VZR 1800 K7

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Re: VZR 1800 K7

Post autor: KROPEK »

5000 to było w marcu !! Teraz na pewno znacznie więcej :mrgreen: !! Snajper chwal się doświadczeniami !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3026
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 26
Otrzymane Polubienia: 44

Re: VZR 1800 K7

Post autor: snajper »

Witam
Przeczytałem wątek od początku,dużo emocji ze strony forumowiczów i co - niektórzy nie piszą,nie ma ich na naszych spotkaniach,nie mówiąc o rozpoczęciu czy zakończeniu.
Co do sprzęta,przez trzy lata pojawiły się nowe wersje VZR-a,a mój jest najładniejszy,najlepszy,najwięcej dający radochy na ruszaniu spod świateł,i nie zamienię go na inny,chyba,że Suzuki wypuści mocnieszy model,z nogami do przodu.
Intruder M 1800 R
»korzystaj z życia, bo tak szybko mija«. 
graf

Re: VZR 1800 K7

Post autor: graf »

snajper pisze:Co do sprzęta,przez trzy lata pojawiły się nowe wersje VZR-a,a mój jest najładniejszy,najlepszy,najwięcej dający radochy na ruszaniu spod świateł,i nie zamienię go na inny,chyba,że Suzuki wypuści mocnieszy model,z nogami do przodu.
Witaj
Też nie zmienię zdania śmigam 2 rok na VZRze nawinięte 6000km i same pozytywne doświadczenia
dobrze się zbiera, wygodny "elastyczny - nie daje po kręgosłupie" , z wydechu muzyka dla ucha ;), i przewidywalny a nawet "samowyprowadzalny" 1 raz mi dupę uratował przy hamowaniu :) bo ja miałem uczucie że straciłem nad nim kontrolę :shock:
Chodzi mi po głowie "literek" GSXR ale to inna jazda, dobre na drugie moto ;)
ODPOWIEDZ