Suzuki TL 1000 R

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

karus

Post autor: karus »

to sprzedaje koleś z forum motocyklistów
weź tam poszukaj jego postów może sie dowiesz cozegos wiecej o moto
ze szczecina tak?
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1376
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

Herpu , dokładnie ten koleś jest`t ze szczecina, sam u niego kupowałem sprzęt tylko ze nowy ale długo z nim gadałem i okzazał sie wporzo dął mi dużo z niżkę na sprzęt i transport na drugi koniec polski gratis wiec to o czymśmoże swiadczyć, a p[ozatym on zaczynał od sprzedarzy używek sprowadzanych z dojczlandu , i wiem ze chwalą sobie jego sprzęty o czym swiadczyć moze też to ze cochwila ma nowe oferty czyli sprzedaje.pozdrawiam:)
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
Herpu

Post autor: Herpu »

Dokladnie panowie !
adres http://www.suzuki.tu.pl to jest szczecin !
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

A ja miełem przyjemność rozmawiać z właścicielem... Nie przyglądałem się malowaniu - jako że moto miało być bezwypadkowe. Wiadomość o malowaniu zaskoczyła mnie na tyle że nie kontynuowałem "wywiadu"... Wiem zatem, że był malowany - nie wiem z jakiego powodu... Myśle, że warto zapytać... Człowiek wydawał się być konkretny - może posiada fotki przedstawiające powód malowania... Żal by było rezygnować z bike'a tylko dlatego że ktoś zlikwidował kilka rys... Z drugiej strony nigdy nie uwierze w malowanie z chęci zmiany koloru :)

Pozdro
L_P
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4281
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 9

Post autor: Emil »

Little_Pablo pisze:Z drugiej strony nigdy nie uwierze w malowanie z chęci zmiany koloru :)
czemu, akurat tutaj wyszlo super - a skoro nie robili czarnych / nie dostal czarnego to czemu mial nie przemalowac (ja poprzednio czekalem 3mc zeby mi czarny doplynal z dżapanni, chociaz inne byly od reki a kwiecien juz byl prawie i sezon w pelni - bo akurat od konca lutego sie cieplo zrobilo)

ale ja dziwny jestem :lol:
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Poza tym, nie zawsze malowany rowna sie krzywy! Mysle, ze trzeba motocykl zobaczyc, przejechac sie - czy prosto jedzie, jak masz cien obiekcji, zawsze mozesz podjechac do serwisu
ObrazekObrazek
Quake
BS Brother
BS Brother
Posty: 868
Rejestracja: pn, 30 sie 2004, 18:49
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: Quake »

Witam
Szczerze mówiąc jak sprzęt w tym roczniku nie ma przygód to bym się martwił jeśli to jest malowanie po jakiejś parkingówce to jaki problem ??? Oglądnąć jak wątky sprawdzić w serwisie i już po wtokach pooglądać spinki śrubki czy oryginały i czy "tuning" nie jest zbyt agresywny:-) bo jeśli tak to mogło być poważnie ...
Jak zawsze panowie patrzeć i myśleć słuchać rozumu i tego co gość gada bardziej to istotne niż się wydaje pytajcie się zwłaszcza o to czego nie mówi ;-P
Pozdrawiam
GSXR1000K5 - przyjacielowi sprzedany, super przerobione a raczej to co z niego zostało.
HUSKWARNA- CROSS tez sprzedany, ale kiedyś wrócę !!!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suz ... 1000/50690
Jeśli wola kliknij http://www.pajacyk.pl/
meyer2
Lajtowy Motonita
Posty: 724
Rejestracja: czw, 8 wrz 2005, 22:05
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Biedrusko

Post autor: meyer2 »

dokładnie figer, poza tym owiewki dziwnie się potrafią złamać :P (autopsja) jakiś błąd, który ma wpływ na twoje przyciąganie ziemskie :P mam w tym wprawe :) po tym sezonie będe musiał dać owiewki w paru miejscach do klejenia :) ale to wszystko wina twardym ścianom i podłodze w garażu :D zrobie sobie chyba gumowe 8)
SV 1000 S '04 *** FZS600 '03 *** SV 1000 S '03 *** GSX-F 600 '98 *** GS 500 E Five Stars '97 *** J... jednoślad TS 350 '89
tel. 602-810-996

http://www.bikepics.com/members/meyer2/
Herpu

Post autor: Herpu »

