Zakończenie Sezonu 22-24.09.2006

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

Macio
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1166
Rejestracja: ndz, 26 mar 2006, 17:17
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Macio »

Nie martw sie Seta ja dwie flaszki przymocuje z przodu beda sie chlodzic cala droge, jak dojedziemy
odrazu beda gotowe do spozycia :D
No my jestesmy juz prawie dogadani, teraz czekamy na propozycje z Bydzi :roll:
Pozdrawiam



- CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI-
VZ 800
Scorpion

Post autor: Scorpion »

Yaro pisze:wpłacone, zaklepane. mam tylko pytanie >> czy jezeli sie okaze ze z Kamienczyka musze smignac do Żywca (hurrrraaa) to czy ktos z szanownych BS zabierze w droge powrotną moją kobitkę i dowiezie w jednym kawałku bez zawału serca?, pozdro . Yaro
Jak wczoraj mówiłeś chodzi bardziej o dojazd. Ja mam piątek wolny to chetnie służę za drivera dla Twojej pani. :) Szczegóły obgadamy jutro. Pozdro!
rookie

Post autor: rookie »

Bydzia w wieksozci jedzie w sobote.
ja dzis odczuwam straszny bol gardla. chyba pora walnac jakas wodke :)
na zdrowie oczywiscie.
z bydgoskiej ekipy w piatek jade ja i kropek. musze z nim tylko ustalic o ktorej jedzimy. ja mam ten przywilej ze sam sobie ustalam godziny pracy, choc akurat w piatek moze byc roznie . musze byc w inowroclawiu rano !!!

sprawdze trase - pogadam z Kropkiem - i dam znac gdzie o ktorej i czy na pewno damy rade sie spotkac. na co licze. :)

pozzdr
rookie
Yaro

Post autor: Yaro »

Nagroda za najdłuższy przelot MOJA :D . Jade do Kamieńczyka z Gdańska przez Żywiec. pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu. Yaro
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Rookie w takim razie czekamy na sygnał od Was 8) Fajnie by bylo, gdybysmy sie spotkali na trasie i smigneli razem, takze postarajcie sie :twisted:
Pozdrawiam moja rodzinna Bydzie :wink:
Ruffik

ps. Kropek jedzie na moto ?? :shock:
Yaro

Post autor: Yaro »

Scorpion >>> wieziesz miją kobiete jak słyszę , dzieki teraz ja stawiam browara, no i dowiez bo jak słysze to masz ciezką reke :). Pozdrawiam i do zobaczenia, bede około 17 w Kamienczyku. Yaro
Ruffik

Post autor: Ruffik »

No to Yaro masz przerabane... Scorpion w BS od niedawna, a juz dal sie poznac jako pilot oblatywacz 8) Doszly mnie sluchy, ze GS pod Scorpionem jakies zawrotne predkosci rozwija w okolicach 200km/h (moj tak szybko nie smiga :? ), a z tego co pamietam to Twoj plecaczek chcial podrozowac spokojnie, a tu zawal murowany :twisted:
Pozdrawiam
Ruffik

PS. Czy mam zabierac ksiazke do Kamienczyka ?? Czy oddac Ci przy innej okazji ??
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2031
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: Macias »

Ruffik pisze:
PS. Czy mam zabierac ksiazke do Kamienczyka ??
zamiast ksiazki zabiez lepiej Stefana od Piotrasa :D
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
Scorpion

Post autor: Scorpion »

Ruffik pisze:No to Yaro masz przerabane... Scorpion w BS od niedawna, a juz dal sie poznac jako pilot oblatywacz 8) Doszly mnie sluchy, ze GS pod Scorpionem jakies zawrotne predkosci rozwija w okolicach 200km/h (moj tak szybko nie smiga :? ), a z tego co pamietam to Twoj plecaczek chcial podrozowac spokojnie, a tu zawal murowany :twisted:
Pozdrawiam
Ruffik
Może to wina owiewki i v-power racing. :) Ale to był jednorazowy wybryk i zawał to mnie prawie dopadł jak tak od 170 km/h złapała go (GS-a) delirka jak u nałogowego alkoholika.
Na trasie jestem bardzo ostrożny i staram się myśleć za innych, więc podróż ze mną to będzie czysta przyjemność, kwintesensja rozkoszy. Coś jak podróż luksusowym transatlantykiem z basenami i fontanną! :P
Ruffik

Post autor: Ruffik »

Scorpion pisze:... więc podróż ze mną to będzie czysta przyjemność, kwintesensja rozkoszy. Coś jak podróż luksusowym transatlantykiem z basenami i fontanną! :P
No teraz jestem ostatecznie przekonany, ze wyjazd bedzie udany :wink:
Kobieta Yaro ma jechac ze Scorpionem na dygoczacym GS'ie, poza tym jeszcze te slowa powyżej... :roll: Ja bym sie zastanowil czy warto tak ryzykowć :twisted: :twisted: :twisted:
A jak jeszcze Stefan z nami pojedzie... to ja juz nie chce myslec, co tam sie bedzie dzialo :roll:

PS. GS'y to dobre sprzęty :!:
Scorpion

Post autor: Scorpion »

Przyznaj Ruf, ze zazdrościsz tej fontanny. :P
Yaro

Post autor: Yaro »

Ja Was Koledzy to chyba serdecznie p...le. :D :D :D Baba dostanie na pociąg bo z Wami cos za różowo to wygląda. Jeden fontanna i transatlantyk :shock: drugi nagle ostrożny sie zrobił i moze z nim ma jechac ma jechac bo bezpieczniej :shock: Na razie Scorpion sie dogaduje :twisted: wiec niech ma. Ruffik czy my tam jedziemy książki czytać :shock: , oddasz u nas. A jak juz bedziecie jechali razem to jak który zobaczy że moja popusciła w majtki to niech zmieni pampersa i posadzi obok siebie. Trzymajcie sie. Yaro :bye:
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2031
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: Macias »

to chyba bedzie trzebac wynajac tira z tymi pampersami :D :D :D
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
Scorpion

Post autor: Scorpion »

Zazdrościcie i tyle! :P A pani Yara to lubi dynamiczną jazdę, więc nie stękać mi tu! :twisted: Żadne pampersy nie bedą potrzebne!
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1879
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Sluchajcie, Stefan musi byc :!: pogadajcie z Piotraem moze posci go z Wami na zakonczenie :D
Macias, zakupy tak jak uzgodnilismy robie albo w Zabrzu albo w Katowicach i przywoze :D
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
ODPOWIEDZ