Spotkanie

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ByQ »

Moze i mnie sie nastepnym razem uda dotrzec?

Moj Max zdal juz dzis egzamin na Psa Towarzysza I st. (171 pkt na 200 mozliwych - ocena Dobra), wiec bedziemy miec wiecej czasu.
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
langer
Zmieniacz Żarówek
Posty: 98
Rejestracja: ndz, 29 sty 2006, 21:47
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: langer »

Witam, tu Monika - niestety wciąż z nie mojego konta.

Na spotkanie wpadnę na pewno, w końcu to w moim mieście :) Do Chudowa niestety nie udało się.

Chciałam przypomnieć - bo z paroma osobami już się umawiałam w Ustroniu - tego dnia jest impreza motocyklowa z okazji dnia dziecka, pozwolę sobie skopiowac tekst z Frum Śląskich Motocyklistów:

14.00 - wyjazd spod siedziby Esquires MC Polska, ul. Katowicka 74 (w innej wersji Katowicka 85-stadnina koni), Tychy (z eskorta Policji i Strazy Miejskiej)
14.45 - dojazd na parking Strazy Pozarnej (cala impreza tam wlasnie sie odbedzie, z powodu braku miejsca przy samym Domu Dziecka)
15.00 - pokaz wozu bojowego i sprzetu strazackiego;
15.45 - tradycyjnie jazda dzieci z motocyklistami na terenie parkingu Strazy Pozarnej;
16.15 - gry i zabawy z dziecmi
ok. 17.00 - pozegnanie i zakonczenie imprezy

Ja się tam wybieram, biorę siostrę w roli plecaczka, może wpadniecie wczesniej, przed spotkaniem BS na Paprach? Możemy się spotkac na miejscu albo chwilę wczesniej i podjechac tam razem?

Niestety najbliższy kontakt z internetem będe miała w piątek, ale Tatuś odpowie w moim imieniu:)
Był wiśniowy VX 800'92- do sprzedania pozostały boczki pod siodłem, obecnie dosiadam Atlantica 500, Junaka Jetmax 250 oraz ( testowo) wszystko to, co oferuje Junak, Zipp, Barton, Ferro, Benyco.
zibi

Post autor: zibi »

Monika, nie ma problemu :)

Osama pisal o spotkaniu w Tychach 10 VI (za 2 tygodnie) natomiast impreza z okazji dnia dziecka jest juz za tydzien.

Bede na 99% :)

pozdrawiam
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witajcie !!
Ze względu na to, że zaczyna się "krzyżowanie" terminów proszę o przeniesienie tematów do oddzielnych wątków.
10.06 - Tychy (Scrubs)
3.06 - Tychy (Dzień Dziecka)
Pozdrawiam.
Tutaj EOT.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Zablokowany