Sląsk odwiedza Ziemię Małopolską

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 24
Otrzymane Polubienia: 38

Sląsk odwiedza Ziemię Małopolską

Post autor: snajper »

Witam
Zapowiadają w TV ładny weekend,może to być ostatnie smiganie w tym sezonie.Może by tak na Kraków ?Po drodze Ojców i skałki.A na autostradzie wspólna jazda ,równiutko bez szaleństw(fotki Osamy) W Krakowie nie ma wjazdu na rynek ale można by było wjechać na ulicę Długą (przedwojenna dzielnica żydowska
Pozdrowienia
Bartek

Post autor: Bartek »

Świetny pomysł ! Ja jestem ZA !!
virus

Post autor: virus »

Witam ,


Ja juz prawie sie poskladałem , więc jak będzie tak jak dziś to również jestem za traską w tamtym kierunku .
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam!! Ja w ten weekend jestem zajęty "ślubowo" przez mojego przyjaciela, który w przyszłym sezonie zamierza dołączyć do Szanownego Bractwa. Ale jeśli będziecie w pobliżu i macie "smaki" to informuję, że jest do zdobycia flacha w "Kaplicy na wodzie" w Skale koło Ojcowa w sobotę o godz.14.00. Nie pytajcie mnie gdzie dokładnie to jest bo sam tego szukać będę na mapie.
Zapraszam na "awanturkę". Miło będzie zobaczyć Wasze "gębusie". Przybywajcie. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
YareK691

Post autor: YareK691 »

Witajcie, jeśli faktycznie pogoda dopisze i będzie ciepło to chyba i ja się piszę.
A co do kilku pytań to może ja jako były krakus Wam pomoge, no więc .....
Lechul - to o czym piszesz to kościół na wodzie i jest dokładnie w ojcowie, zależy jak pojedziesz, jeśli będziesz jechał od pieskowej skału w kierunku ojcowa, zanim miniesz odbicie na złotą góre w prawo a wjzad na wprost na parking ojcowski masz ten kościółke po lewej stronie przy samej drodze, nie da się go nie zauważyć, dosłownie 150m przed ojcowskim parkingiem na którym kończy się droga, tzn dalej jak z pewnością wiecie zakaz wjazdu. Kościółek stoji na palach które są wbite w wode.
Co do jazdy po Krakowie to najbliżej rynku głównego jest parking na placu szczepańskim, można zaparkować motor i u parkingowych zostawić kaski (sam już to trenowałem) a z tamtąd do rynku 100 m.
Dajcie znać o której i skad wyjazd na Kraków.
Pozdrawiam - Jarek
zibi

Post autor: zibi »

Bardzo chetnie przylacze sie do wspolnego smigania :). Bedzie to dla mnie doskonala okazja zeby poznac Braci i ich wspaniale :moto:

Co do dnia, to pasuje mi sobota i niedziela, wiec sie dostosuje :)

pozdrawiam
virus

Post autor: virus »

Idac w mysl Lechula i jego pomysłu , to rozmawiamy raczej o sobocie - pomysł jest przedni , więc mysle ze powinno sie udać . Zreszta Yarek zna okolice - może byc całkiem sympatycznie :twisted:
ByQ
BS Brother
BS Brother
Posty: 1568
Rejestracja: sob, 26 mar 2005, 20:20
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: ByQ »

Moze i mnie sie uda wyrwac? Zobaczymy :shock:
...trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

... nie ma juz nic ...
http://bikepics.com/members/byq/

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.nano-reef.pl/index.php
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

a ja nie mam kasy :plask: :olaboga: :cry3::cry3::cry3::cry3::cry3::cry3::cry3::cry3:

:twisted:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 24
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam
Lechul,czy to znaczy,że jesteśmy zaproszeni na wesele?
Osama a od czego są przyjaciele ,przecież Kraków musi usłyszeć wydech twojego motura.
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

ja kasę będę miał, dajcie tylko dokładne info co, gdzie i którędy oraz o której


:twisted:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Wonder

Post autor: Wonder »

Jak tak czytam posty na śląskim to mi cholernie żal że jestem tak daleko :( zazdrosze wam troszke :wink: wspólnego śmigania, mnie studia zupełnie uziemiają bo zaczęła się robota i dobierają się do naszych imprezowych studenckich tyłków...

dobra koniec zwierzeń :D zróbcie jakieś fajne fotki żeby Ci co nie byli mieli namiastke chociaż :wink:

Super pogody i bezpiecznej drogi

PS. Osama jak dalej chcesz swoje moto sprzedać to napisz mi na priv wszystko co powinienem wiedzieć (co nabywca powinien :wink: ) bo jest taki jeden ktoś, kto poszukuje podobnego

pozdrawiam
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Wesele to raczej nie będzie z tego prostego powodu, że impreza jest czysto kameralna. Chodziło mi raczej o znany na Śląsku i nie tylko zwyczaj zajeżdżania drogi Młodej Parze co okupione zostaje dobrą flaszką. Ja raczej będę katamaranował bo muszę podwieźć tam rodziców Pana Młodego. Pozdrawiam.
A może po wszystkim zamiast od razu na Kraków zechcecie odstawić przejazd paradny z Młodą Parą pośrodku ?? Umawiajcie, domawiajcie i ustalajcie. Kurde a gdybym tak posadził Mariolę za kółko a sam wybrał się sprzętem ??!!?? Ale by się niemłody Pan Młody zdziwił.
Ostatnio zmieniony śr, 26 paź 2005, 21:00 przez Lechul, łącznie zmieniany 1 raz.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
YareK691

Post autor: YareK691 »

Lechul to napisz cos wiecej, o któej ten ślub, dokąd przejazd z pod tego kościółka. Kościółek znajdziemy bez problemu.
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Ślub jest w sobotę 29.10 o godz.14.00.
Ja po ślubie niestety będę pryskał (obojętnie czy samochodem czy motorem). A Wy albo pryśniecie z dobrą flaszką od razu na Kraków albo przejedziecie z Nami kawałek dla większego splendoru Młodej Pary.
To tylko moja propozycja, która przyszła mi na myśl gdy zobaczyłem, że namawiacie się na śmiganko w tamtych okolicach. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Zablokowany