coś tak smutno u nas ...

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Wonder

coś tak smutno u nas ...

Post autor: Wonder »

Witam Wszystkich :D
Jestem wprawdzie nowy ale z wielkimi aspiracjami :twisted:
i po pewnej skrytej obserwacji dochodze do wniosku że smutno na tym naszym forum regionalnym :? wiem że po sezonie i konczą sie ambitne tematy o wspólnych wyprawach - a ja sam ( wiem ze to bardzo wygodne) nie jestem w stanie wykrzesać z siebie żadnego pomysłu na jakiś ambitny temat ( matura mnie czeka /// help... :( :( :( ) więc tym utrzymanym w pesymistycznym tonie tekstem staram sie pobudzić waszą ambicję i kreatywność :D
pozdro dla wszystkich wariatów z Czestochowy i całej Polski
Lelo

Post autor: Lelo »

Smutno, smutno, Bracia. A sloneczko swieci, drogi wolaja. Ze zakonczemnie bylo, to co, jezdzic nie wolno ? A jak jedzic, to i pisac wolno, a nawet nalezy, bo sennie tu jakos !
Wonder

Post autor: Wonder »

no właśnie :?
dzis chciałem udowodnić sobie że mimo ciężkich wybitnie chmur nad Częstochową pojade sobie do szkółki :D wyjeżdzając z rana byłem pełny optymizmu, po czym mnie zlało tak że nawet majtki miałem mokre - nasza pogoda potrafi jednak zniechęcić człowieka do jazdy ale i tak sie nie poddam ( mam więcej niz 1 majtki :twisted: ) ale nie wszyscy podzielają zapewne moje samobójcze odczucia więc można by coś stworzyć na forum :D :D intensywnie myśle nad jakąś ambitną ankietą ale to potrwa jeśli o mnie chodzi ... :?
pozdro dla WSZYSTKICH :D :D :D
grabo.old

Post autor: grabo.old »

Witam :twisted: Lelo jak tam smiganie :?: ssss ja w tym sezonie dalem juz spokoj moto jeszcze nie zrobione :cry: wiec lipa
a Ty Wonder na czym jezdzisz :?: ja tez jestem z cze-wy i moze w przyszlym sezonie pojezdzimy wspolnie na spotkania bractwa i nawet moze cos zorganizujemy u nas :twisted:

Pozdro 4 ALL :twisted:
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam
Śmigam na GSX600f :D było by miło się gdzies ekipą w przyszłym sezonie wybrać (jestem człowiekiem otwartym :D wystaczy nawet sms o treści "jedziemy" i juz jestem 8) ) no i głębiej sie zastanawiając to można i coś u nas kombinować - na brak miejsca w okolicach nie narzekamy
pozdro :twisted: i krótkiej zimy
Lelo

Post autor: Lelo »

Czesc Grabo
W niedziele jezdzilem po Twoim placu - Siewierz, Ogrodzieniec, Podlesice, Lelów, Niegowa, Zloty Potok, Pustynia Siedlecka, Olsztyn. Bylo fajnie, ale od Siewierza powrót w niezlym deszczu. Ogladalem film z palenia Twojego moto. Nie dziwie sie ze nie chce jedzdzic. Ja na jego miejscu tez bym sie obrazil. Mam jeszcze nadzieje na jakis wypadzik. A Ty do wiosny walczysz ze sprzetem ?
Lelo

Post autor: Lelo »

