GSX-R 600K4

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

Zablokowany
Koziu

GSX-R 600K4

Post autor: Koziu »

Witam! mam pytanie do kogos kto już jezdził Suzuki Gsxr600 2004 bo właśnie przymierzam się do kupna takiego sprzeta...Bo niby w gazetach opinie ma dobre i wogóle ale chcialem sie dowiedziec od kogoś z praktyki jak to działa :)
Gość

Post autor: Gość »

Smigalem takowym powiem krotko i zwiezle DIABEL WCIELONY !!!!
Winkre pieknie wchodzi i wychodzi, przyspieszenie malina dal mnie bomba.
Ostatnio zmieniony pt, 13 sie 2004, 23:39 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Post autor: Gość »

dzieki za szczerą odpowiedz... pozdro...
Franz

Re: SuzukiGSXR600

Post autor: Franz »

Koziu pisze: ...Bo niby w gazetach opinie ma dobre i wogóle ale chcialem sie dowiedziec od kogoś z praktyki jak to działa :)
Jak to dziala? Ano mniej wiecej tak. Wkladasz kluczyk do stacyjki przekrecasz w prawo, potem przelacznik RUN i pod nim guzik i tak to wlasnie dziala ;P

a powaznie dla Ciebie i innych co podobne rozterki maja IMO to motocykle z takich rocznikow czyli praktycznie nowe do tego jeszcze takiej klasy, bo rozumiem ze chodzi tylko o klase 600 sa praktycznie wszystkie tak samo dobre.Roznice sprowadzilbym tu do wygladu czyli co sie komu podoba.

BTW wybor jaknajbardziej trafny pamietaj SUZUKI RULEZ :))

zdruffka
Duszan

Post autor: Duszan »

suzuki 600 otuz na poznaniu one króluja ale jakbys chciał coś mocniejszego to kup sobie 750 a jak chcesz poczuc cos naprawde to suzuki gsxr 1000 ale ja ci powiem 600 z 3 z gasu na koło bez przeróbek. suzuki moze ma słabe materiały ale tam gdzie maja byc mocne sa tj panewki wał itd chyba że nie przelejesz olejem na maksa to ci się zatrze to jedyny mankament
Gixxer

Post autor: Gixxer »

suzuki 600 otuz na poznaniu one króluja ale jakbys chciał coś mocniejszego to kup sobie 750 a jak chcesz poczuc cos naprawde to suzuki gsxr 1000 ale ja ci powiem 600 z 3 z gasu na koło bez przeróbek
Zapomnij ze postawisz ja na 3 z gazu no chyba ze jestes jakims strongmenem.Ja mam srada 1000 i na 3 idzie tylko ze sprzegla i to przy mocnym szarpnieciu za kierownice.
A wogole to jezdziles sradem 600'2004r. ze glosisz takie opinie?
Gość

Post autor: Gość »

częśc nie żebym się chwalil poprostu wiele osób nie potrafi wyczuc momnentu obrotowego motocykla załozyłem ise z wieloma ludźmi że postawie H...jednoślad cbr f1 z 2 biegu na jedno koło z gazu miała rocznik 88 postawiłem wszyscy nie wierzyli otuż suzuki srad 600 miałem z roku 03 i stawiałem ją z gazu z 3 bez niczego wiadomo że tzeba lagi, złożyć rekami i ciałem popracować (stawiam zawsze stojąc na sytopkach) i się nie bac ale da się i powiem więcej mój brat co jest maniakiem totalnym 600 z 2 biegu postawił siedząc na baku mi ise ta sztuka nie udała.
dodam na końcu że nie miały zadnego tuningu.
to wszystko co chciałem powieddzieć (kto nie wierzy zapraszamna poznań na pierwszy wyścig, na treningu zademonstruję 600-tka z 3ki.
trening czyni mistrza (7 wypadków ech ale od dwóch lat spokój)
Zablokowany