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Myślę, że problem polega na tym, że - o ile mi wiadomo - większość MC zasiadając w jakiejś knajpie nie do końca toleruje obecność motonitów spoza ich kręgu.
Pierwsze zaproponowane tu miejsce spotkania to Rock Cafe i tego sie trzymajmy. Jak już wcześniej pisałem nie bardzo wiem czy uda mi się dojechać ale proszę nie zmieniajcie już niczego.
Jeżeli dojdzie do dyskusji nad miejscem spotkań cyklicznych to ja stawiam "kreskę" za zamkiem w Chudowie koło Gliwic. Fajne miejsce poza centrum aglomeracji, dobra baza wypadowa na jakąś traskę, dojazd przy pomocy autostrady dla każdego komfortowy, klimaty motocyklowe jak najbardziej pozytywne a z tego co wiem od ByQa to jest to "ziemia niczyja" a to ważne żeby przyjechać na spotkanie bez stresu, że ktoś powie: "Sorry kolesie ale to nasza knajpa".
Jeżeli Cze-wa zaproponuje coś podobnego po "swojej" stronie Śląska to będziemy mieli dwa dobre miejsca do spotkań i lanserki.
Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
thekamil

Post autor: thekamil »

Obrazek

macie lokalizacje Rock Cafe ;) jeśli nie bede tego wieczoru w pracy to pojawie sie na spotkaniu ;)

a jeśli chodzi o zamek Chudów to co czwartek spotykają się tam motocyjliście z okolic Gliwic, Mikołowa, Katowic. Co czwartek jest ok 50 maszyn, panuje miła atmosfera itd...
a_cyz

Rock Cafe

Post autor: a_cyz »

witam, jestem nowy, :?: , ledwo zarejestrowany w BS. jeśli dam radę wrócić na 18-tą z pracy to piszę się na środę w RC, pozdrawiam
Desmont
BS Brother
BS Brother
Posty: 1116
Rejestracja: śr, 18 sty 2006, 14:54
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Desmont »

pieknie pieknie a_cyz:) zanim sie spotkamy na zywo sie przedstaw w powitaniach i poczytaj zasady forum :twisted:
PZDR
Desmont
Suzi SV1000S '04 ;) najpiekniejszy dzwiek V-ki.
Co dwie lufy to nie jedna, co akrapki to akrapki

Obrazek Obrazek
GG2404004; tel. 607 082 621; skype: lukasz.pio
a_cyz

Post autor: a_cyz »

:sorry:
ok, przywitałem się, napisałem parę słów o sobie, z regulaminem też się zapoznałem, pozdrawiam
virus

Post autor: virus »

Witam Bracia ,

U mnie delikatnie trochę pokrzyżowały się plany . Ponieważ cały tydzień walcze w stolicy a jeszcze muszę jechać na pogrzeb do samego Węgorzewa proszę o info na kom gdzie się spotykamy bo tak jak pisze wracam w środę i chciałbym się spotkać aby domówić szczególy impry w Ustroniu .


Ps: niestety w piatek muszę zapinać znów do W-wy i wracam w sobotę kolo południa więc zapinam na maxa aby zdążyć na 15.00 do Ustronia i start ...............................
mariuszpiotr

Post autor: mariuszpiotr »

mnie też nie zabraknie w Rock Cafe... a jak ktoś ma urodziny to dostaje tam extra danie w prezencie :-)
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !!
Niestety zawierucha organizacyjna związana z Ustroniem nie pozwoli mi spotkać sie dziś z Wami. Mam nadzieję, że następny spot już mnie nie minie. Gorąco pozdrawiam !!!!
Oczywiście z niektórymi widzimy sie juz "za chwilę" w Ustroniu :P :P .

Nie zagadajcie się żeby nie spóźnić się na dzisiejszy finał LM !! :wink: !!
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
zibi

Post autor: zibi »

Czesc
A ja dzisiaj bede, ale przyjechalem juz do pracy autem i podejde do Was pieszo :)

Do zobaczenia
Zablokowany