WRESZCIE GO KUPIŁEM !!!!!!!!!

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

WRESZCIE GO KUPIŁEM !!!!!!!!!

Post autor: mir »

Witam Towarzystwo! No i stało się kupiłem marudę (po slizgu) i cała frajda będzie postawić ją na koła !!! :D . Słucham Klenczona i wspominam mój pierwszy zakup od mojego ojca cezety która była w kilku kartonach. Nie powiem, ale liczę na Waszą pomoc doradczą bo kulacie się na tych kołach niektórzy kilka latek, a ja zero instrukcji i planów. Ale to jest najpiękniejsze zrobić coś samemu a na pierwszy ogień pójdzie rama (w bielsku krzyczą 1000 i robią łaskę w Poznaniu 1000 w Pile mechanior woła 700 za demontaż i montaż plus 500-700 za prostowanie gdzieś pod Złotowem (żebym wiedział gdzie?)). Ale obiecuję jedno pomimo że jestem tu świeży! będę odpowiedał pomagał na ile będę wiedział i mógł (jak zapłacę za wyklepanie baku 100, - to powiem kto to zrobił i z jakim skutkiem). Dałem pytańca o ceny to tylko YOGURT (dzięki!) zlitował sie. Dwadzieścia dni cisza - może tego nikt nie czyta a latem tym bardziej będzie pod górę. Nie rajcuje mnie iść do salonu i kupić nówkę, albo kupić to co ja kupiłem i dać do serwisu baksując mówić,że ma być na jutro zrobione - nie jestem jeszcze takim burakiem, ale miło by było dla wszystkich uzyskać tu odpowiedzi za ile, gdzie z jakim skutkiem można coś naprawić kupić czy nawet spasować od traktora. Pozdrawiam Bractwo! 8)
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

gratuluję zakupu :D
widać że Bardzo marzyłeś o tym sprzęcie że kupiłeś maszynkę z ramą do prostowania,a ale wiem że niekiedy nei ma możliwości (finansowych) kupić czegoś innego - lepszego niemniej GRATULUJĘ


:beer:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !! Co mam powiedzieć ?? Radość wielka, że pomimo wstępnego kosztorysu, który wrzuciłem Ci mailem zdecydowałeś się brać :roll: :)
Nie sztuka kupić igiełkę z salonu - to prawda (poza oczywiście zasobami portfelowymi).
Co do Bielska - powiem tak: nie wiem jak z tą "łaską" ale wiem, że robią solidnie.
Cokolwiek, ktokolwiek napisze nie bierz do pały. Twój cyrk - Nasze małpy !! Razem damy radę. Porad, myśli technicznej, pomysłów i kontaktów nie powinno Ci zabraknąć. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

lechu to nie ten !!!!

Post autor: mir »

Lechu to nie ta maruda o której myślisz! wyrwałem drugą w tej cenie co pisałeś. Maruda jest pięknie i subtelnie stuningowana! jak ją ogarnę puszcze foty. Pozdro :wink:
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Skojarzyłem rodzaj i zakres uszkodzeń - sorki.
Jak najbardziej dawaj foty !! Bez ogarniania. Mail czeka :lol:
Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
jobejt

Post autor: jobejt »

Hej i gratuluje zakupu
Kiedyś w Pile na Walki Młodych był taki gość który miał warsztat motocyklowy, tylko nie wiem czy jeszcze tam jest. Jak tylko znajdę troszkę czasu podjadę tam zobaczyć i dam ci znać.
jajo

Post autor: jajo »

gratuluję zakupu :-)
karus

Post autor: karus »

noo swój chłop!!
tylko pożądnei wszystko zrób a sasysfakcja z moto podwójna!!
a efekty kiedyś przyajde do piły obejrzeć....
dozobaczenia
letko
BS Brother
BS Brother
Posty: 2621
Rejestracja: sob, 22 sty 2005, 17:16
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ustroń

Post autor: letko »

mir - ku wbrew moim przedmowcom bede bardziej oschly.
Czasem lepiej kupic pozniej i drozej niz wdepnac w kupe tak jak obawiam sie Ty zrobiles
Stara prawda jest taka ze niezamoznych (czytaj biednych) nie stac na oszczedzanie i lepiej wydac od razu wiecej kasy i jezdzic niz przez caly sezon kombinowac gdzie wyprostowac rame.
Pozdrawiam i mimo wszystko zycze Ci szybkiego reanimowania sprzetu i spotkani na wspolnej trasie :lol:
W Życiu Piękne Są Tylko Chwile !
-------------------------------------------
V-Strom DL 650
-----------------------------
był VS 750 Intruder
-----------------------------
602 256 613
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

dzięki letko

Post autor: mir »

oschle ale szczerze tylko przy wnikliwym przeczytaniu mojego posta wynika, że marudzię kupiłem nie dlatego, że nie mam kasy tylko z przyszłej satysfakcji nad takimi zachowawczymi osobami jak Ty i jeżeli mi się uda postawić tą "Damę" na nogi i odpowiednio ją ubrać moja radocha będzie o wiele większa niż bulić 17 patyków za odwaloną maszynke i nie mieć 100 % pewności, że nie jeździ się na wiadrze szpachlu. Znam troszeczku ten tygiel i wiem, że mało tu biedaków, a jeżeli takowy tu się znajdują to hylę przed nimi czoło za upór i wytrwałe dążenie do zamierzonego celu
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: cziton »

Ja jestem biedny jak mysz koscielna, szczegolnie po ostatnich naprawach mojej Suzi :)
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: mir »

cziton nie gadaj, że jesteś biedny bo jak ci się ta bida przylepi to dopiero będą jajca ( ja mam nadzieję, że moja maruda nie doprowadzi mnie do takiego stanu. 8) pozdro
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !!
Chciałbym, żebyście spojrzeli tutaj (szczególnie Ci co nie wierzyli :wink: )
http://www.bractwo-suzuki.pl/maszyny-op ... rauder-mir

Ciesze sie Mir niezmiernie :angry_smile: :angry_smile: :angry_smile:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
slawekw321
BS Brother
BS Brother
Posty: 322
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 23:07
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice

Post autor: slawekw321 »

witam i chylę czoła
wielki szcuneczek
Sławek
TEL 603-976-803
GG 100278

1/2 - DL 650

http://s225.chomikuj.pl/ChomikImage.asp ... d=87428071
Yaro

Post autor: Yaro »

Mir, gratuluję!!!, naprawde dobra robota. Znam ten dreszczyk emocji kiedy cos zrobisz samodzielnie >> w taki sam sposób wyrychtowałem jachcik - niby małe pływadełko ale kiedy własnorecznie wypieszczonym wypłynąłem po raz pierwszy na Zatokę (Gdańską) byłem poszczany z radości i dumny jak Marco Polo :D . Jeszcze raz gratuluję i do zobaczenia na trasie. Yaro
ODPOWIEDZ