doskonalenie techniki jazdy

Dział dla Braci z województwa pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: motorynka

dadeq

doskonalenie techniki jazdy

Post autor: dadeq »

Na innym forum jest człowiek, który ponoć jest jednym z lepszych instruktorów w Polsce. Ludzie, którzy „wyszli spod jego ręki” bardzo sobie chwalą jego szkołę i podejście do kursantów. Jakiś czas temu padła propozycja, aby zorganizować tzw. Kulikowisko na Kaszubach ;) ...no ktoś wpadł na ten genialny pomysł i wyobraźcie sobie Tomek – instruktor się zgodził.
Daje tu link do tego innego forum i do tematu http://forum.motocyklistow.pl/Kulikowis ... 46120.html
Jak widzicie termin to 10 czerwca, a koszt szkolenia wynosi 0 zł(no oprócz paliwa, które tam wyjeździmy :twisted: ) . Impreza będzie się odbywać w Borsku. Co byście powiedzieli na wspólny wypad w celu podniesienia naszych umiejętności ??
Ostatnio zmieniony ndz, 7 maja 2006, 22:42 przez dadeq, łącznie zmieniany 3 razy.
Piotras
The Real One
The Real One
Posty: 284
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 17:00
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GD/BA

Post autor: Piotras »

Można spróbować. Tomek Kulik jest w porzo, ale mam wątpliwości czy taka organizacja na żywca będzie OK. Chodzi mi o bezpieczeństwo i czy uda się zapanować nad przybyłymi motocyklistami. Tak tylko kombinuję, ale j.w. myślę, że można pojechać. Jak okaże się kicha to polatamy po Kaszubach i tyle.
Federały są jak pieczarki - najpierw rzucasz im gówno a potem trzymasz w mroku...
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1880
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Post autor: Mar »

Tez jestem za. :D
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
DOMEL

Post autor: DOMEL »

dla mnie O.K :D
dadeq

Post autor: dadeq »

Piotras...mam takie same wątpliwości, ale najwyżej będzie kolejny wspólny, jak zawsze udany wypad ;) nie szkodzi spróbować...
dadeq

Post autor: dadeq »

Domel...a Ty przyjedzeisz z Małopolski ? ;))
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Post autor: Rostwór »

ja kończyłem kurs u Tomka jak zaczął pisywać w świecie motocykli:) śmiesznie było przeczytać to, co wcześniej słyszało się na kursie. Kulikiady, które On organizuje są bardzo dobrym pomysłem i można przez ten jeden dzień naprawdę dużo się nauczyć. Dlatego jeśli Wam się to uda, to będziecie bardzo zadowoleni.
http://sky.fretki.org.pl/galeria/v/Kuli ... ?g2_page=1 tu możecie sobie zobaczyć kilka zdjęć z takiej imprezy
pozdrawiam i powodzenia
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
Macias
BS Brother
BS Brother
Posty: 2031
Rejestracja: śr, 8 mar 2006, 21:12
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: Macias »

rowniez jestem za!! zagadam z kim trzeba i jakby bylo fajnie to moze uda mi sie zalatwic tani nocleg w osrodku wypoczynkowym w borsku!!
pozdrawiam
Kiedy siedze na maszynie, totalny czuje luz...

MZ ETZ 251
Bandit 600N '98-sprzedany
SV 1000S '03 + Yoshi TriOwal-sprzedany
Hayabusa K8 + TwoBrothers-sprzedany
Hayabusa K9-sprzedany
kom: 505-173-368.
awful

Post autor: awful »

pochwalę się: to ja namówiłem tomka na kulikowisko tutaj...z resztą na tamtym forum :P.mielismy tylko znaleźc czas i miejsce ...

prawda: tomek to jeden z najlepszych instruktorów, i jeden z nielicznych gosci prowadzących kursy na kat A,gdzie naprawdę uczy się techniki jazdy a nie przemieszczania z punku A do punktu B.

ja się piszę na bank.

będzie jeszcze kulikowisko w wawie- rozważę wypad tam również.

pzdr
gruby

Post autor: gruby »

jade ...

tylko ostatnio słyszałem że teren lotniska w Borsku został sprzedany ... :/
dadeq

Post autor: dadeq »

no to jak narazie jest nas 6 ... a co z resztą ? no panowie...prosze o odzew ;) zeby bylo wiadomo, kto i jak. A swoja drogą może byśmy jakoś zapraszli "nowych" (jak to brzmi - sam jestem nowy, zaledwie dwa wypady za mna ;) )
Ostatnio zmieniony wt, 9 maja 2006, 07:03 przez dadeq, łącznie zmieniany 1 raz.
cziton
BS Brother
BS Brother
Posty: 620
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 14:36
Województwo: -
Lokalizacja: Straszyn SUZUKI Squad

Post autor: cziton »

No dobra jak juz trzeba to moge was paru rzeczy nauczyc skoro tak ladnie prosicie :) Ale ostrzegam ze nie bede dwa razy pokazywal :)

A powaznie to tam gdzie bracia tam i ja bede :)

P.S. Chetnie zademostruje jazde z wlaczonym lewym migaczem przez 5 km :)
Kiedy siędzę na maszynie totalny czuję luz
Włączam silnik, daję kopa, za mną tylko kurz.
tel. 608416704 Spik,GG 2677557
GSX 600F - sprzedana
SV 1000S K3/K4 - sprzedana
Bieniek

Post autor: Bieniek »

Z mila checia pojeda....
Yaro

Post autor: Yaro »

Witajcie Braciszkowie, zgłaszam chec bycia z Wami , gdzie i o której zbiórka. Yaro
Yaro

Post autor: Yaro »

Gruby, może i lotnisko sprzedane ale byłem w zeszłą sobotę i kupa ludzi była, i ci od lotni i nasi za dwóch kołach i nikt sie nie doczepiał czy przeganiał, zresztą żeby pogonic ludzi z tego miejsca to muszą zrobic czynne lotnisko, naprawic dziury w płotach i obstawic ochroną. Walic to - jedziemy jak kto może i czas ma, resztę załatwi tylko pogoda. pozdro Yaro
ODPOWIEDZ