Rozpoczęcie Sezonu Bemowo 2007.04.14

Dział dla Braci z województwa mazowieckiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

adu
BS Brother
BS Brother
Posty: 1628
Rejestracja: czw, 2 lut 2006, 01:10
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: adu »

Ja także Wam wszystkim dziękuję za wspaniałe spotkanie!
A i dziękuję ekipie, która raczyła ze mną zrobić najazd na Kazimierz :twisted:
J... mustangówka 50, XF650 Freewind, K... ER-6F, GSX-R 1000, B... F700GS, GSR600, GSR750, B... R Nine T
kzabor

Post autor: kzabor »

Ja również dziękuję za spotkanie. Było fajowo polatać z Wami
A wyprawa na Kazimierz zaje.. fajna. I Emil nie gderał na GSa... Ale to tylko dlatego, że mu powiedzieliśmy, że ma lanserskie buty :lol:
Jak ja jutro wstanę :cry:
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4281
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

kzabor pisze:Ja również dziękuję za spotkanie. Było fajowo polatać z Wami
A wyprawa na Kazimierz zaje.. fajna. I Emil nie gderał na GSa... Ale to tylko dlatego, że mu powiedzieliśmy, że ma lanserskie buty :lol:
Jak ja jutro wstanę :cry:
:jezyk:
Mar ma takie same tylko mial tex i byly przykryte spodniami :jezyk:

po drugie, tak jak Ci mowilem, nie gderam na GSy model "Antoni", a Twojemu niewiele brakowalo :lol:
i ja nigdy nie gderam na sprzet, tylko zawsze na kierowce, bo praktycznie kazdym sprzetem da sie jezdzic konkretnie lub nie :jezyk: (poza tym, ograniczen sprzetu sie nie przeskoczy to co mam sie czepiac - ale jak ktos ma sprzet niezbyt mocny i jeszcze leci na 40% mozliwosci to juz nie trawie :jezyk: )

i znowu mialem na "pare minut" wyleciec i sie 400km zrobilo... grr, od poniedzialku pracuje nad soba i przestane byc taki mięNtki :jezyk:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
xoner

Post autor: xoner »

fajnie bylo ale sie skonczylo - a tak naprawde to mi sie linka sprzegla skonczyla podczas powrotu z Kazikowa.... shit, wiec z Czestochowy nici - pomodlcie sie za mnie :)

Ale - co sie odwlecze.............. - fajnie bylo smignac (a mialo byc tylko Zegrze....;) )

do nastepnego razu

pzdr
Lukasz
jaro

Post autor: jaro »

Dzięki za wspólny wypad nad Zegrze. Musiałem niestety się zerwać wcześniej, bo trzeba było odebrać mój plecaczek :)
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1880
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Milo bylo Was wszystkich zobaczyc, parada jak dla mnie to minus tego dnia, ale moze dlatego ze sie jeszcze nie przyzwyczailem do sprzegla w SV-ce...reka mi odpadla w drodze na Kazimierz...ale wycieczka byla swietna.
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
PAWLIK

Post autor: PAWLIK »

Choć nie z Bractwem ale byłem.....wrażenia bezcenne ....za reszte i tak nic nie kupisz :lol:
fantomas

Post autor: fantomas »

Witajcie,
choć nie udało mi się z Wami skoczyć do Kazika (a byłem na Macu w Wilanowie...), to przynajmniej kilkoro z Was spotkałem po raz pierwszy :-).
Mar pisze:sie jeszcze nie przyzwyczailem do sprzegla w SV-ce...reka mi odpadla w drodze na Kazimierz...ale wycieczka byla swietna.
no właśnie, też nie wiem co z tym sprzęgłem, też mi ręka wysiadała na początku (choć w porównaniu do GSXR 600 K3 to kaszka z mlekiem). ale w niedzielę zrobiłem traskę 550 km (do Rynu i z powrotem, z małym naciskiem na mazurskie winkle) i ręka już daje radę :-)

no cóż, mam nadzieję, że na następną wycieczkę się już załąpię :-)

pozdrawiam,
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1880
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Fantomas, co do sprzegla w drodze na Kazimierz, to bylem po drodze z Gdyni do Wawy i paradzie na ktorej prawie caly czas jechalem na polsprzegle :( Za to droga powrotna to juz byla przyjemnosc :D (W sumie w sobote okolo 850 km nawiniete)
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
fantomas

Post autor: fantomas »

Mar pisze:...paradzie na ktorej prawie caly czas jechalem na polsprzegle :(
no tak, mi też nieco brakuje takiego spacerowego biegu, żeby nie trzeba było sprzęgła męczyć :-)

Pozdrawiam,
ODPOWIEDZ