Zobaczymy ! Ogolnie to mam dosc pie***** nakedow! Moj Gs byl tak pechowy ze mam go w dupie!
Ktos z was pomysli ze przesiadam sie z gsa na 1000ca :oops:
Nie tak nie jest,mialem szczescie sasiad,ktory wybudowal sobie domek obok mnie w gorach sprowadzal motorki!
Pojedzilem na takich maszynach ze hej...ofkors czasy byly takie ze prawka nawet nie mialem!! hahaah to byly czasy ! ajc
Tylko zlozylo sie tak ze biednego maturzyste bylo stac tylko na gsa :( ale przynajmniej wlasny oprocz tych mniejszych japonczykow...
Ale Tla nie dosiadalem i wydaje mi sie ze bede prosil kogos kto jezdzil na tlu zeby sie zemna przejechal i obadal!Ktos kto jezdzil na nim odrazu wyczuje co i jak mam racje?
Ja takze nie wierze ze ktos zmienil malowanie bo mial rysy...ile mozna porysowac motocykl nawet przy glebach parkingowych ? chocby nie wiem jaka ofiara losu dosiadala motor!
Trza wypytac!
Ogolnie zastanawiam sie takze nad gixxerem ale chyba jednak kocham twiny...takze zobaczymy co wybiore!
Ogolnie to dzisiaj kumple wpadli i od 5tyg w lozku na browara pojechalem
:) jutro sciagaja gips (chyba) wiec trza bylo oblac :D
sorki za wypracowanko,jutro dzwonie do tego kolesia bede wiedzial konkrety jakies..!

Little_Pablo napisz cos wiecej chciales kupic to moto?ile stoi juz u niego?wal prosto z mostu!
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Post autor: Rostwór »

Herpu, jak będziesz miał już TL, to koniecznie dasz mi się przejechac:) zawsze o tym marzyłem, ale nikogo nie znam z TL:P hehehe, zapisuję się jako pierwszy w kolejce:D :beer: :moto:
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Kolega przymierzał się do mojego GSX-R'a to ja szukałem sobie jakiegoś zastępstwa... Ogólnie pasi mi mój potworek, ale pomyślałem sobie jak już zmieniać to na coś młodszego,byle z też z werwą... GSXR 1000 to troche za wysokie progi :) i wtedy wyskoczył TL. Ten czarny był wówczas na allegro wystawiany równolegle u właściciela jak i w tym komisie co teraz... Cena była znacząco wyższa niż w chwili obecnej... Właściciel potwierdził info że moto jest krajowe, nie miało dzwona, serwisowane... Niestety nie znam powodu malowania... Dzwoniłem też do Bielska gdzie stoi TL w żółto-czarnym malowaniu... Ponoć "igiełka" - tyle że też coś tam było "pryskane"... Widać taka przypadłość owych "potworów"... Nie skreślałbym jednak motoru z tego powodu... Mój potworek zostaje na razie u mnie - kolega się wystraszył jazdy próbnej :) a obcemu nie oddam mojej "babci" więc od pewnego czasu przestałem śledzić ogłoszenia... Jak będe wracał do tematu TL na pewno bedzie jednym z kandydatów...

Pozdro
L_P
Herpu

Post autor: Herpu »

Rostwór pisze:Herpu, jak będziesz miał już TL, to koniecznie dasz mi się przejechac:) zawsze o tym marzyłem, ale nikogo nie znam z TL:P hehehe, zapisuję się jako pierwszy w kolejce:D :beer: :moto:
Dobrze Rostwor masz obiecane! :D Nie chcial bym cie rozczarowac,bo to jaki bedzie sprzet jest zalezne od tego ile dostane odszkodowania,takze zmowcie chociasz ze 2 zdrowaski zamnie i mozliwe ze przyjade na jakies spotkanko Bractwa Tlem :)

Little_Pablo czyli wychodzi ze motorek troche wlasciciela nie moze znalesc,moze czeka na mnie ?? hah :)

Co bielska to mowisz o tego zoltego z motoboxu??troche drogi...
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M172866

Stoi tam tez gixxer:
http://motobox.otomoto.pl/index.php?sec ... id=M184776
To 600cm z 98r ale stoi tam tez 750 wiem bo widzialem a niema jej na allegro!Ogolnie niezle motorki tam stoja widzialem bo robili mi synchro gaznikow z miesiac temu!Ale ceny maja wysokie! :(
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

Jest do kupienia Tl 1000 R z 1998r , 32 000km , Cena: PLN 14 000
To jeszcze aktualne ?? sprzedam bandziora to odrazu łykam :twisted:
Little_Pablo

Post autor: Little_Pablo »

Boczu, moto wystawione na Allegro rownolegle u właściciela i w komisie... Masz zatem wybór - cash czy na raty :) Też uważam że bike niczego sobie...

L_P
Herpu

Post autor: Herpu »

Sa juz nawet 2 takie same czarne na allegro i wygladaja calkiem niezle ten z nad morza o ktorym pisalem wczesniej z pablo warty lykniecia !
ODPOWIEDZ