luz na zaworach w VZ 800

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

luz na zaworach w VZ 800

Post autor: mir »

Witam Bractwo! Mam knyfa chciałbym sprawdzić i ewentualnie skorygować luz na zaworach w maruderze. Ma wyjechane 19000km i dopiero co go kupiłem. Nie wiem czy sprawdzać to czy nie bo mam leciutko przygrzaną rurę przy wylocie. Pozdro :(
Kawa
BS Brother
BS Brother
Posty: 267
Rejestracja: pt, 1 kwie 2005, 21:58
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kawa »

Powinno sie sprawdzić. W serwisie kosztuje to jakieś 150 -200 zł , samemy też można ale trzeba to robić z głową.
Pozdrawiam
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: mir »

Kawa dzięki ale w Pile nie ma serwisu. Chcę to zrobić sam tylko nie wiem jak to ugryść :evil:. Liczę trochę na właścicieli maruderów którzy przerabiali ten temat i wiedzą jakie śróbki odkręcić i jaki dać luz. P 8) ozdro
Gixxer

Post autor: Gixxer »

mir pisze:Kawa dzięki ale w Pile nie ma serwisu. Chcę to zrobić sam tylko nie wiem jak to ugryść :evil:. Liczę trochę na właścicieli maruderów którzy przerabiali ten temat i wiedzą jakie śróbki odkręcić i jaki dać luz. P 8) ozdro
Jak nie wiesz jak to zrobic to lepiej tego nie ruszaj bo mozesz narobic wiecej szkody niz pozytku.
Zalatw busa lub przyczepke,zaladuj moto i jedz do najblizszego serwisu (wczesniej umawiajac sie telefonicznie :wink: ) i tam Ci to zrobia profesjonalnie. 8)
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Post autor: figer »

Ja tez kupilem moto z przebiegiem 17300, i mimo, ze nie widze i nie slysze zadnych sladow rozregulowania, to jade za 2 tyg do serwisu.
Jak to kiedys ktos powiedzial - "prawie kazdy ma wiertarke". Mozesz miec inny przebieg i gruz w motorku. Warto zrobic regulacje, bedziesz mial swiety spokoj przez kolejne 20 tys km.
ObrazekObrazek
YareK691

Post autor: YareK691 »

Witaj
Przyczyną przegrzania rury wydechowej mogą byś świece a nie koniecznie zawory (tak słyszałem) Moja Maruda ma przejechane 36 tyś i zaworów tam nie słychać a i świece były wymieniane regularnie więc uniknołem przebarwień. A tak jak Ci napisał Gixxer jak niewiesz lepiej nie ruszaj samemu, no chyba że jesteś typem złotej rączki któa liczy na to że przecież musi się udać :D :D
Pozdrawiam
pancer

Post autor: pancer »

I ja muszę zawory podregulować tylko z garażu wyjechać nie mogę, no i te koszty serwisowe to najgorsze.
Kosztów niestety nie znam.
ODPOWIEDZ