Spotkanko przy okazji :-)

Dział dla Braci z województwa małopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: kicek

ODPOWIEDZ
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Spotkanko przy okazji :-)

Post autor: Cukier »

Witam Braci i Siostry z Małopolski !
W dniu jutrzejszym, to jest w poniedziałek wybieram się do Krakowa do firmy RIDER mieszczącej się przy ul. Kamieńskiego 53 z reklamacją popękanych plastików pod siedzeniem w moim moto. Może ktoś z Was ma jutro wolne , chęci i możliwość podjechania tam na godz. 12.00 - 12.30 ? Byłoby miło Was osobiście pozać i wymienić kilka słów. Jeżeli ktoś ma ochotę, to bardzo serdecznie zapraszam. Pozdrawiam i podaję mój telefon 608-321-143 w celu przyśpieszenia kontaktu. Do zobaczenia.
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

I to by było na tyle ! Czas minął :-)
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
Kubo

Post autor: Kubo »

Hehe sorry, ale ja za chiny ludowe nie mogłem się stawić.
Wcześniej nie pracowalem i temat byłby otwarty bez problemu. Jednak teraz od paru tyg. znalazłem pracę i niestety(a może stety) nie mam już tak czasu jak wczesniej... I pomiędzy 10 a 16(minimum) jestem niedostępny w tygodniu...
Hehe poza tym w małopolsce zarej. nie jest Nas zbyt wielu, stąd też i nikogo pewno nie zastałeś na serwisie...

Pozdrawiam i do zobaczenia przy jakiejś okazji...Kuba :wink:
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

Spoko Kubo :) Mam nadzieję, że kiedyś wypali. Dzięki bardzo za odzew. Gdybyś był w naszych stronach, to wal śmiało :)
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Post autor: Cukier »

To może pasuje komuś data 11.07.2006 roku i godzina 14.00 w tym samym miejscu ? :)
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
Kubo

Post autor: Kubo »

U mnie sytuacja z pracą się nie zmieniła więc niestety nie ma szans...

Szczerze mówiąc to widzę iż "grupa" małopolska nie jest zbytnio silna... Z tego co wiem to znam 3 klubowiczów BS z małopolski, z czego LIVE widziałem 2... Nie jest to wielka liczba toteż efekty odiwedzin krakowa przy okazji serwisu kończą się samotnym czekaniem... Szkoda ale widzisz...

Pozdrawiam...Kuba :)
Ewik
Naciagacz Łańcucha
Posty: 179
Rejestracja: pn, 30 sty 2006, 11:20
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

spotkania

Post autor: Ewik »

Hejka,
ostatno mam straszne urwanie glowy....efekt bardzo rzadko jestem na moto :cry: :cry: do tego co jakis czas dopada mnie jakas infekcja ... :? :?

Jednakze jakbys byl w okolicach rynku w Krakowie to polecam w poniedzialki ul. Karmelicka kawiarenka Cudowne Lata....ostatnio nieoficjalna knajpka, gdzie raz w tygodniu spotykaja sie warjoty na motorach z okolic krakowa...znak rozpoznawczy...stojace maszyny towarzystwo w dziwnych strojach...rzucajace okiem ( i nie tylko :oops: )na przechodzace kobitki :wink:
Wpasc zawsze mozna..jakby Ci towarzystwo nieodpowiadalo zaden problem...zawsze mozna powiedziec nara i po sprawie...jedyny problem sa tam okolo 19-20 ...wieczorem

Ewa
ps.
to tak nieoficjalnie podaje :wink:
ODPOWIEDZ