Motobazar 31.03-01.04

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

Antoni
Śmigająca po niebiańskich trasach
Posty: 683
Rejestracja: pt, 28 paź 2005, 08:54
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antoni »

:D Dzieki za wspolne latanie :D
pozdrawiam,
Antoni
GSX-R 1000 K5
jaro

Post autor: jaro »

Dzięki. Fajnie znowu wspólnie polatać :)
IXIDIGOKI

Post autor: IXIDIGOKI »

Tego mi bylo trzeba :D Dziekuje Wam wszystkim za wspolne smiganie. Troche obawialem sie tego spotkania ale okazalo sie ze nie bylo czego, bo spoko z Was ludziska :lol: Jakby co....jestem chetny na powtorke :twisted:
Darek_Gixer
BS Brother
BS Brother
Posty: 593
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 22:45
Województwo: -
Lokalizacja: Marki

Post autor: Darek_Gixer »

Ixidigoki Ty przecież już się zadeklarowałeś na niedzielne śmiganie...!!

Jakby Cię nie było to masz wpier......................................w upomnienie ustne :-), następna jest nagana w rozkazie (sorry za te zaszłości zawodowe ;-) )

13.00 ZBIÓRKA
Kiedyś GSX-R600 K6, teraz Duże enduro i szybki turystyk (do sprzedania)
kom. 510-607-647
IXIDIGOKI

Post autor: IXIDIGOKI »

Dlatego ze sie zdeklarowalem to i musze przypomniec ze bede :wink: ,bo nie chce zebyscie o mnie zapomnieli tak jak dzisiaj o kims :oops: A reprymenda czasami potrzebna. Teraz wiem chociaz kogo szukac :D
Darek_Gixer
BS Brother
BS Brother
Posty: 593
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 22:45
Województwo: -
Lokalizacja: Marki

Post autor: Darek_Gixer »

Antoni jak zwykle niezawodny. Udokumentował nasze weekendowe wyprawy. Brawo, miło jest popatrzeć na Wasze sympatyczne buźki :-)

P.S. Postuluję nadać Antoniemu przydomek "Korespondent"... :wink:

Co Wy na to?
Kiedyś GSX-R600 K6, teraz Duże enduro i szybki turystyk (do sprzedania)
kom. 510-607-647
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Wreszcie moge cos napisac (Gero - dziekuje, po pieciu dniach czekania).

Bylo mi bardzo milo sie z Wami spotkac i posmigac :D Coz, Savazka to nie GS czy inny Bandit, ale skoro udalo mi sie te dwie Gixery wyprzedzic, to znaczy, ze nie jest z nia tak zle :twisted: Zwlaszcza ze Ci, ktorzy na nia wsiedli przed bajzlem i sie przejechali, to schodzili z niej z usmiechem od ucha do ucha ;)

Dzieki Emil za ekstremalne przeplecakowanie mnie na Twojej Gixerze :slonko: Po trzydziestu minutach juz nawet jadacy prosto na nas samochod w odleglosci 5 m nie robil na mnie wrazenia. Nie ma to jak poznanie ciemnej strony mocy :twisted:

Wielkie dzieki dla Antoniego & Co. za odeskortowanie mnie do Ozarowa. W poltorej godzinki dotarlam do Gostynina, wiec nie bylo tak zle (nie liczac napotkanego po drodze wypadku... niestety motocyklowego. Przed Sochaczewem rozbita [najprawdopodobniej] Ninja stala zeszlifowana na poboczu, a panowie policjanci i strazacy zabezpieczali teren...).

Przez to smiganie z Wami zaczelam czesciej wyprzedzac auta wlekace sie na miejskich uliczkach i szybciej jezdzic po miescie :devil:
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
Jos.
BS Brother
BS Brother
Posty: 1486
Rejestracja: wt, 18 kwie 2006, 12:51
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Gostynin

Post autor: Jos. »

Emil pisze:trza zdecydowanie jakas inna trase/lokalizacje poszukac, bo ile mozna te same winkle cwiczyc
Jak juz proponowalam, zapraszam do przetestowania plocko-gostyninsko-kutnowskich winkli :D
LS 650'93 > SV 650s'06 > chwilowy urlop motocyklowy

josss@gazeta.pl
adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Ha ha, właśnie byłam ciekawa jak opisze swoje ,,wrażenia" Jos :D Ciemna strona mocy i mnie przekabaciła na swoją stronę, ale szczegółow na razie nie zdradzę :twisted:
Po obejrzeniu fotek, to normalnie jakaś wścieklizna u mnie wystąpiła! Pienię się! Czy jest tu jakiś weterynarz? :twisted: Następnym razem muszę z Wami już pośmigać!
Czekam jeszcze tylko na dostawę mojego upragnionego układu napędowego........
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
ODPOWIEDZ