Czesz Wonder
Widze u Ciebie niezly zapal tworczy. Ciesze sie ze masz ochote pojezdzic. Moze bedzie to jeszcze dane w tym roku ?
Chetnie bym pojedzil wspolnie, ale ostrzegam, mam dostojnego sprzeta, i raczej nie jest to scigacz, wiec i styl jazdy mam dostojny wielce.
Jesli nie masz nic przeciwko spokojnemu smiganiu, daj znac. A pomysl z wiosennym zlotem czy to calego BS, czy sekcji Slaskiej jest OK.
Pozdrowienia
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam :D
Z wielką chęcią sie gdzieś wybiore a jeśli da rade nawet w tym roku to będzie bardziej niż ok. Naprawde mi smutno że pogoda wpędziła mojego rumaka do garażu ale jak wiadomo - tak być musi :? Jak coś - uderzaj śmiało (GG 6083733 albo na koma 696 903 240 ) jak nie da rady tak to można inaczej czyli zawsze można ekipą na browar sie wybrać :twisted:
aha no i myśle że po doborze odpowiedniego miejsca to można do nas na wiosne sporo ludzi ściągnąć i zabawa może być przednia

PS: czerpie radość z jazdy pełnymi garściami i raczej nie szaleje wiec możesz na mnie liczyć

pozdrawiam :D
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Bardzo chętnie i jak tylko pogoda pozwoli wchodzę w tą wspólną jazdę. Teraz to rzeczywiście coraz ciężej z pogodą ale wiosną trzeba się skręcić "do kupy". Jakoś przezimujemy.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
grabo.old

Post autor: grabo.old »

wlasnie zamierzam sie za niego zabrac moze w ten weekend bede mial dostatecznie durzo czasu :twisted: no chyba ze bedzie swiecilo słonce tak jak dzisiaj to zanim go rozbiore jeszcze troche polansuje :twisted:

pozdro 4 all
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 24
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam.Nareszcie jest nasza strona,niestety niema ani jednego mojego poprzedniego postu.Proponowałem na wiosnę zjazd na Jurze a konkretnie w Złotym Potoku. Są ta takie błonia nad Amerykanem. Przejazd do Janowa ,są tam b.fajni ludzie,powrót ,imprezka ? np sobota 30 kwiecień
Wonder

Post autor: Wonder »

Witam :D
Hmm troche moich postów też obcięło ale nic straconego - zima przed nami. Ten Janów mi chodził po głowie i jestem jak najbardziej za - teraz kwestia ilu braci będzie za i jakie jeszcze propozycje padną - IMHO dopiero jak ustalimy miejsce to mozna sie brac za formalności. A więc ja za Janowem , Snajper jak sądze też :D - czekamy na propozycje bo taki zlocik w naszej okolicy warto zorganizowac...
Pozdro serdeczne :D
Lelo

Post autor: Lelo »

Nie wiem co jest w Janowie, poza Cadykiem oczywiscie, ale mozna rozwazyc jeszcze Podlesice - ladny teren, troche pol namiotowych, jest gdzie pochodzic i pojezdzic.
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 24
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam.Postanowiłem sobie a to jest cholernie ważna rzecz,że jak skonczę 50 to sobie kupię cos .To jest LS 65o Savage "dzikuska", niewiem czy ktos z braci ma to monstrum? To jest moje pierwsze SUZUKI ale to jest to co co każda chciałaby uslyszeć :pierwsza i ostatnia..Na Jurze jest takie miejsce ,piękna okolica ,spędzamy tam dużo czasu ,ludzie są pzyjazni,wierzcie mi.Zloty POtok,Amerykan,blonia, Kmicic, co jescze trzeba ? P. MARKOWSKI wojt Janowa to jest rowny gosc ,może by mu się spodobała parada .A przecierz na błoniach {kto tam był ?}można zorganizować wszystko.
Ostatnio zmieniony czw, 9 gru 2004, 17:19 przez snajper, łącznie zmieniany 2 razy.
Wonder

Post autor: Wonder »

Tak sobie myśle że jeśli pomysł zorganizowania jakiegoś zlociku na "naszym" terenie jest aktualny to w necie niczego konkretnego nie ustalimy :wink: moze warto by się spotkac i przy dobrym browarze na spokojnie obgadać temat? w ten sposób i kwestia miejsca, czasu i organizacji będzie znacznie łatwiejsza do ustalenia... tylko tez w gronie np. 2-3 osób to nie ma sensu bo na 100% jest nas tu więcej...

pozdrawiam
ODPOWIEDZ